Cytat Napisał marcelix Zobacz post
Wszystkie instalacje tam gdzie się da będę prowadził w suficie podwieszanym. Niestety przy automatyce sporo się robi tych kabli. Plus jest też taki że na spokojnie po wylaniu stropu będę mógł prowadzić instalacje. Na hydraulikę, elektrykę, wentylację i odkurzacz mam całą zimę dla siebie. Koza czeka już grzecznie na instalacje oby tylko zima była łagodna.

Dodatkowe przepst zrobiliśmy przez płytę na WLZ i wyprowadzenie kabli z domu, ale okazał się za mały. Musiałem dołożyć jeszcze takie dwa, a i tak ledwo się zmieściliśmy. Porada! Nie żałuj rur arota na kable elektryczne!
No to tak będziemy czytać wzajemnie te nasze dzienniki, tyle że to ja mogę Ciebie podpatrywać, bo u mnie na razie nic się nie dzieje. Ale jeśli nie będzie po drodze jakiegoś kataklizmu, to od połowy sierpnia ruszamy.
Widzę kolejne podobieństwa - instalacje w podwieszanych sufitach i plany co do automatyki
Możesz w takim razie konkretnie podpowiedzieć ile i jakie przepusty pod elektrykę uważasz za wystarczające i co w tych kablach pójdzie?