dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 267
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 5324
  1. #1001
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski Zobacz post
    Megaloman. Pisałem o świecie, nie o Tobie.
    A jesteś w topiku o!!!Megalomanii .???Bardzo fajnie .Wszedłeś w topik aby mi oznajmić ,że megalomanem???To kim ty jesteś???

  2. #1002
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Nikim specjalnym...

  3. #1003
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    ..czyli karę dała finlandia...........
    Chyba dał bo to facet nie kobita.

  4. #1004
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski Zobacz post
    Nikim specjalnym...
    Rozumiem Mirek_Lewandowski nie pytam kim ja ale ty kim jesteś???Za trudne.???Ja wiem kim ja jestem a ty???Nie odpowiadaj dwuznacznikami.Tak wiesz jak zrównoważony, wiedzący w czym rzecz w topiku..

  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    mpoplaw - kolejny raz przypominam, że forum nie jest i nigdy nie było moderowane merytorycznie
    i w tym miejscy wypada zadać retoryczne pytanie:
    dlaczego na tym forum nikt się merytorycznie nie udziela ?? dlaczego popieracie szamanizm budowlany ?? bo to generuje ruch, nabija posty i łatwiej o reklamodawców ??
    zanim zaczniesz ze mną dyskutować przestudiuj sobie książkę PHP nie dla idiotów, bo linki które wkleiłeś odsyłają nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co

    poniżej przykład jak prawidłowo cytować
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jestem leniem który lubi mieć wszystko podane na tacy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6778636
    Ostatnio edytowane przez mxxxx ; 23-02-2015 o 04:25

  6. #1006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    i w tym miejscy wypada zadać retoryczne pytanie:
    dlaczego na tym forum nikt się merytorycznie nie udziela ??
    "moderatorem" merytorycznym są użytkownicy tego forum. Moderacja przez dyskusję. Nie kojarzę tematu w którym ktos napisał by bzdurę i pozostała ona bez odpowiedzi. Poza tym ciężko o cos co nazywa się "obiektywna prawda". Ktoś kto ma poddasze ocieplone pianką i jest z niego zadowolony będzie pisał peany na cześć tej technologi. Ty dostrzegasz wady i piszesz o nich. I, w swoim przekonaniu, obydwaj macie rację.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  7. #1007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W kwestiach merytorycznych każdy użytkownik ma głos. Ktoś kłamie, manipuluje danymi? Wykażcie to!
    Tia - PO CO ?

    Za takie wykazanie na tym Forum otrzymuje się banana. - zwłaszcza jesli dotyczy to wykonawcy, a dodatkowo, zwłaszcza, jeśli wykonawca ma PP.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ..... kolejny raz przypominam, że forum nie jest i nigdy nie było moderowane merytorycznie.
    .
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 23-02-2015 o 09:52
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    To fakt, mi się też za to oberwało.
    wiele osób wtedy oberwało
    pisał o tym wcześniej sSiwy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6772521

    po całej sprawie część osób się zniechęciła i odeszła...
    a miki był już tutaj pod innym nickiem, został szybko zdemaskowany....teraz pewnie też tu jest, tylko pewnie bardziej się kryje
    albo też ci go pamiętają już tutaj nie bywają....albo bardzo rzadko

  9. #1009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    zanim zaczniesz ze mną dyskutować przestudiuj sobie książkę PHP nie dla idiotów, bo linki które wkleiłeś odsyłają nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co..
    Może zaproponujesz jakąś publikację dla analfabetów, bo do tej nie czuję się gotowy
    A może po prostu ktoś pokaże jak się robi takie cytaty? Nie ma chętnych ? to ja się podzielę, bo podejrzałem kolegę wyżej i chyba mi się uda zacytować całość, a nie tylko zdanie podane tak, by najbardziej dopiec drugiej stronie :
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Pisząc w temacie wypowiadam się jako zwykły użytkownik i w takiej konwencji się odezwałem.
    Jestem "grzewczym" laikiem, do tego leniem który lubi mieć wszystko podane na tacy i piszę swoje spostrzeżenia.
    We wspomnianej kwestii Ty mówisz 43gr, Bogusław podważa te wyliczenia. Komu wierzyć?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6778636

    Jak to się cytuje? Link do konkretnego postu wkleja się w znaczniki URL LINK /URL przy czym URL trzeba podać w nawiasach [URL]

  10. #1010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    i w tym miejscy wypada zadać retoryczne pytanie:
    dlaczego na tym forum nikt się merytorycznie nie udziela ?? dlaczego popieracie szamanizm budowlany ?? bo to generuje ruch, nabija posty i łatwiej o reklamodawców ??
    Człowieku, co ja popieram? Co mi z tego, że Murator zarabia na reklamach. Ja jestem zwykłym użytkownikiem forum, jak ty.
    Takie uwagi zgłaszaj do Redakcji, nie do moderacji.

  11. #1011

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    Może się pobijcie w realu i umówcie że ten górą kto wygra?
    Przecież kotły są różne paliwa, stałe i mniej stałe. Każdy ma swoje zalety i wady. Wynikające z paliw i konstrukcji.
    Problem nie jest z tym, że ktoś gada takie czy inne bzdury - te da się zgasić, problem jest z moderacją czyli tym jakie standardy względem tego co i jak jest robione mają moderatorzy, a to oznacza z kolei powrót do dyskusji toczonej kole grudnia zeszłego roku, kiedy ja i kilka innych osób udowadniałem, że mnie musi być wodzów a więcej Indian by ktoś tutaj nad tym bałaganem zapanował. A to, że moderka udaje, że moderuje, kasa się zgadza a ten kto ją daje dostaje tylko jedno zastrzeżenie: tylko nie morduj... daje efekt tego co widzimy teraz... I zabawa : bo jemu wolno i mi nie, bo on mówi, że ma a jak mówię sprawdzam to woła starszego brata, pardon - moda, który mówi jak om mówi że ma to masz mu wierzyć, a jak będziesz się dopytywał to jest trolling a na trolling mamy paragafkę... Ale jak mój młodszy braciszek się ciebie dopytuje, to masz mu nawet numer buta pokazać... Bo jak nie to paragrafka się znajdzie.
    Balto, na co liczysz?
    jakiś czas temu po zapytanie nowego użytkownika FM o to jaki kocioł ma wybrac, dostał na priv od MODERTATORA namiary na kilku sprzedawców z FM, z dodatkową prośba, że jak się na kogoś z nich zdecyduje. to żeby powiedział kto go polecił. Pytałem o to już wczesniej, ale nie dostałem odpowiedzi
    bo ten moderator nie ma tak jak pozostali moderatorzy podpisu MODERATOR FORUM - i nie wiem czy dzisiaj dalej moderatorem, ale wtedy kiedy na pewno nim był, nie miał takiego "znaczka"
    Osobiście mam tylko nadzieję, że ta osoba (pewnie wszyscy wiedzą/pamiętają o kogo chodzi) nie jest już moderatorem i nigdy nie więcej nie będzie.
    Takie zachowanie mógłbym porównać tylko do policjanta na służbie który złapanemu pijanemu kierowcy wprost mówi ile to będzie kosztować że nie straci prawo jazdy.

  12. #1012
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Pora na oświadczenie Redakcji - Drodzy Forumowicze, Moderatorzy społeczni wykonują swą pracę rzetelnie i przejrzyście. Wykonują pracę, która nie daje satysfakcji, bo zawsze ktoś twierdzi na forum, że moderator nie jest obiektywny. Tak jest od początku istnienia tego forum.

    W tym miejscu więc raz jeszcze dziękujemy Moderatorom za ich stałą pracę, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Forumowiczów zaś prosimy o szacunek dla pracy moderatorów; pracy, w której trzeba godzić różne racje, w której trzeba nieustannie podejmować trudne decyzje, narażać się na oskarżenia. Mało kto jest w stanie wytrzymać takie ciśnienie, Oni potrafią.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-02-2015 o 12:55 Powód: styl
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #1013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Na tym forum moderator ma zawsze rację. Nawet jak jej niema, patrz punkt pierwszy.

    Zadałem kilka pytań Elfir ale zostały wykasowane. Spróbuję zadać jeszcze raz choć jedno.
    Czy mogę w dziale o PC pisać o prądzie?

  14. #1014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ja jestem starej daty i w dziale pomp ciepła pisałbym o pompach ciepła. W dziale kotłów pisałbym o kotłach. W dziale o prądzie pisałbym o prądzie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    ja jestem starej daty i w dziale pomp ciepła pisałbym o pompach ciepła. W dziale kotłów pisałbym o kotłach. W dziale o prądzie pisałbym o prądzie.
    Czyli nie możemy tam pisać o taryfach i operatorach dla naszych PC? Czekam na odpowiedź Elfir.

  16. #1016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    moim zdaniem w temacie jaką PC wybrać pisanie o taryfach pradowych jest nie na temat i takie posty powinny iść do moderacji. Natomiast założenie tematu w dziale PC "jaką taryfę / dostawce prądu wybrać" jest jak najbardziej na miejscu.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  17. #1017
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    moim zdaniem w temacie jaką PC wybrać pisanie o taryfach pradowych jest nie na temat i takie posty powinny iść do moderacji. Natomiast założenie tematu w dziale PC "jaką taryfę / dostawce prądu wybrać" jest jak najbardziej na miejscu.
    Ale bzdura.
    Człowieku,temat "pompy ciepła,spostrzeżenia uwagi ma kilkaset stron,podobnie jak ranking kotłłów na ekogroszek.
    Producentów kotłów cz pomp jest kilkanaście czy niech będzie kilkadziesiąt,czy to tego którą lub którego wybrać potrzebne jest kilkaset stron ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 23-02-2015 o 19:27

  18. #1018
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    wiem ze pisanie na temat przekracza możliwości niektórych ale się postaraj.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  19. #1019
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    wiem ze pisanie na temat przekracza możliwości niektórych ale się postaraj.
    Polecam przeczytać o czym się tam pisze:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...5%BCenia-uwagi
    i to już od 9 lat.

  20. #1020
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Droga (i jak zawsze Szanowna) Redakcjo: zarzuty że nie wykonują, są jedynie odpryskiem całej serii innych, w tym moich. Wiem, z zewnątrz pojazd pod nazwą FM wygląda super. Największy, najbardziej odwiedzany i kilka innych "najów", z tym że jak się przyjrzeć to "ruda" żre to autko aż huczy, a i cała reszta jest ekhm jakby to ująć nie do końca tak jak się to przedstawia...

Strona 51 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony