dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 254 z 267
Pokaż wyniki od 5.061 do 5.080 z 5324
  1. #5061

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb
    Nikt się henrykowem nie zgadza, wszędzie widzi łamanie regulaminu i wszyscy go zaczepiają i prowokują podczas gdy on nie daje powodów.
    Ale mimo wszystko jest wyraźna poprawa - przestał wchodzić do działu "Elektryczność - instalacje i oświetlenie", za co mu bardzo dziękuję.
    Chyba, że ma zakaz tam sie pojawiać, to nie dziękuję.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  2. #5062
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Niewygodnych ?
    Dla kogo niewygodnych ?

    Skasowano ci posta i jesteś zły ?
    Napisz go jeszcze raz bez wulgaryzmów, pewnie wówczas zostanie.
    1. Proszę mi wysłać regulamin tego forum z zaznaczeniem punktu mówiącego o tym że posty zawierające wulgaryzmy są z automatu usuwane.
    2. Dlaczego tak bardzo przeszkadzają Ci moje wulgaryzmy a niedziałająca, jakby nie było jedna z podstawowych opcji forum jest Ci obojętna? Ty nie umieszczasz zdjęć i nie prowadzisz dziennika ale skoro masz na względzie dobro wszystkich użytkowników powinno Ci zależeć aby wszystko działało jak należy.
    3. Pytasz dla kogo niewygodnych? SPECJALNIE nie umieszcze Cię w ich gronie żebyś czuł się zawiedziony.

  3. #5063
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    1 A sam nie potrafisz ?
    TIME S.A. zastrzega sobie prawo blokowania Użytkowników oraz dostępu do zamieszczanych przez nich Materiałów jak również do ich usuwania, bez podawania przyczyny i powiadamiania Użytkownika, w szczególności jeżeli treść lub charakter wypowiedzi w blogach i na forum, galeriach i komentarzach jest bezprawny lub niezgodny z zasadami współżycia społecznego, wulgarny lub niezgodny z dobrymi obyczajami, łamiący prawo, w tym nawołujący lub ukazujący przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową, etniczną, propagującą treści faszystowskie, nazistowskie i inne zakazane.
    2. Edytowałem swój poprzedni wpis i zwróciłem na to uwagę.
    Wstawiam zdjęcia (linki) przez Google Photos
    3. Nie jestem zawiedziony, tylko ciekawy. Dla kogo tamten post mógłby być "niewygodny" ?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 03-02-2022 o 10:09
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #5064
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A nie zastanowiło Cię dlaczego tak się dzieje?
    Może trzeba wyjść z letargu i zakłamania i poszukać źródła problemu.
    Zastanawia od dawna, mam swoje przemyślenia i masz okazję do głosu merytorycznego, a nie tylko sugerowania winnych. Sytuacja dotyczy całego internetu, także wybacz - dziękuję za uznanie, ale nie czuję bym miał wpływ na portale i fora, na które nie zaglądam.

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Bo tu jeszcze go dziwnym cudem tolerują. Na innych forach dawno by dostał bana.
    Zapewniam Cię, że jakbyśmy problemy chcieli rozwiązywać banem, to max 3-5 danych w ciągu minuty bardzo by wyciszyło kłótnie na forum.


    Cytat Napisał swierol Zobacz post
    Przecież ta sama odpowiedz czytam po raz enty!!!
    Kasowanie niewygodnych postow i banowanie poszczególnych użytkowników idzie Wam dużo sprawniej.
    Ubolewam, że forum kuleje pod względem informatycznym.
    Kasowaniem postów zajmuje się kilka osób (społecznie). Inny poziom dostępu i możliwości.

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Niewygodnych ?
    Dla kogo niewygodnych ?
    Skasowano ci posta i jesteś zły ?
    Napisz go jeszcze raz bez wulgaryzmów, pewnie wówczas zostanie.
    "
    Dokładnie tak. Skasowałem post, bo nie zawierał żadnej treści merytorycznej, nie był w temacie wątku a zawierał nieprawdziwe sugestie (jak widać - Swierol - bana nie dostałeś ani tym bardziej nikt o niego nie wnioskował). Za to wrażliwość czytelników na język pozostaje wysoka i zwyczajnie chamskie wypowiedzi nie są mile widziane na forum.
    M. in. taki poziom postów powoduje, że forum staje się odpychające dla normalnych użytkowników. Z tego powodu nie włączyłem już wczoraj komputera i zająłem się odpoczynkiem poza internetem.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 03-02-2022 o 10:33 Powód: literówki
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5065

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    miło, przyjemnie i ciekawie? Za takie metody osiągnięcia tego stanu dziękujemy.
    Jak ma być miło i przyjemnie jak taki elpapiotr pomimo że jak to on napisał że puki jego się nie czepiają to on nie czepia się innych a po ostatniej dyskusji widać jak to ma się w rzeczywistości.
    Czy Redakcja zauważyła abym ja go wcześniej się o coś czepiał? Tak ma wyglądać wymiana zdań?
    Niech Redakcja się zastanowi a potem wyciąga wnioski ale te obiektywne bo chce przypomnieć że ja dostałem bana kiedyś za takie właśnie czepialswtwo jakie stosuje tu elpapiotr pod moim adresem.
    A może mam się zwrócić z prośbą do pewnego, starego użytkownika aby to zgłosił? wtedy ban murowany, nawet o gdz 12 w nocy.

  6. #5066

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post


    Dokładnie tak. Skasowałem post, bo nie zawierał żadnej treści merytorycznej, nie był w temacie wątku a zawierał nieprawdziwe sugestie (jak widać - Swierol - bana nie dostałeś ani tym bardziej nikt o niego nie wnioskował). Za to wrażliwość czytelników na język pozostaje wysoka i zwyczajnie chamskie wypowiedzi nie są mile widziane na forum.
    M. in. taki poziom postów powoduje, że forum staje się odpychające dla normalnych użytkowników. Z tego powodu nie włączyłem już wczoraj komputera i zająłem się odpoczynkiem poza internetem.
    O postach które zawierają wulgaryzmy nie będę dyskutował bo to oczywiste.
    Ale wytłumacz m i skoro piszesz że post nie zawierał żadnych treści merytorycznych to dlaczego post swierol-a w temacie o kominie o którym pisał o fachowcach z flaga Unii został wykasowany a post d7d który mówi o Bogu i zawiera link do Biblii pozostał? Czyżby ten drugi był merytoryczny a ten pierwszy nie?

  7. #5067

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post


    Zapewniam Cię, że jakbyśmy problemy chcieli rozwiązywać banem, to max 3-5 danych w ciągu minuty bardzo by wyciszyło kłótnie na forum.

    I tak powinno być, jestem za tylko wiem że jak bany się posypia to dostaną te osoby które najmniej są winne bo nie ma tu i nie będzie obiektywizmu.
    Natomiast co do chamskich postów to nie widzisz chamstwa w postach elpapiotra pod moim adresem w ostatniej dyskusji? Kiedyś w celu przeprowadzenia doświadczenia pisałem takimi sami tekstami jak mój adwersarz i skończyło się to moim banem nie adwersarza, więc jaka jest tu obiektywna ocena? żadna.

  8. #5068

    Domyślnie

    Cytat Napisał elpapiotr Zobacz post
    Ale mimo wszystko jest wyraźna poprawa - przestał wchodzić do działu "Elektryczność - instalacje i oświetlenie", za co mu bardzo dziękuję.
    Chyba, że ma zakaz tam sie pojawiać, to nie dziękuję.
    Tak samo jak ty, w dziale elektrycznym nie piszesz za to w pozostałych idzie ci świetnie wypisywanie chamskich postów które obrażają adwersarza.

  9. #5069

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Ten temat to brazylijska telenowela. Wystarczy wejść co kilka tygodni, a tu kółko to samo. Nikt się henrykowem nie zgadza, wszędzie widzi łamanie regulaminu i wszyscy go zaczepiają i prowokują podczas gdy on nie daje powodów.

    .
    A czytałeś ostanie posty w tym temacie? Czy wyciągasz tak pochopne wnioski na podstawie hejtu pod moim adresem?
    Pokaż mi dyski=uje w której ja pierwszy atakuje personalnie adwersarza w sposób tak prymitywny jak tu czynią pewni zasłużeni użytkownicy.

  10. #5070
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Proszę
    https://forum.muratordom.pl/showthre...ight=gwarancja
    Do postu #22 toczyła się normalna dyskusja.
    Po #22 nadszedł czas na #26 i mój ulubiony #29 - ten z "dywersją"
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 03-02-2022 o 16:33
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #5071

    Domyślnie

    To już jest mistrzostwo świata - 5 (słownie : pięć) postów pod rząd.
    Strasznie płodny forumowicz, jak widać.
    Cytat Napisał henrykow
    Tak samo jak ty, w dziale elektrycznym nie piszesz za to w pozostałych idzie ci świetnie wypisywanie chamskich postów które obrażają adwersarza.
    Nieprawda. piszę tylko w dziale elektrycznym
    https://forum.muratordom.pl/forumdis...i-oświetlenie
    i.. tutaj.
    Nigdzie więcej.
    Poproszę o zamieszczenie tych moich chamskich postów. Chętnie poczytam.
    Natomiast miałem nieprzyjemność zajrzeć do np. wątku "Mruganie żarówki po podłączeniu do agregatu". Ciekawy temat. Kłócisz się ze wszystkimi. Dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez elpapiotr ; 03-02-2022 o 16:57
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  12. #5072

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Proszę
    https://forum.muratordom.pl/showthre...ight=gwarancja
    Do postu #22 toczyła się normalna dyskusja.
    Po #22 nadszedł czas na #26 i mój ulubiony #29 - ten z "dywersją"
    Chłopie ty masz wybitny problem nie tylko z czytaniem ale i też rozumieniem.
    Pisze o ostatnich dyskusjach a dokładnie od daty kiedy tu zaproponowałem reset.
    Możesz jeszcze wyciągnąć swoje brudy w których mnie oczerniałeś a co do owej dyskusji podanej w linku to kto kogo uczepił się jak rzep psiego ogona i komu tam było wiecznie mało i mało?

  13. #5073

    Domyślnie

    Cytat Napisał elpapiotr Zobacz post
    To już jest mistrzostwo świata - 5 (słownie : pięć) postów pod rząd.
    Strasznie płodny forumowicz, jak widać.
    Może jeszcze mi ograniczysz ile i jak mam pisać?
    Co do płodności to nikt nie jest tu taki płodny jak ty i twoje śmieszne normy PN a i co do owej płodności w poradach pomimo że jesteś tu od 2007 roku masz bidny jeden zielony kwadracik za udzielone porady, widać jak tu cenią twoje porady.
    Ja jestem tu dwa lata niespełna a mam już cztery kwadraciki zielone za udzielone porady. Widać to gołym okiem jak użytkownicy doceniają twoje udzielone tu porady

  14. #5074

    Domyślnie

    A tam, ograniczam.
    Podziwiam ... tylko.
    Pewnie te kwadraciki (tfu - prostokąciki) to sobie w ramkę, i na ścianę, co ?
    Ostatnio edytowane przez elpapiotr ; 03-02-2022 o 17:29
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  15. #5075
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Może jeszcze mi ograniczysz ile i jak mam pisać?
    Co do płodności to nikt nie jest tu taki płodny jak ty i twoje śmieszne normy PN a i co do owej płodności w poradach pomimo że jesteś tu od 2007 roku masz bidny jeden zielony kwadracik za udzielone porady, widać jak tu cenią twoje porady.
    Ja jestem tu dwa lata niespełna a mam już cztery kwadraciki zielone za udzielone porady. Widać to gołym okiem jak użytkownicy doceniają twoje udzielone tu porady
    A wiesz, od kiedy są przyznawane "kwadraciki" ?
    Co ma rok 2007 do tego ?
    A nawet 2017
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 03-02-2022 o 17:31
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #5076

    Domyślnie

    Mimo wszystko ja tam widzę ... prostokąciki, gwoli ścisłości.
    Ostatnio edytowane przez elpapiotr ; 03-02-2022 o 17:55
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  17. #5077
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chłopie ty masz wybitny problem nie tylko z czytaniem ale i też rozumieniem.
    Pisze o ostatnich dyskusjach a dokładnie od daty kiedy tu zaproponowałem reset.
    Możesz jeszcze wyciągnąć swoje brudy w których mnie oczerniałeś a co do owej dyskusji podanej w linku to kto kogo uczepił się jak rzep psiego ogona i komu tam było wiecznie mało i mało?
    przypominam, co napisałeś:
    Pokaż mi dyski=uje w której ja pierwszy atakuje personalnie adwersarza w sposób tak prymitywny jak tu czynią pewni zasłużeni użytkownicy.
    Jakoś nie widzę tam słów "ostatnie dyskusje", tylko "dyski=uje" i nigdzie nie podajesz że chodzi o dyskusje od "daty kiedy tu zaproponowałem reset"
    To nie problem z moim czytaniem ze zrozumieniem, tylko z twoim nieprecyzyjnym pisaniem...
    Tak, jak w podanym linku, gdzie permanentnie myliłeś gwarancję z rękojmią
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 03-02-2022 o 17:33
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #5078
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    2. Edytowałem swój poprzedni wpis i zwróciłem na to uwagę.
    Wstawiam zdjęcia (linki) przez Google Photos
    3. Nie jestem zawiedziony, tylko ciekawy. Dla kogo tamten post mógłby być "niewygodny" ?[/QUOTE]

    Spróbuj wstawić zdjęcie w dzienniku budowy - nie da się a powinno. Ja nie chce/ nie umiem wstawiać zdjęć przez google photos. Od tego jest taka opcja na forum żeby działa. Dlaczego ten problem nie znajduje się w kręgu zainteresowań administratorów? Tym bardziej, ze jest ich kilku. A wymówka, że leży to w gestii "wyższych instancji" jest żenująca.
    Skoro tak Cie to interesuje, inaczej mówiąc uwiera, to wygląda na to, że i dla Ciebie jest to nie wygodne.
    I nie zgrywaj się proszę, bo doskonale wiesz kogo mam na myśli. Oni z przyzwoitości milczą.

  19. #5079
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Ciekawie rozwija się temat
    Śledzę uważnie.

    "chamski" - ordynarny, grubiański, wyjątkowo nieuprzejmy,
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 03-02-2022 o 18:48
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #5080

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A wiesz, od kiedy są przyznawane "kwadraciki" ?
    Co ma rok 2007 do tego ?
    A nawet 2017
    Wiem od kiedy są przyznawane i co z tego jak widać jaki z niego doradca. Tak dla wiadomości bo chyba jesteś niedoinformowany to reputację można udzielać i za posty napisane z 2003 roku.
    Wy nawet z tak durnej sprawy jak kwadraciki czy prostokąty robicie aferę na miarę afery Watergate.

Strona 254 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony