dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lofinden

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-000
    Posty
    12

    Domyślnie 46,82m dla pary - czy warto ?

    Witam

    Mam możliwość zakupienia mieszkania o powierzchni 46,82 m^2 jak na zdjęciu. W mieszkaniu będzie mieszkać para, w przyszłości pewnie jeszcze dziecko. Czy warto kupić mieszkanie o takim układzie i orientacji ?


  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Moim zdaniem układ całkiem ok, o ile nie chcecie mieć oddzielnej sypialni in spe. Potężną wadą dla mnie jest minimalna liczba okien i to skierowanych na płn.-wsch...

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lofinden

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-000
    Posty
    12

    Domyślnie

    Niestety we większości mieszkań w budynku okna są tej wielkości W niektórych mieszkaniach są większe, ale zazwyczaj skierowane na północ.
    Tutaj okna skierowane są na pd-wsch.

  4. #4

    Domyślnie

    lofinden wszystko zależy jakie macie wymagania. Ja np nie wyobrażam sobie spać na rozkładanej kanapie (chodź pewnie są i takie mega wygodne ) więc w mieszkaniu, które kupiłam mimo, że malutkie będzie miniaturowa sypialnia. Układ dla mnie fajny, nawet wcisnęłabym łóżko w miejsce stołu np za przesównymi drzwiami ( tak przyszłościowo, gdyby było dziecko ) wtedy kuchnię otwartą na salon. Co do orientacji to nie wiem bo mieszkałam w północ i południe a teraz będę mieć okna na północ i zachód co nie wiem czy też jest dobrze

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał lofinden Zobacz post
    Niestety we większości mieszkań w budynku okna są tej wielkości W niektórych mieszkaniach są większe, ale zazwyczaj skierowane na północ.
    Tutaj okna skierowane są na pd-wsch.
    Czyli rzut jest lustrzany, tak?

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lofinden

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-000
    Posty
    12

    Domyślnie

    Nie, nie jest to rzut lustrzany. W lewym górnym rogu jest znacznik, który wskazuje północ.
    Pisząc, że okna są skierowane na pd-wsch miałem na myśli, że takie kierunki świata są widoczne z okien mieszkania. Z tym, że bardziej jest to wschód.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    trudno ustawny jesli chodzi o szafę w sypialni

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony