dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 138
  1. #1

    Domyślnie IRMA II - domek Magdzi

    Koniec ekshibicjonizmu

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) "ŚLONSKI GAWĘDZIARZ" Avatar bodzio_g
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3.984

    Domyślnie

    Już sie nie moge doczekać
    tukej możesz se poczytać i cóś szrajbnońć
    lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty

  3. #3

    Domyślnie

    I piekny poniedzialek nastal a gdzie spelnienie obietnicy?? (chyba ze chodzi o poniedzialek .... a ktory?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał neptunek
    I piekny poniedzialek nastal a gdzie spelnienie obietnicy?? (chyba ze chodzi o poniedzialek .... a ktory?
    No w ten, dzisiejszy. Już można zobaczyć, zapraszam

  5. #5

    Domyślnie

    Juz myslalem ze tu bedzie z 5 stron komentarzy a tu cisza - dziwne, czyzby nikt sie nie chcial wypowiedziec. To ja bede pierwszy - jak to sie mowi - przybylem, zobaczylem, odszedlem

    Niezle to wyglada, i jeszcze duzo pracy przed Toba q koncowi, ale powodzenia, wytrwalosci i niekonczacego sie worka z kasa

  6. #6

    Domyślnie

    A czemu miałoby być aż tyle komentarzy? Nie jest to jakiś kontrowersyjny projekt, nie spodziewam się wywołania burzy. zresztą, jak pisali niektórzy, jak sie komuś nie podoba, to lepiej nic nie pisać niż zrobic przykrość właścicielowi, więc pewnie się nikomu nie podoba A co do realizacji - cóż, już bliżej niż dalej

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Ja napewno sie wypowiem na temat domku Magdzi, ale sprawy zawodowe dzis mi nie pozwalają na dłużej i wnikliwiej obejrzeć dzieło

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz tutaj zaglądnąłem, ale muszę przyznać, że mimo "usilnych starań" nie bardzo mam się do czego "przyczepić", bo domek po prostu bardzo mi się podoba
    i wcale nie piszę tego, aby się podlizać właścicielom.
    Jest dokładnie tak jak napisałaś, "Nie jest to jakiś kontrowersyjny projekt", ale czasami proste rzeczy są naprawdę piękne... MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE !
    Pozdrawiam cieplutko i serdecznie
    - George
    a tutaj mój domek

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za miłe słowa. Oczywiście domek nie jest jeszcze wykończony, brak listew podłogowych i cokołów wewnątrz, brak oświetlenia wszędzie poza korytarzem, brak koloru na zewnątrz (słupki ogrodzeniowe będą w tym samym kolorze co elewacja), no i najśmieszniej wygląda najwieksza atrakcja salonu - lep na muchy wiszący na środku. Będzie kominek, a przy ściance między salonem a kuchnią/jadalnią będzie duże - 200l. - akwarium. Kiedyś...

  10. #10

    Domyślnie

    Domek baaardzo ładny, choć z wyglądu zewnętrznego wolę Klementynkę .
    Magdzia a masz wzmocnioną podłoge pod to akwarium, bo gdzieś czytałam....

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    A ja z wyglądu zewnętrznego wolę Irmę. Nic dziwnego też wybrałem ten projekt . Gratuluję Magdziu i Neptunku fajny domek wam wyszedł.

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Magdzia domek jest naprawde bardzo ladny. Bardzo mi sie podoba.
    Moje gratulacje i zycze szczescia w nowym domku , zeby Wam sie
    dobrze mieszkalo.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier
    Gratuluję Magdziu i Neptunku fajny domek wam wyszedł.
    ?? a gdzies Ty widzial moj domek?

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Piękny domek, zazdroszczę Wam, ja musiałam porzucić ten projekt. Miłego mieszkania.
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Domek baaardzo ładny, choć z wyglądu zewnętrznego wolę Klementynkę .
    Magdzia a masz wzmocnioną podłoge pod to akwarium, bo gdzieś czytałam....
    Mam, jest tam specjalne zbrojenie, podobnie jak w miejscu, w którym stanie kominek. Aleksandryta - czujna jesteś

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier
    A ja z wyglądu zewnętrznego wolę Irmę. Nic dziwnego też wybrałem ten projekt . Gratuluję Magdziu i Neptunku fajny domek wam wyszedł.
    Oooo... wypraszam sobie Prosze tu nic nie insynuować, bo mąż zazdrosny. Neptunek, nie obraź się, ale wolę zostać przy swoim.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzia
    Oooo... wypraszam sobie Prosze tu nic nie insynuować, bo mąż zazdrosny. Neptunek, nie obraź się, ale wolę zostać przy swoim.
    Nie obrazam sie swoja droga Jezier cos slabo forum czytasz, bo nie raz pisalem gdzie i z kim zyje

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał neptunek
    Cytat Napisał Magdzia
    Oooo... wypraszam sobie Prosze tu nic nie insynuować, bo mąż zazdrosny. Neptunek, nie obraź się, ale wolę zostać przy swoim.
    Nie obrazam sie swoja droga Jezier cos slabo forum czytasz, bo nie raz pisalem gdzie i z kim zyje
    Z tego co ja pamiętam, to pisałeś - że jesteś bezrobotny i samotny. Biedny Neptunek

  19. #19

    Domyślnie

    Poczytałam, zobaczyłam i szczerze gratuluję efektów.
    Niech Wam się szczęśliwie mieszka.

  20. #20

    Domyślnie

    Poczytałam, zobaczyłam i szczerze gratuluję efektów.
    Niech Wam się szczęśliwie mieszka.

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony