dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 267
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 5324
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    moim zdaniem w temacie jaką PC wybrać pisanie o taryfach pradowych jest nie na temat i takie posty powinny iść do moderacji. Natomiast założenie tematu w dziale PC "jaką taryfę / dostawce prądu wybrać" jest jak najbardziej na miejscu.
    Normalnie Elfir II

    W takim razie 2/3 tego forum jest do moderacji. A moje zdanie jest takie, że to tematy ściśle powiązane i nie da się od nich uciec w inne wątki. One po prostu wychodzą podczas dyskusji i nie widzę problemu by o nich nie pisać. Problem zaczyna się dopiero pojawiać jak wpada Poznaniara i wywala pół dyskusji związanej ściśle z kotłami na węgiel, tłumacząc w głupi sposób, że przyczyną były wklejone przeze mnie filtry wentylacji. A to że były one odpowiedzią na chamskie odzywki ze strony przeciwnej, to tego już nie napisała. Zapewne temu co po mnie pojechał jak po burej suce, włos z głowy nie spadł, ale Elfir wykonała swój obywatelski obowiązek i mnie z przyjemnością zbanowała.
    Napisała w tym wątku, że mnie zbanuje bez ostrzeżenia, jak będę pisał w tamtym dziale o PC. Nie pisałem. Widocznie tak przebierała nóżkami, że zbanowała mnie za jakąś błahostkę. Oczywiście w tamtym temacie rządzi branża węglowa i nikt nie ma prawa mącić im biznesu. Gdy zaczniesz zadawać niewygodne pytania, lecisz stary. Elfir tylko im pomaga żeby mieli święty spokój. Tam po prostu musi być jedna strona medalu. Amen

  2. #1022
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Normalnie Elfir II

    W takim razie 2/3 tego forum jest do moderacji.
    Mniej wiecej tak. Problem tego forum jest taki że moderacja na nim nie istniała. Potem nastała (trochę za późno) i teraz tylko krzyki i wrzaski.
    Przy czym, moim zdaniem, moderatorzy społeczni działają ok. Za to Redakcja działa nieco kontrowersyjnie (to takie inne okreslenie zamiast idiotycznie) - patrz wątek o Danfosie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #1023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Za to Redakcja działa nieco kontrowersyjnie (to takie inne okreslenie zamiast idiotycznie) - patrz wątek o Danfosie.
    Nie wiem nie czytałem. Natomiast Danfos to dobry reklamodawca, a Murator to firma i redakcja przychodzi tutaj do pracy dla kasy. Może i są tacy co łączą to ze swoją pasją, jednak za darmo to jesteśmy tu tylko my coulignon

  4. #1024
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    hm.... Ja byłem za darmo. Teraz mam ogłoszenie w drobnych i pewnie za chwile będę miał PP. Tak więc jestem tu nieco za pieniądze a nieco z przyzwyczajenia. I nieco dlatego ze nie mam konta na fejsie.

    O danfossie być może nie zdążyłeś poczytać bo redakcja była uprzejma wykasować temat w imię siusiak wie czego.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #1025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    hm.... Ja byłem za darmo. Teraz mam ogłoszenie w drobnych i pewnie za chwile będę miał PP. Tak więc jestem tu nieco za pieniądze a nieco z przyzwyczajenia. I nieco dlatego ze nie mam konta na fejsie.
    W takim razie pewne rzeczy mi się wyjaśniły
    Nie ciągnijmy tego.

  6. #1026
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    wiesz, my sprzedawcy kotłow na zużyte opony musimy się jakoś utrzymać....









    żart taki...
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  7. #1027

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    "moderatorem" merytorycznym są użytkownicy tego forum. Moderacja przez dyskusję. Nie kojarzę tematu w którym ktos napisał by bzdurę i pozostała ona bez odpowiedzi
    z łaski swojej zwróć uwagę że natryskiwacz pianek mat3006 chwali się publicznie że na jedno jego skinienie natychmiast wylatują wszystkie anty-piankowe posty
    jednym słowem może sobie pisać o piance, ale pod warunkiem że będziesz ją zachwalał, bo inaczej finladia pod pretekstem off-topa zrobi z tobą porządek
    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Ktoś kto ma poddasze ocieplone pianką i jest z niego zadowolony będzie pisał peany na cześć tej technologi
    a czemu się dziwić że każda pliszka swój ogonek chwali
    Cytat Napisał Bartolini6 Zobacz post
    Możecie pisać i mówić co chcecie. Ja na swoim poddaszu zastosowałem 20 cm pianki otwarto komorowej i jetem bardzo zadowolony gdyż
    Cytat Napisał Bartolini6 Zobacz post
    Jestem wykonawcą pian poliuretanowych firmy DEMILEC USA oraz od kilku lat stosujemy na poddasza system STUCANET na kujawsko-pomorskim. Mamy zadowolonych klientów którzy dalej polecają ten sposób wykończenia poddasza
    Ostatnio edytowane przez mxxxx ; 24-02-2015 o 03:33

  8. #1028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    mpoplaw - zostały usunięte twoje posty, w których przytaczałeś w cytatach oderwane wypowiedzi mata, a które dotyczyły kompletnie innego elementu konstrukcyjnego (balkon) niż ten o którym toczyła się dyskusja.

    I nie zrobił tego finlandia, więc powstrzymaj się z tymi bezsensownymi oskarżeniami na oślep.

    Z resztą bezczelne i perfidne manipulowanie cudzymi opiniami, w formie cytowania oderwanych od kontekstu wypowiedzi (które dotyczą kompletnie innej sprawy), to twoja specjalność.
    Moimi wypowiedziami, które były opinią zwykłego forumowicza (nota bene w okresie kiedy nie byłam moderatorem), też się posługiwałeś próbując udowodnić, że to oficjalne stanowisko Redakcji. Oczywiście samego sprostowania i stanowiska Redakcji zacytować nie zamierzałeś, bo były dla ciebie niewygodne.



    ***
    Ludzie - do prowadzenia prywatnych wojen ideologicznych załóżcie sobie hejtujące blogi. Będziecie mogli tam wylewać swoje żale, pretensje i narzekać na niesprawiedliwy świat.

  9. #1029

    Domyślnie

    niedawno była tutaj dyskusja nt podawali przez sprzedawców telefonów do siebie
    a jak ma się do tego podawanie linków do stron, gdzie jest cennik i wszelkie możliwe namiary??

    Cytat Napisał SUSPENSER Zobacz post
    To bardzo dobrze - każdy z nich będzie pasował.

    Jest sporo różnic: konstrukcja, palnik, sterownik, cena itd. - o szczegółach możesz poczytać tu:

    [reklama na forum jest płatna]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-02-2015 o 11:14

  10. #1030

    Domyślnie

    dziękuję Elfir za błyskawiczną reakcje, ale nie sądzisz że takie zachowanie (nagminne) zasługuje na odrobinę więcej reakcji niż edycja?
    wszystkie zgłoszone formy mniej lub bardziej reklamy będziecie tylko edytować i nie wyciągać żadnych konsekwencji??

  11. #1031

    Domyślnie

    na to wygląda. sprzedawca (przynajmniej ten długo obecny tutaj) nie dostaje bana, taka zasada tego forum. można jego post wyedytować (kiedy robi sobie darmową reklamę) lub wykasować (kiedy np. obraża kogoś). pisać nie na temat może także moderator, wszystko zależy tylko od tego czy sprzedawca jest akurat niepokojony czy nie. np. tutaj w wątku o ogrzewaniu toczy się dyskusja o samochodach:

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    A kto te normy emisji (samochodów wjeżdżających do miast)będzie sprawdzał? Pobuduje się posterunki laboratoryjne na rogatkach?

    Projekt ustawy a rzeczywistość to dwie różne rzeczy.
    a zadanie pytania o certyfikaty kotłów na ekogroszek w wątku o kotłach na ekogroszek skutkuje przeniesieniem tego niewygodnego pytania do innego działu.

  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Ciekawe gdzie teraz przeniesie swój post, chyba na forum TVN Turbo

  13. #1033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    A ja widzę, że Bóg znów zaszczycił swoja obecnością Pompy ciepła i wyciął po uważaniu bez śladu.

    Bóg, bo przeca nie moderator, bo:

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Pora na oświadczenie Redakcji - Moderatorzy społeczni wykonują swą pracę rzetelnie i przejrzyście.
    Chyba, że Redakcja się myli (co do moderatorów) i znalazł się jakiś nadgorliwiec.
    Nadgorliwiec, bo mam na piśmie zapewnienie przedstawicieli firmy Danfoss, że nijak nie wpływa na moderacje tego tematu.

    Dla jasności.
    Wycięto ostatni wpis JTKirk, w którym padło zapytanie jak sprawa ma się - nie było nic niezgodnego z Regulaminem, namawiania do buntu, reklamowania produktu ani firmy, obrażania, itp.

    Wycięto bo tak.

    Ps.
    To musiał być Bóg, który wprowadził jakieś nowe, tajne zasady tego Forum.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 24-02-2015 o 15:38 Powód: dopisałem: dla jasności.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  14. #1034
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    A ja widzę, że Bóg znów zaszczycił swoja obecnością Pompy ciepła i wyciął po uważaniu bez śladu.

    Bóg, bo przeca nie moderator, bo:



    Chyba, że Redakcja się myli (co do moderatorów) i znalazł się jakiś nadgorliwiec.
    Nadgorliwiec, bo mam na piśmie zapewnienie przedstawicieli firmy Danfoss, że nijak nie wpływa na moderacje tego tematu.
    Zadaniem redakcji i moderatorów jest utrzymymwanie tego forum w równowadze. Pan od zawsze pokazuje, że władza nie jest po stronie ani redakcji, ani moderatorów. Trudno zaakceptować sytuację, że podważa Pan zasady tego forum.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  15. #1035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Trudno zaakceptować sytuację, że podważa Pan zasady tego forum.



    Jeśli wprowadzono jakieś nowe i tajne zasady - to tak PODWAŻAM JE - bo Regulamin pozostał taki sam - dla wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 24-02-2015 o 15:40 Powód: Dopisałem: ostatnie zdanie.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  16. #1036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Redakcjo

    Zasady tego forum, odkąd pamiętam, zmieniły się ze trzy razy i jakoś tak - nigdy jawnie...
    Powtórzę to, co już kiedyś napisałem.
    Jak tu zawitałem, to spotkałem grono bardzo życzliwych osób wymieniających się doświadczeniem i wiedzą o budowaniu, urządzaniu, rozwiązywaniu różnych napotykanych problemów.
    Było miło, wręcz - rodzinnie, pomimo tego, ze czasem trafiała się jakaś czarna owca.
    Potem były wstrząsy, sporo osób ich nie zniosło.
    Teraz mam wrażenie, że zdarzają się rzeczy mało jasne.
    Że napędem głównym jest reklama, kasa a nie rzetelność porad.
    Forum się bardzo skomercjalizowało, co się czuje.
    Fakt!
    NIE JEST NASZE! (a kiedyś - było!)
    Już nam to tłumaczono przy którejś zmianie.

    Czyt to jest ten cel jaki sobie założyliście?

    Nadal tu jestem, ale...
    Teraz to bardziej przyzwyczajenie jak potrzeba serca.
    Nawet jak się tu żrą o coś, to nie budzi to we mnie żadnych głębszych uczuć.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  17. #1037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    wiesz, my sprzedawcy kotłow na zużyte opony musimy się jakoś utrzymać....
    Rzuć mi coś do sprzedaży, też może wtedy zmięknę odnośnie moderatorów

    Co tu idzie za prywata

  18. #1038
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Rzuć mi coś do sprzedaży, też może wtedy zmięknę odnośnie moderatorów

    Co tu idzie za prywata

    Niezawodny Liwko od razu daje nam przykład złożoności forum: grupy interesów, konflikty, osobiste wycieczki, spam - i codzienna praca moderatorów, redakcji, by forum było miejscem wymiany doświadczeń.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Bo to już przestaje przypominać forum, gdzie ścierają się różne poglądy, to zaczyna przypominać AlleMurator, gdzie ścierają się już tylko interesy

  20. #1040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    dziękuję Elfir za błyskawiczną reakcje, ale nie sądzisz że takie zachowanie (nagminne) zasługuje na odrobinę więcej reakcji niż edycja?
    wszystkie zgłoszone formy mniej lub bardziej reklamy będziecie tylko edytować i nie wyciągać żadnych konsekwencji??
    Nie wiedziałam, że Suspenser to firma. W tej chwili został jego nick zgłoszony do wygwiazdkowania. Jeśli będzie nadal reklamował swoje produkty nie posiadając płatnego profilu to pewnie zostanie ukarany.
    Firmy bez płatnego profilu są banowane od razu, jeśli każda ich wypowiedz na forum to reklama swoich produktów. A Suspenser ma też wypowiedzi, które są poradami, bez lokowania swoich produktów.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-02-2015 o 15:31

Strona 52 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony