dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Jak nie układasz samemu to znajdź przede wszystkim ekipę która ułoży w ten sposób z gwarancją na usługę. Będą wtedy sami pilnowali odpowiedniej dylatacji w każdym miejscu. Ponadto taki montaż często wiąże się z kładzeniem paneli do tyłu, co nie każdy fachowiec potrafi. Ja układam w ten sposób powierzchnie nawet ponad 100m/2 i jeszcze nie mieliśmy reklamacji.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał michail77 Zobacz post
    Jak nie układasz samemu to znajdź przede wszystkim ekipę która ułoży w ten sposób z gwarancją na usługę. Będą wtedy sami pilnowali odpowiedniej dylatacji w każdym miejscu. Ponadto taki montaż często wiąże się z kładzeniem paneli do tyłu, co nie każdy fachowiec potrafi. Ja układam w ten sposób powierzchnie nawet ponad 100m/2 i jeszcze nie mieliśmy reklamacji.
    Problem w tym, że ułożenie mam gratis przy zakupie, więć ponoszenie dodatkowo kosztu ok 2,5kzł przy finiszu wykończenia jakoś mi nie pasi . W sklepie powiedziano mi, że tracę gwarancję na panele, bo w razie sprawdzenia przez producenta paneli ułożenia jest krótka piłka nie spełnia wymogów - nie ma gwarancji.
    Napisałem do Kronopolu prośbę o interpretację warunków gwarancji, ale na razie odpowiedzi brak.
    Zrobię chyba tak, jak poleciła mi moja ekipa od wykończenia, że nie zrobię tej dylatacji a jak się coś wybrzuszy to najwyżej się natnie i wstawi listwę, ale też twierdzą, że nie powinno się nic dziać (przy zachowaniu pozostałych dylatacji)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony