dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 74 z 267
Pokaż wyniki od 1.461 do 1.480 z 5324
  1. #1461
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Chyba już łatwiej będzie przyjąć że to forum jest inne Taka jest jego forma a trzon użytkowników uznający taki styl decyduje o charakterze. Nie każde forum musi być "normalne". Zobaczcie sami ostatnią dyskusję o grzejnikach, w tym temacie! Czy nie powinna wylądować we właściwym dziale??
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #1462
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    finlandia: to może napiszmy w regulaminie jedynie kilka punktów?
    1. Ci co mają różne wersje płatnych profili czy mają opłacone reklamy robią co chcą, no może poza publicznym striptizem
    2. To forum jest inne, czyli panuje ogólny bałagan
    3. Pyskówki, przytyki i opisywanie przez pozostałych userów wszystkiego łącznie z anatomią uchodzi na sucho pod warunkiem, że wciągną tych co tytułują się modami...
    4. Off topy i wszelkie inne "poza" są możliwe, byle tylko powiedzieć że się jest za lub przeciw albo że ma się w nosie ogólny temat prowadzonej dyskusji
    5. Redakcją nie należy się przejmować, przyjdzie wyda z siebie głos i pójdzie dalej
    6. Moderatorzy z racji ilości sprawdzają tematy i wypowiedzi metodą paznokciowo - losową. Losują teren a potem paznokciem kilka tematów
    7. Moderatorzy zasadniczo działają niezależnie od siebie i nie wymieniają żadnych informacji
    8. Można dostać bana - ale z przyczyną jest jak bombonierką: nigdy nie wiesz za co
    9. Jest specjalna grupa kilku góra kilkunastu ludzi, którzy zachowują się jak modowie ale nie mają płatnego profilu, nie mają możliwości zabanowania. Mają Wiedzę i nie wahają się jej użyć. Z nimi nie podskakuj.
    Z Regulaminem się zaznajomiłem i go zrozumiałem. Akceptuj.

  3. #1463
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    1. Ci co mają różne wersje płatnych profili czy mają opłacone reklamy robią co chcą, no może poza publicznym striptizem
    a ja mialbym ochote zrzucic kilka ciuszkow... i co... nie moge?
    do dupy ten nowy regulamin
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #1464
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Dobra: poprawka:
    1. Ci co mają różne wersje płatnych profili czy mają opłacone reklamy robią co chcą, łącznie publicznym striptizem i tańcem na rurze (jak kto umie i potrafi)
    Powinno być dobrze i w pełni odpowiadać "nietypowemu" forum....

  5. #1465
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    no i od razu lepiej
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #1466
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Teraz do pełni radości powinna się przyplątać Redakcja (jak zawsze szanowna) powiedzieć, że ceni wymianę myśli i iść dalej....

  7. #1467
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    Teraz do pełni radości powinna się przyplątać Redakcja (jak zawsze szanowna) powiedzieć, że ceni wymianę myśli i iść dalej....
    Balto cenie Cie za optymizm.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #1468
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Raczej cytując Daukszewicza "siurrealizm w którym żyjemy"...

  9. #1469

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Jako moderator mogę je znaleźć, chętnie sprawdzę, czy i kto je skasował i jako został wpisany powód ich skasowania
    rzecz dotyczy wątku pianka ocieplająca kontra welna
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6783426
    w tym miejscu cytuję tryskacza pianek mat3006 który chwali się publicznie że na jedno jego skinienie wylatują moje posty i pada pytanie dlaczego tak się dzieje
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6786107
    w tym miejscu się dowiaduję że jestem manipulantem bo piszę o balkonach w wątku o piance więc trzeba mnie wycinać, zadaję więc pytanie: konkretnie który post z tych co wyleciał był o balkonach, Elfir przez parę dni mataczy i kręci, uchyla się od odpowiedzi ale przyciśnięta do muru daje odpowiedź tutaj
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6789429
    i nagle się okazuje że nic nigdy przez nią nie było kasowane, to krasnoludki kasowały, to krasnoludki nazwały mnie bezczelnym i perfidnym manipulantem, sierotka Marysia jest niewinna
    poniżej ten podobno bardzo kontrowersyjny post: ten o balkonach
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6681524
    moderował to finlandia bo: zacytowane niezgodnie z kontekstem. Dlatego zostały same słowa bez wskazania czego dotyczyły.
    a ten cytat dotyczył masy błędów jakie popełnił u siebie na budowie Tomaszs131 pianka w dachu nie była jego pierwszą i ostatnią wtopą, co się Finlandii dziwić że broni swojego

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6799692
    pod tym postem jest najnowszy przykład znikających postów, sprawdź sobie jak bardzo był groźny że musiał wylecieć, i daj znać kto konkretnie to skasował i za co, a jak będzie ci się chciało to w tym wątku wyżej jest jeszcze kilkadziesiąt innych postów które też wylatywały przez krasnoludki

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6789493
    gdyby ci się nie chciało szukać to tutaj mamy winowajcę który raportował moje posty bo mu się coś zasugerowało

    PS daj znać jak to ogarniesz to przejdziemy do bogusia i tematu Podłogówka a zdrowie poniżej przykład co tam się dzieje
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6791611
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6791242
    Ostatnio edytowane przez mxxxx ; 13-03-2015 o 05:35

  10. #1470
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    finlandia: to może napiszmy w regulaminie jedynie kilka punktów?
    1. Ci co mają różne wersje płatnych profili czy mają opłacone reklamy robią co chcą, no może poza publicznym striptizem
    2. To forum jest inne, czyli panuje ogólny bałagan
    3. Pyskówki, przytyki i opisywanie przez pozostałych userów wszystkiego łącznie z anatomią uchodzi na sucho pod warunkiem, że wciągną tych co tytułują się modami...
    4. Off topy i wszelkie inne "poza" są możliwe, byle tylko powiedzieć że się jest za lub przeciw albo że ma się w nosie ogólny temat prowadzonej dyskusji
    5. Redakcją nie należy się przejmować, przyjdzie wyda z siebie głos i pójdzie dalej
    6. Moderatorzy z racji ilości sprawdzają tematy i wypowiedzi metodą paznokciowo - losową. Losują teren a potem paznokciem kilka tematów
    7. Moderatorzy zasadniczo działają niezależnie od siebie i nie wymieniają żadnych informacji
    8. Można dostać bana - ale z przyczyną jest jak bombonierką: nigdy nie wiesz za co
    9. Jest specjalna grupa kilku góra kilkunastu ludzi, którzy zachowują się jak modowie ale nie mają płatnego profilu, nie mają możliwości zabanowania. Mają Wiedzę i nie wahają się jej użyć. Z nimi nie podskakuj.
    Z Regulaminem się zaznajomiłem i go zrozumiałem. Akceptuj.
    100/100

  11. #1471

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    100/100
    j.w.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  12. #1472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Zarzut kłamstwa kierowany pod adresem innego użytkownika jest ciężką kategorią oskarżenia .......
    Cenię sobie Twoje zdanie - przeto.
    Jeśli rzeczona uwiarygodni swoje słowa - zwłaszcza te podgrubione :

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post

    Najśmieszniejsze, że niedługo zabraknie wam forum do pisania, bo z tego co widzę, to konkurencyjne forum budowlane też właśnie zostało oskarżone o "tajemnicze znikanie bardzo ważnych postów" (które dla całego reszty świata są trollingiem, off-topem i nic nie wnoszącymi przepychankami). A oskarżenia wypływają od tych samych osób, co i tutaj się wypowiadali negatywnie.

    Może to jednak nie wina forum a wina charakteru?

    to nie tylko odszczekam, przeproszę, posypię głowę popiołem, i zastosuję inne formy pokuty i wyrażenia swojego ubolewania, że powyższy wpis rzeczonej jest w pełni wiarygodny, ale w ramach przeprosin, za pośrednictwem Poczty Kwiatowej, prześlę na adres firmy bukiet kwiatów.

    Tak mi dopomóż Regulaminie Tego Foruma.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 13-03-2015 o 07:59
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  13. #1473
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    rzecz dotyczy wątku pianka ocieplająca kontra welna
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6783426
    w tym miejscu cytuję tryskacza pianek mat3006 który chwali się publicznie że na jedno jego skinienie wylatują moje posty i pada pytanie dlaczego tak się dzieje
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6786107
    w tym miejscu się dowiaduję że jestem manipulantem bo piszę o balkonach w wątku o piance więc trzeba mnie wycinać, zadaję więc pytanie: konkretnie który post z tych co wyleciał był o balkonach, Elfir przez parę dni mataczy i kręci, uchyla się od odpowiedzi ale przyciśnięta do muru daje odpowiedź tutaj
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6789429
    i nagle się okazuje że nic nigdy przez nią nie było kasowane, to krasnoludki kasowały, to krasnoludki nazwały mnie bezczelnym i perfidnym manipulantem, sierotka Marysia jest niewinna
    poniżej ten podobno bardzo kontrowersyjny post: ten o balkonach
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6681524
    moderował to finlandia bo: zacytowane niezgodnie z kontekstem. Dlatego zostały same słowa bez wskazania czego dotyczyły.
    a ten cytat dotyczył masy błędów jakie popełnił u siebie na budowie Tomaszs131 pianka w dachu nie była jego pierwszą i ostatnią wtopą, co się Finlandii dziwić że broni swojego

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6799692
    pod tym postem jest najnowszy przykład znikających postów, sprawdź sobie jak bardzo był groźny że musiał wylecieć, i daj znać kto konkretnie to skasował i za co, a jak będzie ci się chciało to w tym wątku wyżej jest jeszcze kilkadziesiąt innych postów które też wylatywały przez krasnoludki

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6789493
    gdyby ci się nie chciało szukać to tutaj mamy winowajcę który raportował moje posty bo mu się coś zasugerowało

    PS daj znać jak to ogarniesz to przejdziemy do bogusia i tematu Podłogówka a zdrowie poniżej przykład co tam się dzieje
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6791611
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6791242

    Sprawdzamy jeden podany przez Pana link, przedostatni:

    mpoplaw:
    na samym początku tego wątku 3 lata temu (post nr 52) masz zdjęcie, wygląda znajomo ??
    a co do szczelności pianki w praktyce poniżej ciekawy cytat
    ---tu cytat--------------------

    Tomasz131:
    Znowu robisz wode z mozgu czytajacym owy watek. Powiedz skad wyciales i zmanipulowales moj cytat.
    Nie boj sie. Kazdy bedzie mogl na wlasne oczy zobaczyc jak potrafisz w mistrzowski sposob zmanipulowac wypowiedz dla swoich celow.
    Wklej moja wypowiedz na temat nie szczelnosci pianki. Czekamy....

    To może innych nie sprawdzajmy.
    Szanowny mpoplaw, wywołuje Pan grubymi nićmi szyte kontrowersje na forum, a potem się dziwi, że są konsekwencje.
    A moderator powód usunięcia Pana wpisu i kolejnego podał: "Wypowiedź nie na temat". Czyli podjął bardzo elegancką próbę niezamienienia tematu: "Pianka ocieplająca kontra welna" w kolejną awanturę personalną.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  14. #1474
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    No dobrze.

    "w tym miejscu cytuję tryskacza pianek mat3006 który chwali się publicznie że na jedno jego skinienie wylatują moje posty i pada pytanie dlaczego tak się dzieje":

    Cytat Napisał mat3006
    informuję, że nie byłem ani raz upomniany przez moderatora. W jednym z wątków zadałem pytanie, po zaobserwowaniu istotnych zmian w postach innych użytkowników co się stało. Otrzymałem na PW odpowiedź, ze zostały zmoderowane, w tym w znacznej ilości posty nikogo innego jak popława. Wielokrotnie miał do czynienia z karzącą ręką bogów
    Ja nie komentuję. Niech licznie tu zgromadzona widownia sama oceni, czy faktycznie mat3006 napisał to, co twierdzisz, że napisał.

    "w tym miejscu się dowiaduję że jestem manipulantem bo piszę o balkonach w wątku o piance więc trzeba mnie wycinać, zadaję więc pytanie: konkretnie który post z tych co wyleciał był o balkonach, Elfir przez parę dni mataczy i kręci, uchyla się od odpowiedzi ale przyciśnięta do muru daje odpowiedź [...]
    i nagle się okazuje że nic nigdy przez nią nie było kasowane, to krasnoludki kasowały, to krasnoludki nazwały mnie bezczelnym i perfidnym manipulantem, sierotka Marysia jest niewinna"

    Zobaczmy:
    Cytat Napisał elfir
    mpoplaw - zostały usunięte twoje posty, w których przytaczałeś w cytatach oderwane wypowiedzi mata, a które dotyczyły kompletnie innego elementu konstrukcyjnego (balkon) niż ten o którym toczyła się dyskusja.

    I nie zrobił tego finlandia, więc powstrzymaj się z tymi bezsensownymi oskarżeniami na oślep.
    Dalej następuje wielostronicowa dyskusja na różne tematy (przede wszystkim n/t nicków), nie ma tam (a przynajmniej ja nie widzę) nawet śladu "mataczenia i kręcenia" w temacie pianek, dopiero po dwóch dniach ty sam wracasz do tematu oskarżając Elfir o usuwanie postów, na co ona odpowiada:

    Cytat Napisał elfir
    We wątku, w którym przytaczałeś cytaty mat o balkonie z tego, co pamiętam byłam aktywna tylko raz i nie usuwałam a jedynie edytowałam wypowiedz.
    Spytam tylko: a czy Elfir twierdziła gdziekolwiek, że coś z tej dyskusji było kasowane przez nią? Napisała: "zostały usunięte twoje posty, w których przytaczałeś w cytatach oderwane wypowiedzi mata", nie napisała przez kogo.

    Wątek o balkonach: począwszy od postu wskazanego przez Ciebie, dopiero szesnaście postwó dalej jest twój post usunięty przez moderatora z powodu "atak na forumowicza". Jako moderator jestem w stanie zajrzeć do tego postu, potwierdzam, był to atak na forumowicza, nie zawierał nic merytorycznego. Mam przytoczyć?

    Ciąg dalszy później, bo muszę wrócić do pracy.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  15. #1475
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Ciąg dalszy później (...)
    Ale po co marnować na takie rzeczy energię? Przecież moderatorzy nie muszą się tłumaczyć ze swoich decyzji. Przepraszam, nie musieliby się tłumaczyć, gdyby ich praca była jasno określona. Nie lepiej przekierować zatem energię na walkę z wiatrakami we właściwe miejsce, tj. zmotywowanie REDAKCJI do stworzenia jasnych reguł? Przecież większości tutaj piszących tylko i wyłącznie o to chodzi. To powinno być także, a może raczej GŁÓWNIE, w interesie samych moderatorów aby taki regulamin, możliwie dokładny, powstał. W związku z tym nadal nie rozumiem dlaczego moderatorzy biorą udział w tym i swój tyłek nadstawiają do bicia.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  16. #1476
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Jaki kuń jest - każdy widzi.

    A że woźnicy to nie przeszkadza - to już zupełnie inna bajka.

    Wóz drabiniasty, na stalowych obręczach - też się przy takiej obsadzie potoczy.

    Przeto, skoro dobrze jest - po co zmieniać. Wtoczylim się w XXI wiek, to i może dalej też turlać się będziemy.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 13-03-2015 o 09:11
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  17. #1477

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    moderator powód usunięcia Pana wpisu i kolejnego podał: "Wypowiedź nie na temat"

    podstawowy argument wszystkich tryskaczy pianek mówi że pianka jest szczelniejsza i dzięki temu daje oszczędności za CO
    poniżej link do postu 52 pokazujący prostą zabawkę na temat: co jest szczelniejsze ciekawe czemu to akurat jest na temat ??
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5500325
    poniżej cytat do tego co kazał mnie kasować
    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Wlasnie otrzymalem wyniki testu szczelnosci n50- 0.66
    (badana kubatura 838m3) Wlasnie dlatego zdecydowalem sie na pianke OK. Jesli chodzi o szczelnosc ma niepodwazalna przewage nad welna.
    Nic przeciw welnie nie mam, ale przy ukladzie dachu jaki mam to byla jedyna droga do wlasciwej jego izolacji
    jak widać wyraźnie też o przewadze szczelności pianki, to oczywiście jest na temat i nie wymaga kasowania

    takich wycieczek nie na temat o szczelności jest cała masa, do rana będziecie kasować ten wątek zanim zrobicie się obiektywni

    PS skasowany przez moderatora cytat dotyczył drugiego testu Bloow door u Tomaszs131 który wyszedł gorzej niż pierwszy, sami sobie zadajcie pytanie czy to wina pianki czy też krasnoludków
    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Drugi test szczelności o którym wspominałeś odbył się ? Jakie wyniki ?
    Odbył się ale chyba będzie gorszy od poprzedniego
    Ostatnio edytowane przez mxxxx ; 13-03-2015 o 09:40

  18. #1478
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Jaki kuń jest - każdy widzi.

    A że woźnicy to nie przeszkadza - to już zupełnie inna bajka.

    Wóz drabiniasty, na stalowych obręczach - też się przy takiej obsadzie potoczy.

    Przeto, skoro dobrze jest - po co zmieniać. Wtoczylim się w XXI wiek, to i może dalej też turlać się będziemy.
    To jest niestety poziom, jaki Pan proponuje na forum - złośliwości, która nic nie wnosi. Nie pomaga nam to w poprawianiu forum.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  19. #1479

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    nie napisała przez kogo
    zdradź przez kogo, jestem bardzo ciekaw kto konkretnie kasuje bez ładu i składu i zastanowienia się nad sensem wypowiedzi

  20. #1480
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Skoro to archeologiczny wątek, to może warto wkleić np. "stare" stanowisko" takiego jednego, co udowadniał , że PCi o mocy 5kW nie jest w stanie ogrzać domu (ocieplonego) o powierzchni trochę ponad 100m2


    Ps. Raczej wpis stracił swój sens, bo poprzedzające posty zostały wycięte (bez śladu) - brak odniesienia.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 13-03-2015 o 09:57 Powód: dopisałem: Ps.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

Strona 74 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony