dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    abajek

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    1

    Domyślnie projekt D60a POMYŚLNY wariant 1

    Jestem tu nowa. Mam chyba ochotę na Dom "pomyślny" jednak wcześniej bardzo chciałabym zobaczyć na żywo Czy ktoś możę mi pomóc ????
    abajek

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tiktak

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4

    Domyślnie d60a pomyslny?!

    a moze d 60a pomyslny ktos juz wybudował bo bardzo mi ten projekt sie podoba, czekam na opinie

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tiktak

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4

    Domyślnie

    a tutaj jeszcze link do tego domku http://www.projekty.murator.pl/proje...on=showProject

  4. #4

    Domyślnie

    Cze witaj, ja też jestem nowa i właśnie mam zamiar kupić projekt d60a, mam jednak obawy i też coś bym chciała się dowiedzieć. pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie D60a

    Witam potrzebna mi opinia na temat projektu d60a, pomocy!! zależy mi na czasie już teraz, bo za długo nie mogę się zdecydować, a już prawie chcę go kupić. Proszę o jakieś informacje.

  6. #6

    Domyślnie Pomyślny D60a pomocy, potrzebna mi opinia!!!

    Prawie go kupiłam, ale się jeszcze waham, proszę o opinie, czy ktoś się nim zainteresował??

  7. #7

    Domyślnie

    Podaj linka do projektu. Będzie łatwiej go zobaczyć.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    fakt jest mały, ale ma to co mi potrzebne 3 sypialnie, salon choć mały mam zamiar go połączyć z otwartą kuchnią i przesunąć taras poprzez zabudowę dla salonu dla uzyskania większej powieżchni, oczywiście jest tez garaż. Tak ogólnie nie jest chyba taki zły?

  10. #10

    Domyślnie

    Fakt jest dość mały, ale jest wszystko to co mi potrzeba, trzy sypialnie, salon mały ale chce go połączyć z otwartą kuchnią, a także przesunąć taras co da mi możliwość poprzez zabudowę tarasu uzyskanie większego salonu. A tak na pierwsze spojżenie jakie wrazenie może być?

  11. #11

    Domyślnie

    Obejrzałam projekt. Domek jest bardzo ładny, prosta konstrukcja ( mniejsze koszty budowy). Ja bym jedynie usunęła ścianę pomiędzy kuchnią a salonem ( salon będzie bardziej przestronny). Dla mnie osobiście 17 metrowy salon jest stanowczo za mały. A ponadto nie ma przejścia między garażem a domem. Pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    Ok czyli trochę chociaż ci się podoba, oczywiście ściany miedzy kuchnią a salonem nie bedzie, a także chce go powiększyc poprzez zabudowę tarasu, taras też będzie ale sie przesunie. Mam nadzieję, że damy radę go wybudować, bo fakt jest taki że z kasą jest nie nalepiej, a mam dosyć życia w bloku na 5 piętrze, to 100 razy wolę mały domek i własny.

  13. #13

    Domyślnie

    Wyobraź sobie że ja też mieszkam na 5 piętrze i też mam dosyć takiego życia. Ostatnio też dowiedziałam się całkiem przypadkiem, że mieszkanie w którym mieszkam ( ok 50 m2) jest teraz warte tyle co ok 150 metrowy dom .Wobrażasz to sobie? więc nawet nie zastanawiaj się Zyczę ci powodzenia

  14. #14

    Domyślnie

    Dzięki za miłe słowa, ale czy on jest ładny? Wybierając projekt przede wszystkim kieruję się kosztem budowy, fakt podobają mi sie bardzie z użytkowym poddaszem, ale podobno są droższe w wykonaniu nie wiem czy to prawda. Tak chciałabym coś większego, ale ten ma wszystko co mi potrzebne, więc nie mogę się rzucać na jakiś pałacyk, którego nie bedę w stanie wybudować i utrzymać, jak myślisz?

  15. #15

    Domyślnie

    Powiem ci tak. gdybym ja teraz wybierała domek to wolałabym mniejszy a pięknie wyposażony, niż wielki na którego wyposażenie musiałabym pracować dobrych kilka lat. Więc jeżeli on ci się podoba to się nie zastanawaj. Załatwiaj papierki i do roboty

  16. #16

    Domyślnie

    Wiesz co zerknij na ten projekt którym się tak wiele osób zachwyca, jest naprawdę śliczny, tylko Pc 166 m2 , a ten mój pc 100 m i w wycenie muratora koszt budowy jest dużo większy! nie rozumiem jak oni to wyceniają
    http://www.projekty.murator.pl/proje...74&IdKolekcji=

  17. #17

    Domyślnie d60a

    chyba nikt tego projektu nie wybrał/ szkoda bo też chciałabym go zobaczyć

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony