dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Witam
    To co powiecie na kosztorys firmy EURODOMY z miejscowości Złotokłos:
    dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia użtkowa 260 m/kw, Porotherm 50, okna PCV białe standardowe, dach pkryty dachówką bitumiczną (krótko mówiąc materiały średniej klasy nie najtańsze ale i nienajdroższe). Stan zamknięty pod klucz BEZ: paneli, drzwi, glazury, białego montażu (wanna, kabina, umywalka itp) CENA 999 TYS. prawie 1 MILION PLN ha !

    Poporostu mnie zatkało, oczywiście zrezygnowaliśmy z mężem bo to chyba oferta dla Jeleni.

    Sory za błędy w pisowni materiałów budowlanych (nie jestem w tym oblatana dopiero będę się budować ale napewno nie z firmą EURODOMY)

    Pozdrawiam
    Jagodas

  2. #22

    Domyślnie

    Skończyłem stan surowy otwarty. Dom jak na zdjęciu. Pow. po podłodze ok. 160 m + garaż i pom. gosp. razem 28 m. Fundamenty: ławy w szalunkach, wzorcowe ocieplenie, ścieny z Maxa, wieźba dachowa pod ceramikę. Dom budowała firma. Ja płaciłem za materiały i robociznę osobno. Całkowite koszty ok. 100.000 brutto., nie licząc kosztów początkowychrojekt, przyłącza, geodeta itp. (chyba ok. 7000 zł). Dach ok 240 m będzie kosztował ok. 30.000 (pełne deskowanie, dachówka Ruppa, rynny stalowe, robociza). Może przy większym moim zaangażowaniu (szukanie tańszych mat.) byłoby taniej ale nie więcej jak o jakieś 5%.

  3. #23

    Domyślnie

    Mnie sam dach z oknami połaciowymi kosztował 60 tys .

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony