dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jak ułożyć podłogę w całym mieszkaniu?

    Witam Wszystkim

    Coraz większymi krokami zbliża się odbiór pierwszego mieszkanka i prosiłbym o małą pomoc. Dokładnie chodzi o ułożenie paneli, które mają być w całym mieszkaniu poza łazienką. W związku z tym, że pokoje są dość wąskie chciałby je poszerzyć optycznie podłogą i pierwsza myśl - prostopadle do dłuższych ścian ale czy jest to możliwe aby uniknąć niepotrzebnych progów i łączeń? Czy są jeszcze jakieś inne przeciwwskazania?

    Panele to:

    http://www.balterio.com/pl/pl/lamina...dition_quattro

    A to plan mieszkania:



    Z góry dzięki za wszelką pomoc

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zrobisz koszmarny i kardynalny błąd - będziesz miał sieczkę i oczopląs, hamowanie światła itp.! Musisz panele układać pionowo od lewego górnego rogu mieszkania (patrząc od drzwi wejściowych). Nikt nie każe Ci robić progów przy układaniu zgodnie ze sztuką
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 16-10-2014 o 06:34

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za radę a jak rozwiązać sprawę wąskiego "przejścia" między szafą wnękową w przedpokoju, a środkowym pokojem?

  4. #4

    Domyślnie

    Przejście wcale nie jest wąskie ja mam korytarz tej szerokości długi na 3m i jest normalnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Układaj tak jak ci Joliska radzi, czyli równolegle do dłuższych ścian. Tyle, że ja zaczęłabym od salonu albo od przedpokoju, w każdym razie od miejsca, które będzie najbardziej widoczne - na wypadek gdyby było coś nie tak z równoległością ścian. (Nie wiem tylko czy te panele można układać w dwie strony.)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony