dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 256 z 267
Pokaż wyniki od 5.101 do 5.120 z 5324
  1. #5101

    Domyślnie

    Od dawna wiadomo, że niekompetencja nosi znamiona wrogości i jest to dość powszechne, co zresztą widać na tym forum.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  2. #5102

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No wiec po pierwsze - w wymienionym wątku nie padło słowo, "aerator", a mimo to usilnie konfabulujesz, że:
    O ja ale ja głupi!!!! zapomniałem komu tłumacze i z kim rozmawiam że muszę napisać dosłownie i dosadnie ale czytanie ze zrozumieniem masz nadal ogromne bo doprecyzowałem
    Jak nie rozumiesz co to jest i do czego służy aerator a dokładnie chodzi o wertykulator
    oba narzędzia służą praktycznie do tego samego.
    Już więcej nie piszę bo obawiam się o twoje zdrowie, żyłka pęknie i nie będę miał z kim polemizować o niczym.

  3. #5103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No wiec po pierwsze - w wymienionym wątku nie padło słowo, "aerator", a mimo to usilnie konfabulujesz, że:

    No ale rozumiem, nie takie rzeczy ci się tu myliły

    Po drugie ja nie "radziłem", tylko opisywałem jak poradził robie mój sąsiad i jakie osiągnął efekty.
    Nie konfabuluj tyle...
    radziłeś aeratorem uprawiać ziemie
    To jak ja za pomocą glebogryzarki, walca itp zakładałem trawnik opisałem w moim DB...

    Jeśli masz do mnie jakieś pytania w temacie trawnika, wertykulatora, aeratora, zapraszam do wątku, który podlinkowałeś, bo tu to zbyt mocny off-fopic
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    O ja ale ja głupi!!!! zapomniałem komu tłumacze i z kim rozmawiam że muszę napisać dosłownie i dosadnie ale czytanie ze zrozumieniem masz nadal ogromne bo doprecyzowałem
    Jak nie rozumiesz co to jest i do czego służy aerator a dokładnie chodzi o wertykulator
    oba narzędzia służą praktycznie do tego samego.
    Już więcej nie piszę bo obawiam się o twoje zdrowie, żyłka pęknie i nie będę miał z kim polemizować o niczym.
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    henrykow - warto przemyśleć swój stosunek do bliźnich.
    Warto zachować dla potomnych
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #5104

    Domyślnie

    Doradzę ci abyś zrobił sobie skana a na dokładkę wydrukował, oprawił w ramki i powiesił nad łóżkiem aby co wieczór przed zaśnięciem mógł je czytać skoro tak bardzo cie to podnieca.

  5. #5105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    henrykow - warto przemyśleć swój stosunek do bliźnich.
    @henrykow - moim zdaniem, za dużo jest w tobie agresji i pogardy dla forumowiczów którzy mają odmienne zdanie niż ty.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #5106

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    @henrykow - moim zdaniem, za dużo jest w tobie agresji i pogardy dla forumowiczów którzy mają odmienne zdanie niż ty.
    Tak na serio to sam jesteś tu największym problemem tego forum. Ty co stosujesz kiedy adwersarz udowadnia ci inną od twoje prawdy - prawdę. Co ty robisz? wszystkim tym co mają odmienne zdanie zarzucasz kłamstwo, fałsz, brak wiedzy i wykształcenia.
    Nie nawidzę w życiu niczego tak bardzo jak obłudy, fałszu i zakłamania panie hipokryto.

  7. #5107

    Domyślnie

    Nie nawidzę w życiu niczego tak bardzo jak obłudy, fałszu i zakłamania panie hipokryto.
    Od dawna wiadomo, że niekompetencja nosi znamiona wrogości i jest to dość powszechne, co zresztą widać na tym forum.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  8. #5108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak na serio to sam jesteś tu największym problemem tego forum. Ty co stosujesz kiedy adwersarz udowadnia ci inną od twoje prawdy - prawdę. Co ty robisz? wszystkim tym co mają odmienne zdanie zarzucasz kłamstwo, fałsz, brak wiedzy i wykształcenia.
    Nie nawidzę w życiu niczego tak bardzo jak obłudy, fałszu i zakłamania panie hipokryto.
    @henrykow - możesz wyjaśnić temat agregatów prądotwórczych KRUZER??
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Za 2 tys nie kupi się porządnego agregatu prądotwórczego. Ten typ który jest tu wymieniony to chińszczyzna, AVR ma ale tylko w nazwie a prądnica założę się że nie jest na miedzi tylko na alu. To nie będzie dobrze działało szczególnie przy współczesnej elektronice, wiertarka, szlifierka czy czajnik może być zasilany z tego agregatu.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #5109

    Domyślnie

    Cytat Napisał elpapiotr Zobacz post
    Od dawna wiadomo, że niekompetencja nosi znamiona wrogości i jest to dość powszechne, co zresztą widać na tym forum.
    Ty od tych wiadomości z netu masz mózg przeładowany bajtami.
    Wiesz co to niekompetencja?? Typowym przedstawiciel takiej niekompetencji jest tu wraz z kilkoma kolesiami co z braku kontrargumentów na przedstawione zarzuty nie umieją odpowiedzieć jednoznaczni ale za to PN musi być
    Ja brzydzę się ludźmi którzy są fałszywi i zakłamanymi a zarazem tak zadumani w sobie że mogliby sobie samemu robić ...

































































































    obiad.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 04-02-2022 o 16:54

  10. #5110

    Domyślnie

    Co sobie sam robisz, bo nie doczytałem, a post twój jest strasznie długi, i szkoda czasu na czytanie całości (?)
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  11. #5111

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    @henrykow - możesz wyjaśnić temat agregatów prądotwórczych KRUZER??
    Mogę ale nie chcę, za wiedze się płaci.

    Udaj się na spoczynek bo już ewidentnie mylisz tematy i wątki, zrób sobie restart.

  12. #5112

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak na serio to sam jesteś tu największym problemem tego forum. Ty co stosujesz kiedy adwersarz udowadnia ci inną od twoje prawdy - prawdę. Co ty robisz? wszystkim tym co mają odmienne zdanie zarzucasz kłamstwo, fałsz, brak wiedzy i wykształcenia.
    Nie nawidzę w życiu niczego tak bardzo jak obłudy, fałszu i zakłamania panie hipokryto.
    Czy ty jeszcze nie widzisz, że jedynym celem istnienia tego forum jest obrażanie ciebie przez wybranych i chronionych tu? Gdyby napisał, że dziś jest piątek to byś szukał obrazy twojej osoby w tym stwierdzeniu


    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak na serio to sam jesteś tu największym problemem tego forum. Ty co stosujesz kiedy adwersarz udowadnia ci inną od twoje prawdy - prawdę. Co ty robisz? wszystkim tym co mają odmienne zdanie zarzucasz kłamstwo, fałsz, brak wiedzy i wykształcenia.
    Nie nawidzę w życiu niczego tak bardzo jak obłudy, fałszu i zakłamania panie hipokryto.
    Obaj siebie jesteście warci. W tym wieku to się psi patrol ogląda, a nie na forum budowlanym siedzi, szukając wszędzie uwagi.

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Co ty robisz? wszystkim tym co mają odmienne zdanie zarzucasz kłamstwo, fałsz, brak wiedzy i wykształcenia.
    To zdanie idealnie was opisuje. Coś co gołym okiem widać. Po co to dalej ciągnąć?

  13. #5113

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post


    To zdanie idealnie was opisuje. Coś co gołym okiem widać. Po co to dalej ciągnąć?
    To ja odpowiem pytaniem na pytanie.
    Jakbyś się czuł gdybym co drugi czy co czwarty napisany przez Ciebie post zarzucał ci kłamstwo, brak wiedzy i wykształcenia? Jak długo byś wytrzymał taką zniewagę?
    Zrozumiesz albo nie o co tu chodzi?

  14. #5114
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Beskidziak

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Kod pocztowy
    43-330
    Posty
    507

    Domyślnie

    Jak piszę w jakimś temacie, muszę sie wylogować bo znika z listy......też tak macie?
    117m2 powierzchni użytkowej +42m2 garażu (nieogrzewane), fundament 10 cm Xps, ściany 20 cm 0,038, podłoga 14 cm 0,035, strop terriva 45cm wełna, WM, gaz 100%podłogówka

  15. #5115
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.631
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Tak, pojawia się znów dopiero kiedy pojawi się nowy post.
    Nie musisz się wylogowywać, znajdziesz go w swoim profilu (napisanych postach)
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #5116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    @Beskidziak
    Może taka metoda
    https://forum.muratordom.pl/search.php?
    i "Szukaj teraz" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #5117
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Beskidziak

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Kod pocztowy
    43-330
    Posty
    507

    Domyślnie

    fotohobby, d7d dzięki troche mnie tu nie było.......
    117m2 powierzchni użytkowej +42m2 garażu (nieogrzewane), fundament 10 cm Xps, ściany 20 cm 0,038, podłoga 14 cm 0,035, strop terriva 45cm wełna, WM, gaz 100%podłogówka

  18. #5118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Mnie też.
    Ale jatka...


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  19. #5119

    Domyślnie

    Polecam pożyteczną lekturę.
    Skuteczne moderowanie dyskusji

    Moderacja, jako pewien system zarządzania, to bardzo ważne narzędzie w prowadzeniu konstruktywnej dyskusji. Kiedy rozmowa przestaje dotyczyć głównego tematu, nie przynosi oczekiwanego rozwiązania albo zaczyna przeradzać się w spór – to znak, że czas na interwencję, czyli właśnie na moderowanie dyskusji.

    Czym jest moderowanie dyskusji?

    Dyskusja odbywa się z określonego powodu. Zazwyczaj jest nim wypracowanie stanowiska grupy wobec danego zagadnienia lub wspólne rozwiązanie problemu. Moderacja jest narzędziem, dzięki któremu dyskusja zmierza w dobrym kierunku, czyli takim, który jest zgodny z obranym celem. Uczestnicy rozmowy szybciej znajdują odpowiednie, satysfakcjonujące wszystkich rozwiązanie. Mogą przestać dyskutować, a zacząć aktywnie działać.

    Korzyści z moderowania dyskusji

    Sprawowanie „opieki” nad dyskusją daje wiele korzyści. Już na samym początku spotkania moderacja tworzy otwartą atmosferę, w której każdy może swobodnie się wypowiedzieć. Jednocześnie ta technika zapobiega powstawaniu konfliktów, co polepsza komunikację i stosunki pomiędzy uczestnikami dyskusji. Zamiast kłótni jest skupienie na merytorycznej rozmowie. Jednak przede wszystkim – i to jest właśnie główny powód, dla którego firmy korzystają z tego typu usług – moderacja przyśpiesza znalezienie rozwiązania. Firma lepiej radzi sobie ze swoimi problemami. Moderacja dyskusji to dopuszczanie do głosu wszystkich – nie tylko liderów. Grupa jest zawsze dzięki temu postrzegana jako jeden organizm.

    Przykłady moderowania dyskusji

    Dyskusja może być moderowana na różnych etapach oraz z różnych przyczyn. Mówiąc najogólniej, moderator odpowiada za kontrolowanie zachowania innych. Jeśli jest ono niepożądane – dana osoba zdominowała dyskusję albo nie udziela się w ogóle – moderator stara się ograniczyć jej udział w rozmowie lub też zachęcić do zabrania głosu. Rola moderatora jest podobna do roli przewodnika, lecz takiego przewodnika po tematach. Jego zadaniem jest przeprowadzenie uczestników rozmowy przez poszczególne wątki. Jednocześnie zachęca ich do wzajemnych interakcji, wymieniania się pomysłami oraz ich komentowania. Moderator decyduje o harmonogramie spotkania i wyznacza przerwy.

    Kiedy moderacja dyskusji jest niezbędna?

    Moderacja jest zalecana przy każdej dyskusji, jednak w określonych sytuacjach jest ona wręcz konieczna. Dzieje się tak na przykład wtedy, gdy temat rozmowy wzbudza dość spore emocje i kontrowersje. Inna sytuacja to rozmowy grupowe, w których uczestniczy wiele osób lub takie dyskusje, gdzie partnerzy dobrze się nie znają – wówczas moderator pomaga im „przełamać lody”. Chcesz być lepszym moderatorem dyskusji i trenerem w jednym? Zapisz się na warsztaty doskonalące. Śledź wydarzenia na naszej stronie internetowej http://www.matrik.pl/szkola-matrik/w...ty-doskonalace.
    http://www.matrik.pl/wiedza/skuteczn...wanie-dyskusji

  20. #5120

    Domyślnie

    Jak widać, Henio cały czas aspiruje ... i nie może odpuścić.
    Podziwiać za wytrwałość czy jak ?
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

Strona 256 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony