dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie wąski salon - czy da się go zaaranżować?

    Witam,

    zastanawiamy się nad zakupem tego mieszkania. Co sądzicie o salonie? Wymiary 2,86 x 7,88. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest dosyć wąski, ale czy uważacie, że da się go jakoś zaaranżować, tak żeby nie sprawiał klaustrofobicznego wrażenia? Nie mam doświadczenia z urządzaniem, tak że będę wdzięczny.

    Co sądzicie o świetle? Będzie jasno? Okna mają być na zachód, 3. piętro. Ja widziałbym to tak, że na ścianie po prawej stronie rogowa kanapa, na drugiej stronie telewizor, w kącie jakaś lampa. Na przeciwko fotele. Czy to się wszystko zmieści?

    Będę wdzięczny za wszelkie pomysły/wizualizacje.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	21,2 KB
ID:	283720

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety nie za ciekawie wygląda to mieszkanie,salon wąski jak wagon do tego ciemny bo okna na zachód.
    Funkcjonalnie jest bardzo dobrze rozplanowane i na pewno warto się nad nim zastanowić jeśli jest w dobrej cenie,ale jeśli przez cały dzień nie wpada do niego choć trochę słońca ja bym nie brała.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    kinka, chyba nigdy nie byłaś w pokoju wystawionym na zachód.... Obecnie to już moje trzecie mieszkanie, w którym pokój dzienny mam wystawiony na tę stronę świata i jest prawie cały dzień jasno.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Balkon usytuowany na zachód jest de facto oświetlony od południa i zachodu Mam tak i jest jaśniuteńko cały dzień, zgadza się!

    Problem byłby, gdyby to była ekspozycja wschodnia lub północna

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    moim zdaniem to mieszkanie jest bardzo kiepskie do aranżacji.

    czy tylko ja mam wrażenie, że niehaus to deweloper, który szuka pomysłu na aranżacje wybudowanych przez siebie mieszkań?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony