dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 96 z 267
Pokaż wyniki od 1.901 do 1.920 z 5324
  1. #1901
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    To komu miało służyć oddzielenie kotłów i pomp ciepła od ogrzewania?
    Po co pytasz, skoro wiesz?

    A Ty Liwko nie wyrażaj się - zważ z kim tańczysz.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #1902

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Po co pytasz, skoro wiesz?

    A Ty Liwko nie wyrażaj się - zważ z kim tańczysz.
    Daruj sobie takie uwagi, 5 lat masz?
    Poziom forum sięga dna. Mi zależy żeby się poprawiło, innym osobom też zależy. A tobie zależy na sianiu dalszej sztucznej nienawiści? Pogratulować postawy.

  3. #1903
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    Patrz, to tu mamy ratowników medycznych? Macie swój regulamin?
    Pojawił się dyżurny obrońca węglosyfu i płacze, że ktoś chce nieświadomemu inwestorowi pomóc. Górnik, związkowiec, sprzedawca węgla czy sprzedawca kotłów ty jesteś? Weź to napisz raz a dobrze, będzie jasność na przyszłość.

    Człowiek w tym wątku potrzebuje 7kW mocy w największe mrozy, czyli poniżej 2-3kW przeciętnie, a ty jak niepowiemkto nabijasz go dalej w... węgiel.

    Tylko sam fakt, ze napisał w dziale i o kotłach (a przyznaje się sam iż jest zielony w temacie) nie oznacza, że próbujący mu uświadomić aby kolejnego kardynalnego błędu nie popełnił, łamią regulamin forum. Weź się człowieku zwiń, bo działasz równie głupkowato jak nasi urzędnicy. Zupełnie bezmyślnie, wg jedynego sobie znanego schematu.

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    Daruj sobie takie uwagi, 5 lat masz?
    Poziom forum sięga dna. Mi zależy żeby się poprawiło, innym osobom też zależy. A tobie zależy na sianiu dalszej sztucznej nienawiści? Pogratulować postawy.
    Jak ci zależy, to przestań ludziom wodę z mózgu zrobić. I zrozum w końcu, że węgiel w domu to epoka kamienia łupanego.

    Teraz patrzę na ten wątek i najwięcej syfu narobiłeś w tym wątku TY, próbując ludzi z dyskusji przepędzić. Dwa twoje posty to meritum, reszta to zlew. Pora na refleksję, facet.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 22-11-2015 o 14:45
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  4. #1904
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    Daruj sobie takie uwagi, 5 lat masz?
    Poziom forum sięga dna. Mi zależy żeby się poprawiło, innym osobom też zależy. A tobie zależy na sianiu dalszej sztucznej nienawiści? Pogratulować postawy.
    Ale jakoś nie usłyszałem słowa przepraszam za niesłuszne podkablowanie

  5. #1905

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Pojawił się dyżurny obrońca węglosyfu i płacze, że ktoś chce nieświadomemu inwestorowi pomóc. Górnik, związkowiec, sprzedawca węgla czy sprzedawca kotłów ty jesteś? Weź to napisz raz a dobrze, będzie jasność na przyszłość.

    Człowiek w tym wątku potrzebuje 7kW mocy w największe mrozy, czyli poniżej 2-3kW przeciętnie, a ty jak niepowiemkto nabijasz go dalej w... węgiel.

    Tylko sam fakt, ze napisał w dziale i o kotłach (a przyznaje się sam iż jest zielony w temacie) nie oznacza, że próbujący mu uświadomić aby kolejnego kardynalnego błędu nie popełnił, łamią regulamin forum. Weź się człowieku zwiń, bo działasz równie głupkowato jak nasi urzędnicy. Zupełnie bezmyślnie, wg jedynego sobie znanego schematu.


    Jak ci zależy, to przestań ludziom wodę z mózgu zrobić. I zrozum w końcu, że węgiel w domu to epoka kamienia łupanego.

    Teraz patrzę na ten wątek i najwięcej syfu narobiłeś w tym wątku TY, próbując ludzi z dyskusji przepędzić. Dwa twoje posty to meritum, reszta to zlew. Pora na refleksję, facet.
    Myjk jak tam idzie trucie nas twoim piecem?

  6. #1906
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    Myjk jak tam idzie trucie nas twoim piecem?
    Widzę że tylko na tyle cię stać, handlowcu od siedmiu boleści. Płacz dalej. Szkoda tylko, że syf musisz na forum robić oraz ludziom wodę z mózgu żeby się nachapać kasy ich kosztem.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  7. #1907

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Widzę że tylko na tyle cię stać, handlowcu od siedmiu boleści. Płacz dalej. Szkoda tylko, że syf musisz na forum robić oraz ludziom wodę z mózgu żeby się nachapać kasy ich kosztem.
    Na tyle cię tylko stać palaczu węglem? Nie stać cię na wymianę źródła ciepła. Stać cię tylko na wypominanie innym? Wyzywanie innych? Nie wiesz nic o mnie, a wydaje ci się, że wiesz. Spytaj się ktosika to ci powie czym się zajmuję.
    Ja robię dym w wątkach o kotłach na paliwo stałe. Tam stałą obecność zaznaczają dwie osoby, w tym jedna na warunkowym zwolnieniu. Czy wszystko w porządku jak pompiarz ma najwięcej wpisów w takim dziale?

  8. #1908
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    Ja robię dym w wątkach o kotłach na paliwo stałe.
    Niemożliwe. Dotarło w końcu? Sukces! To jak dotarło, to przestań robić dym, będzie przyjaźniej na forum.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  9. #1909
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Czy zauważyliscie, że ostatnia strona tego wątku jest tylko kłótnią i to zdecydowanie nie na temat? Czy w takiej sytuacji oczekujecie rygorystycznego przestrzegania regulaminu? A może zaproponujecie coś od siebie, co w przyszłości ogroniczy pole do sporów? Bo póki co pomysł na przeniesienie tematu Krzyśka do bardziej ogólnego działu wydaje się najsensowniejsze

    Biorąc do serca Wasze uwagi baczniej się przyglądam pewnym wpisom. I nijak nie mogę znaleźć "usprawiedliwienia" dla takich tekstów:
    Cytat Napisał Ktosik Zobacz post
    Jak widać oszołomy się opanowały ...
    Cytat Napisał Ktosik Zobacz post
    ...
    I żeby nie było,ze wpieprzam się w wątki węglowe,dla nazbyt kogoś czułego.
    ...
    Mając na uwadze powyższe oraz treść zaraportowanch PW (a z lektury wskazanego wątku widzę że więcej osób dostało coś "miłego" na PW) uznaję że dość tolerowania multikonta Ktosika. Co byście powiedzieli gdyby każdy dostał możliwość założenia nowego nicka i "nadawania" w masce, bez obawy o wstyd przed większą części forumowiczów?

    Czekam na argumenty, które mogły by mnie przekonać do zmiany decyzji.

    Ps. Z tego co pamiętam, to nawet w wtym wątku Arturo co najmniej dwa razy dostał propozycję poworotu do swojego nicka - wystarczy by trzymał się regulaminu tak jak to robią inni użytkownicy.

  10. #1910

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ps. Z tego co pamiętam, to nawet w wtym wątku Arturo co najmniej dwa razy dostał propozycję poworotu do swojego nicka - wystarczy by trzymał się regulaminu tak jak to robią inni użytkownicy.
    Ale ja przystałem na to przecież bo również nie podoba mi się taka zabawa,że podaje linki do dziennika swojego ale nie mojego.
    Od jakiegoś czasu jest u mnie węgiel zwany eko,jak można zauważyć i to ja zgłaszam posty obrażające mnie i będę zgłaszał jak to robią inni użytkownicy,żeby pokazać osoby,których styl jest dalece od poprawnego.
    Nie będę wytykał palcami kto ale jako Moderator powinieneś wiedzieć o kogo chodzi.
    Zgadnij do kogo to było i czemu (widzę,że zgadłeś i edytowałeś...)
    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Tu jesteś lekko niegrzeczny pomimo tego że dostałeś od niego prawidłową i rzeczową informację. Czasem warto pomyśleć i nie bazować na opiniach innych a zwłaszcza tych którzy preferują inne źródła ciepła.
    Czyli nie tylko ja powinienem być grzeczny,czyż nie ?
    Ostatnio edytowane przez Ktosik ; 23-11-2015 o 00:44

  11. #1911

    Domyślnie

    I przy okazji jak jesteśmy przy moderowaniu,jest taki temat w "kotłach na paliwo stałe"
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...rze-kot%C5%82a
    Gdzie autor w pierwszym poście pisze tak:
    Cytat Napisał krzysieek Zobacz post
    Gdyby ktoś zasugerował coś innego chętnie wysłucham.
    i tak:
    Cytat Napisał krzysieek Zobacz post
    Jakbyście to rozwiązali na tym etapie zamiast kotła...
    Sądzę,że miałeś zgłoszenia,że pisze się nie w temacie,jak to rozstrzygniesz ?
    Jest możliwość tam pisania nie przez użytkowników kotłów na paliwa stałe czy taki inwestor jest de facto skazany na kocioł bo z wypowiedzi wynika,że jest totalnym laikiem ?

    I zasadne pytanie,czemu ktoś coś zgłaszał dot.tego tematu ?
    Bo usłyszałem,że:
    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    Hmmm, może tym że to dział kotły na paliwo stałe?
    Arturek wiesz, że jesteś na "warunkowym" od redakcji a połowa twoich postów jest w tym dziale?
    Czyli obowiązuje zakaz pisania w innym dziale czy jacyś użytkownicy są przypisani konkretnie do każdego działu ?
    Czy to nie jest straszenie,ze nawet jak będę pisał z sensem i chęcią pomocy temuż laikowi to kedlaw0 zgłosi mój post po piszę nie w tym dziale i znowu banicja będzie ?

  12. #1912

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Mając na uwadze powyższe oraz treść zaraportowanch PW (a z lektury wskazanego wątku widzę że więcej osób dostało coś "miłego" na PW) uznaję że dość tolerowania multikonta Ktosika. Co byście powiedzieli gdyby każdy dostał możliwość założenia nowego nicka i "nadawania" w masce, bez obawy o wstyd przed większą części forumowiczów?

    Czekam na argumenty, które mogły by mnie przekonać do zmiany decyzji.
    Nie zmieniaj decyzji,jestem jak najbardziej za,Ktosików wszystkich możesz usunąć,zbanować czy coś jeszcze,bo mi nie są potrzebne a chcę się wstydzić jako całkowicie znany...bez maski.
    Ostatnio edytowane przez Ktosik ; 23-11-2015 o 01:11

  13. #1913
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Propozycja była nie moja, więc odszukaj jej autora i ustal warunki.Głównie dlatego ban nie poszedł od razu byś miał łatwiejszą możliwość kontaktu.
    Jesteś indywidualnym przypadkiem - wielkrotnym recydywistą i za takie samo przewinienie ktoś inny dostanie ode mnie tylko prośbę na PW, komuś dam ostrzeżenie za takie odzywki lub je wytnę, ale niektórzy od razu dostają bana.
    Nie pamiętam bym coś edytował. A Ty cytowane przeze mnie wpisy już złagodziłeś? W ślad za prowokującymi PW wysłałeś przeprosiny?


    Ten temat jest odpowiedni, by zamiast kłócić się o Wasze ogrzewanie omówić kwestię tego pisania "nie w tematach". Przykład "Krzyśka" jest do tego odpowiedni.
    Dla mnie jest oczywiste, że użytkownik pytający o konkretny piec chce poczytać o tym piecu. Namawianie tam na pompę ciepła wymaga wyjątkowego taktu - tak by nikt nie poczuł się urażony, a jak się nie uda to przegonienie nie powinno nikogo razić. Póki co wygląda to na arabski targ gdzie sprzedawca na siłę wciąga do swojego kąta.

  14. #1914
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ten temat jest odpowiedni, by zamiast kłócić się o Wasze ogrzewanie omówić kwestię tego pisania "nie w tematach". Przykład "Krzyśka" jest do tego odpowiedni.
    Zgoda, zatem omówmy go dokładnie.

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dla mnie jest oczywiste, że użytkownik pytający o konkretny piec chce poczytać o tym piecu.
    Zaznacza także na wstępie, że jest "zielony". Następnie pisze o zapotrzebowaniu na ciepło, a konkretnie na moc, które wynosi 7kW (asolt stwierdził, że 8-9kW). Dla mrozów -20sC które przypominam występują u nas średnio przez 3-4 dni w zimę. 95% czasu to zapotrzebowanie na moc na poziomie 2-3kW. Ładowanie do takiego domu kotła na węgiel (jaki by on cudowny nie był) to strzelanie sobie w stopę. Nie wiem czy ten wątek to nie kolejna już ostatnio prowokacja, bo po raz kolejny argumenty do inwestora nie trafiają. A i taki kedlaw0 nie pomaga inwestorowi zrozumieć o co chodzi -- i popycha "inwestora" dalej w bagno jakim jest w tej sytuacji węgiel. Szkoda że nikt takich "szczegółów" nie zauważa skupiając się na tępieniu tych, co głównie właśnie chcą pomóc inwestorowi aby siebie i innych nie uwiązywał na lata męczarni. Dlatego ja się mało w takich wątkach udzielam (i wiem że wiele osób też pozostaje w cieniu), choć chciałbym wyrazić swoje zdanie, aby człowiek na resztę życia błędu nie popełnił. Bo jak czas przyjdzie na refleksję, to będzie za późno.

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Namawianie tam na pompę ciepła wymaga wyjątkowego taktu - tak by nikt nie poczuł się urażony, a jak się nie uda to przegonienie nie powinno nikogo razić. Póki co wygląda to na arabski targ gdzie sprzedawca na siłę wciąga do swojego kąta.
    Było o tym wielokrotnie. Separacja tych działów, to zły zabieg. Albo dobry, pod warunkiem że nie będzie się argumentu pt. inwestor pisze w wątku o kotle, to już nie można stawiać argumentów przemawiających za bezsensownością tego wyboru.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  15. #1915
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    A ja się zastanawiam, jak duży musi być niedobór jodu w organizmie, aby w sposób uporczywy, pisać o innych w sposób co najmniej nietaktowny, dając tym samym, taki sam powód do nakarmienia pokarmem dla małp - i to w różnych wcieleniach ?

    Fakt - Władcy Tego Forum, raczej dość wybiórczo dawkują te żółte zakrzywione (z krzywizną EU), wg. zasad tylko im wiadomych.

    Mimo to i tak jest lepiej niż było.
    Redakcja zaczyna tworzyć rodzaj dialogu i o dziwo (wcześniej tego nie było) "opiniuje" swoją decyzję o ostateczności dożywotnie spożywania pokarmu, ale ważniejsze jest to, że "ulega" w tym zakresie.

    I do Arturo.
    Nie zastanawia Cię fakt, że Liwko był "broniony" przez forumowiczów, a Twój "przypadek" jakoś nie ma takiego toku ?
    Może coś jest na rzeczy ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  16. #1916
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    A ja się zastanawiam, jak duży musi być niedobór jodu w organizmie, aby w sposób uporczywy, pisać o innych w sposób co najmniej nietaktowny, dając tym samym, taki sam powód do nakarmienia pokarmem dla małp - i to w różnych wcieleniach ?
    W różnych wcieleniach, bo nie pozwalają mu pisać pod swoim, a jednocześnie nie ma konsekwencji z tego tytułu.

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Fakt - Władcy Tego Forum, raczej dość wybiórczo dawkują te żółte zakrzywione (z krzywizną EU), wg. zasad tylko im wiadomych.
    No właśnie, toteż co się dziwić, że użytkownicy sobie robią co chcą. Przykład ZAWSZE idzie z góry.


    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Mimo to i tak jest lepiej niż było.
    Redakcja zaczyna tworzyć rodzaj dialogu i o dziwo (wcześniej tego nie było) "opiniuje" swoją decyzję o ostateczności dożywotnie spożywania pokarmu, ale ważniejsze jest to, że "ulega" w tym zakresie.
    Ale i tak, pomimo wielu sugestii, jest tutaj bajzel. Moderatorów jest zbyt mało, proces moderacji jest kulawy. Powinien być jeden moderator na dział, albo jeden na parę działów z wiedzą merytoryczną, i filtrować dyskusje z miejsca. Tak jest na wielu dobrych forach i jest porządek. Ergo, jeśli ktoś pisze o doborze kotła do domu gdzie potrzeba 2-9kW mocy, to moderator z miejsca powinien tę dyskusję przenieść do "bufora" jakim jest dział ogrzewanie, a nie zostawić w "piecach" gdzie węglowcy będą mieli bat w ręku.

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    I do Arturo.
    Nie zastanawia Cię fakt, że Liwko był "broniony" przez forumowiczów, a Twój "przypadek" jakoś nie ma takiego toku ?
    Może coś jest na rzeczy ?
    Problem w tym, że jak ktoś się "wstawi" za Arturem, to potem też dostanie gratis plakietkę sprzedawcy i oszołoma. No i jeszcze obrońcy "oszukańca". Na co to komu? Można się cofnąć parę stron i zerknąć, gdzie na podstawie moich prywatnych opinii o sposobie ogrzewania zostałem porównany do Liwko, Arturo i nazwany oszołomem. Drażni mnie komercja i naganianie sobie inwestorów, zwłaszcza gdy jedna osoba używa dwóch nicków, dlatego nie popieram tego co zrobił kiedyś Arturo. Ale z tego co wiem, to było dawno i już z tym skończył. Czy nie? Jednocześnie nie twierdzi, że tak nie było i nie ukrywa się za kimś innym, tylko nadal pisze pod swoim nickiem. Wziął to na klatę i warto to docenić. Niewielu by to potrafiło zrobić i niewielu byłoby w stanie nieść to brzemię dalej pisząc. Niestety co chwilę jest to w kółko wywlekane, choć nie ma podstaw aby to robić. Pozostaje kwestia stylu, ale jak już było wielokrotnie napisane, to nie jest tylko domena Arturo.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 23-11-2015 o 09:33
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  17. #1917

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Propozycja była nie moja, więc odszukaj jej autora i ustal warunki.Głównie dlatego ban nie poszedł od razu byś miał łatwiejszą możliwość kontaktu.
    Warunki zrozumiałem,aż tak mało inteligentny to nie jestem...
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie pamiętam bym coś edytował. A Ty cytowane przeze mnie wpisy już złagodziłeś? W ślad za prowokującymi PW wysłałeś przeprosiny?.
    Poniżej masz post niejakiego rustina,kóry to nazwał mnie chorym psychicznie i który edytowałeś:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6999528
    A widzę,że teraz na forum i z prywatnych wiadomości trzeba się tłumaczyć ale tam nie ma trójkąta to skąd wiesz co i jak do kogoś pisałem ???
    A i jak się rozliczamy z PW to proszę,coś takiego dostałem..:
    Cytat Napisał .....
    masz szczescie ze się nie spotkamy
    gwarantuje ze kazdy twoj klon bedzie usuniety
    Oczywiście odpowiedziałem,ale do czego to dochodzi,zeby Moderator pisał o tym co komu ktoś na PW.
    Szok.

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dla mnie jest oczywiste, że użytkownik pytający o konkretny piec chce poczytać o tym piecu. Namawianie tam na pompę ciepła wymaga wyjątkowego taktu - tak by nikt nie poczuł się urażony, a jak się nie uda to przegonienie nie powinno nikogo razić. Póki co wygląda to na arabski targ gdzie sprzedawca na siłę wciąga do swojego kąta.
    I jako Moderator jesteś w błędzie i to bardzo dużym błędzie,wiesz czemu ? Bo nie siedzisz w tematach ogrzewania.
    Siedzisz w oknach,jak inwestor pyta się o Drutexa,to taki przykład okien z niższej pólki,bo dowiedział się,że to mercedes wsród okien,nie napiszesz mu,ze się myli ???
    Gro osób pytajacych się o kotły w nowych domach czy do nowych domów nie ma pojęcia o istnieniu innych źródeł ciepła,poprawnej wentylacji czy izolacji,że może być taniej,łatwiej i przyjemniej.Nie w domach starych,gdzie ktoś się pyta o wymianę kotła ale własnie w nowych domach i nie chodzi tylko o kocioł ale też o ogólne warunki budowy jak izolacja i wentylacja.
    Na postawie tych kilku lat na forum ja to widzę ale Ty tego nie zauważasz,że taki inwestor po dwóch,trzech latach przyznaje,ze zrobił błąd instalując np.ogrzewanie mieszane,że ma ogrzewanie na węgiel zwany eko,że mógł zobić inaczej.
    I nikt nikogo nie namawia jak próbujesz to interpretować czy jak próbują to zgłaszać trójkaciarze tylko pokazuje się inne możliwości,wylicza się różnice,bo dla takiego laika budowlanego to czarna magia i własnie,żeby za 2-3 lata nie przyznał się do błędu,że źle zrobił wybierając węgiel zwany eko.
    Sporo jest zaciekłych moich "przeciwników",z dawnych lat,ale nie sprzedawców,tylko zwykłych inwestorów,którzy ją przyznają,że zmieniliby źródło ciepła...
    Ostatnio edytowane przez Ktosik ; 23-11-2015 o 10:22

  18. #1918

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A Ty cytowane przeze mnie wpisy już złagodziłeś?
    czy "oszołom" nie jest podobnym stwierdzeniem do "tych z deficytem intelektualnym" lub "rozchwianym",które to stwierdzenie było poniżej tych postów ?
    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ale bezstronnie chyba przyznasz, że w zasadzie tych z deficytem intelektualnym....
    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    ale jeden rozchwiany sieje więc fermentu niż 12 normalnych.
    Ok,zatem edytuje mój post i zmieniam na "rozchwianych emocjonalnie"...

    Jeśli "ja wpieprzam się" pisane o sobie jest wyrażeniem obraźliwym dla mnie lub na kogoś to zmieniam na "udzielam się"...

    P.S.
    Zmienione i złagodzone...
    Ostatnio edytowane przez Ktosik ; 23-11-2015 o 10:17

  19. #1919
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Arturo - dajesz pretekst stylem i tonem - często obrażaniem (w opinii "obrażonego"), a na to jest "paragraf".

    Na tym Forum, tak jak pisała Redakcja, nie ocenia się czy wpis jest merytoryczny, czy nie jest - "ocenie" podlegają tylko głupie personalne odzywki - a w tych, co prawda masz tylko 2 zaszczytne miejsce, ale i tak dajesz wystarczający powód dla wciśnięcia trójkąta.

    Redakcji nie zmienisz, bo za cienki Bolek jesteś (tak jak każdy z tego Forum).

    Martwy bohater, to kiepski bohater.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  20. #1920
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktosik Zobacz post
    czy "oszołom" nie jest podobnym stwierdzeniem do "tych z deficytem intelektualnym" lub "rozchwianym",które to stwierdzenie było poniżej tych postów ?.
    Zwróć na dwa fakty uwagę:
    - napisane było w "trybie" mnogim, bo
    - bo, wcale nie jesteś numerem jeden, a tym bardziej jedynym.

    Nie wiem czy Cię nie obrażę - a nie chcę obrażać - ale są dużo "lepsi" od Ciebie (w tym zakresie) i bardziej od Ciebie upierdliwi, ale nie podpadają tym z PP, to się "maskują".
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

Strona 96 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony