dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 267
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 5324
  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Nie wiedziałam, że Suspenser to firma.
    Suspenser to firma, ale jest też forumowiczem na poziomie i raczej pomaga niż przeszkadza w dyskusji (przeciwieństwo Jarecki, kobra). Wielu jest takich i nikt z nimi nie wojuje, bo i oni trzymają poziom. Tacy jak on są na tym forum bardzo potrzebni, są fachowcami w swojej dziedzinie, ale zazwyczaj nie traktują ślepo forum jako maszynki do zarabiania pieniędzy i do łapania jeleni.
    Na moim przykładzie sprawdź Elfir, czy kiedykolwiek Suspenser raportował moje posty w temacie o kotłach. Ja osobiście w to nie wierzę.

  2. #1042
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Kolejny dobry przykład, by pokazać jak trudna jest praca moderatora. Suspenser - "stary" pomocny innym forumowicz. Jeśli nick jest nazwą firmy, czy zmieniać nick, czy też doceniając zasługi, nie...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #1043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Kolejny dobry przykład, by pokazać jak trudna jest praca moderatora...
    Ale nikt nie mówił, że będzie lekko

  4. #1044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Łza uroniona, nad ciężką dolą (dylematem R), zmoczyła moje lico - naprawdę.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #1045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Ale ja droga redakcjo pochyliłbym się nad jednym nickiem
    http://miejsce.poznan.gazeta.pl/miej...Pozna%C5%84/p/

  6. #1046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Teraz to odkryłeś?

    Ale teraz wiesz, dlaczego ta łza się uroniła.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  7. #1047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Tak na wszelki wypadek - związane z urojoną:

    REGULAMIN FM:
    2.4.c).
    Nicki (loginy), emblematy (avatary) oraz sygnatury (podpisy zamieszczane pod treścią wypowiedzi) użytkowników nie mogą mieć charakteru komercyjnego; nicki nie mogą zawierać w sobie nazw stron internetowych; reklamowe, związane z działalnością gospodarczą są niedozwolone i będą usuwane.
    Chyba drugie oko mi łzawi.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  8. #1048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Teraz to odkryłeś?
    Nie mam zwyczaju inwigilacji moderatorów, ale Poznaniara to prawie mój ziomal, więc pomyślałem, że może wpadnę kiedyś na kawkę

  9. #1049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Tyle, że dane są nieaktualne. Siedziba firmy jest w innym miejscu.
    A nazwa firmy pochodzi od nicku na forum a nie na odwrót. Zobacz od kiedy jestem na forum a kiedy została założona firma. kilka lat różnicy.

  10. #1050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  11. #1051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Tyle, że dane są nieaktualne. Siedziba firmy jest w innym miejscu.
    A nazwa firmy pochodzi od nicku na forum a nie na odwrót. Zobacz od kiedy jestem na forum a kiedy została założona firma. kilka lat różnicy.
    I co ma piernik do wiatraka, ciebie regulamin nie obowiązuje?

    Widzisz Elfir, nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
    Ostatnio edytowane przez Liwko ; 24-02-2015 o 17:28

  12. #1052
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    I co ma piernik do wiatraka, ciebie regulamin nie obowiązuje?

    Widzisz Elfir, nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
    No pieknie Elfir pieknie.... podczas "wojny o PP" mialas link w stopce do swojego ogloszenia "drobne" a moja stopka byla kasowana... moze i przez Ciebie... a teraz taaaakie rzeczy zapraszamy do zagwiazdkowania wlasnego nicka albo do zakupu PP... nie musisz dziekowac, ze nie kosztuje aktualnie 4k pln jak mialo byc pierwotnie
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Kolejny dobry przykład, by pokazać jak trudna jest praca moderatora. Suspenser - "stary" pomocny innym forumowicz. Jeśli nick jest nazwą firmy, czy zmieniać nick, czy też doceniając zasługi, nie...
    a jakie sa wymagania aby stac sie zasluzonym i nie musiec miec PP? bo bardzo jestem ciekaw... bo moze mi ten PP wcale nie jest potrzebny tylko musze przejsc przez jakies tajemnicze rytualy i stac sie tym "wybrancem"?
    a sSiwy12 i Stary? i pewnie jeszcze wielu innych, nie sa zasluzeni?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Jakby tak prześwietlić wszystkie nicki, to okaże się że przynajmniej 10% jest w jakiś sposób związana z działalnością. Wśród "profesjonalistów" istniejących na forum to pewnie i 30%. Czasem mniej lub bardziej świadomie się pojawiają ale dopóki ktoś jest użytkownikiem forum, a nie jawnym handlowcem, to tego nie zauważamy. Różne są nazwy. Jedne się kojarzą ewidentnie z działalnością gospodarczą (np. Astrobud ) a inne nie.
    Charakteru nickom dodają wpisy. I one są reklamowe - albo obiektywne.
    Nie wiem kiedy takie zapisy się pojawiły w regulaminie. Czy były od zawsze?
    Moderowanie wymaga niemałego wyczucia, bo co by robić - zawsze są osoby które czują się pokrzywdzone, czy to będą zgłoszeni czy zgłaszający.
    W sprawie nicków moje zdanie jest od zawsze niezmienne, że te które istnieją od dawna i nie prowadzą działalności handlowej - nie prowokowały mnie do raportowania. Jak pojawia się nowy z ewidentnie firmową nazwą - zgłaszam. W tym zakresie moderatorzy mają takie same uprawnienia jak zwykli użytkownicy.

  14. #1054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    No pieknie Elfir pieknie.... podczas "wojny o PP" mialas link w stopce do swojego ogloszenia "drobne" a moja stopka byla kasowana
    I redakcja moją stopkę też wykasowała, jak widać.

  15. #1055

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jakby tak prześwietlić wszystkie nicki, to okaże się że przynajmniej 10% jest w jakiś sposób związana z działalnością. Wśród "profesjonalistów" istniejących na forum to pewnie i 30%.
    mam nieodparte wrażenie, że zaczynasz się tłumaczyć...

  16. #1056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie wiem kiedy takie zapisy się pojawiły w regulaminie. Czy były od zawsze?
    Były.
    Ale Regulamin na tym Forum, od zawsze obowiązywał jednostronnie.
    Wybrańcòw nigdy nie dotyczył.

    Ps. Dla jasności piszę bo mi się jeszcze chce. Nijk nie mam z tego tytułu żadnych profitòw.
    Pewnie dziwne, ale tak jest.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  17. #1057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    I redakcja moją stopkę też wykasowała, jak widać.
    wykasowala po tym jak w ferworze walki o PP ktos zwrocil na to uwage.... albo zostalas poproszona przez innego moda redakcje czy innego gromowladnego o usuniecie tej stopki. Podczas gdy moja z takim samym linkiem do ogloszen w drobnych - byla natychmiast kasowana.
    Dlaczego nikt nie zauwaza, albo udaje, ze nie zauwaza ze powazne problemy na forum zaczely sie od wprowadzenia PP?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #1058

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Tak na wszelki wypadek - związane z urojoną:

    REGULAMIN FM:


    Chyba drugie oko mi łzawi.
    No to Pyxis tez ma ,,smierdzacego" nick'a
    200m2 podłogówki+2 drabinki,(parter=140m2+60m2=poddasze) kubatura ogrzewana-531m3 , ściany 25cm+15cm-styro(0,039),poddasze 25/30cm-wełna toprock(0,035),na gruncie 15cm-styro eps200(0,034).Pc Nateo Vega 12kw DZ PE32 4x150mb w poziomie na pow. 800m2,okna(Eurocolor) 3-szyby+rolety. Mieszkamy !!!
    od 10.05.2014 (wypasik )

  19. #1059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    .....Jedne się kojarzą ewidentnie z działalnością gospodarczą (np. Astrobud ) a inne nie. ...
    chcialbym zauwazyc ze nick fighter1983 nijak sie nie ma do Astrobud prosze nie mylic informacji wyswietlanych przez PP z nickiem Gdy rejestrowalem sie na forum jako fighter1983 i co wazne - robilem to zupelnie prywatnie, nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze kiedykolwiek bede reprezentowac interesy firmy Astrobud, lub jakiejkolwiek innej firmy. To, ze samoczynnie zaczeli sie zglaszac ludzie na PW do "fighter1983" spowodowalo, ze trzeba bylo rozwazyc opcje zakupu PP i wystapienia jako firma, a nie jako osoba prywatna, co zreszta tez nie do konca mi sie podoba - ze fighter1983 i w tej chwili astrobud to jedno... ale to skomplikowany temat jest
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #1060
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Fighter: no co jak zawsze - są równi, równiejsi i ci mają najlepiej... ale kudy nam do takiej Elity? I zrozumienia jej zamysłów mających na celu jedynie i wyłącznie dobro Forum, które to dobro i świetlana przyszłość zawsze jest rozumiana najlepiej jak to tylko możliwe. Przecież to Elita, z racji, że jest Elitą najlepiej i najdoskonalej wie, jakie jest dobro i przyszłość forum, które to są i powinny być osiągane w zgodzie z Regulaminem który każdy z nas akceptował, a co z tym jest związane godził się na zapisy by owa świetlana przyszłość była osiągana razem, dzięki i poprzez Elitę. To wydatna praca osób chcących by Forum rozkwitało, by było lubiane, by posty i wypowiedzi były miłe grzeczne i uprzejme powoduje, że Forum ma tak wysoką pozycję wśród innych mu podobnych, jednakże są tutaj osoby, które mimo tego, że były im przebaczane takie i inne naginania czy wręcz łamanie regulaminu, a tutaj taka czarna niewdzięczność... A Redakcja tyle wybaczyła i okazała tyle serca...
    Redakcjo: Regulamin Forum można sobie powiesić na kołku w ustronnym miejscu... tyle tam jest ciekawego....

Strona 53 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony