dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pomoc w aranżacji mieszkania ok 34 m2.

    Witajcie!

    Właśnie jestem przed urządzaniem swojego pierwszego własnego mieszkania. W związku z tym mam mnóstwo dylematów jak je urządzić i jak je zaaranżować. Dodaje zdjęcie przedstawiające moje mieszkanie. Rzut pochodzi od dewelopera. Powiem szczerze, że nie mam kompletnie pomysłu na pokój. Zastanawiałam się nawet czy nie dałoby się jakoś oddzielić części sypialnej. Mieszkanie ma ok. 34m2. W pokoju są podwójne drzwi balkonowe i zaraz obok jedno okno od samej podłogi.



    Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

  2. #2

    Domyślnie

    Przenieść kuchnię do pokoju. Pytanie czy przy pokoju dziennym znajdą się piony do odpływu

  3. #3

    Domyślnie

    Przenieś się raczej nie da i chyba nie ma co kombinować powierzchnia jest niewielka,gdzieś musi tez stanąć szafa.







    Ostatnio edytowane przez kinka ; 23-10-2014 o 17:42

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kinka - w twojej pierwszej propozycji nawet nie ma sensu robić ścianki do salonu - od razu szafa od wejcia do naroznika salonu.

  5. #5

    Domyślnie

    Kurcze, nie widzę żadnych propozycji.

    Nie miałam niestety ostatnio dostępu do internetu. Kuchni niestety nie da się przenieść do pokoju. Powierzchnia pokoju rzeczywiście nie jest wielka, więc chyba kombinować nie będę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony