dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    no to super!
    jakoś na ten moment nie widzę tam tego sekretarzyka, chyba, że między kanapą a regałami się wpasuje
    a pomysł z galerią świetny...
    ale jak najbardziej popieram białe
    zapodaj jakieś zdjęcia, bo pewnie kupiliście wczoraj to, co planowałaś...

    a swoją drogą... jak nie będzie pasować, to do Ikei zawsze możesz zwrócić (za to ich kocham miłością wielką i często z tego przywileju korzystam)

    Zrobię zdjęcia, jak troszkę ogarnę , póki co meble stoją w miejscu starych, które wczoraj pojechały, bo jak pisałam po Nowym Roku będzie remont w małym pokoju i w dużym stoi np komoda. Takie coś jak sekretarzyk było nam bardzo potrzebne, to kompromis pomiędzy stołem a miejscem do przechowywania

  2. #82

    Domyślnie

    To co mi się na ten moment najbardziej podoba,to to,że dzięki białym meblom zrobiło się jaśniej i przestronniej , czuję, że będzie fajnie

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia_1982 Zobacz post
    To co mi się na ten moment najbardziej podoba,to to,że dzięki białym meblom zrobiło się jaśniej i przestronniej , czuję, że będzie fajnie
    na pewno!!

  4. #84

    Domyślnie

    Dziewczyny,nie ma co pokazywać ale wrzucam fotki Ikeowych zakupów. Jak mówiłam, sekretarzyk stoi NARAZIE w tym miejscu, układ (znając mnie ) zmieni się jeszcze kilka razy... Narazie będę szukać regałów (mam nadzieję z Waszą pomocą jak do tej pory )



    Na zwracamy uwagi na pudełko na sekretarzyku, nie chciałam,żeby kicia wskakiwała




  5. #85

    Domyślnie

    fajnie
    dobrze, że kupiłaś dłuższą półkę pod telewizor....

    podobno lubisz galerie obrazków....
    no to coś zostawiam

  6. #86

    Domyślnie

    A sekretarzyk nie zmieści się koło drzwi, a po drugiej stronie mógłby być regał?

    Odnośnie spania ja jestem za narożnikiem, sama mam podobnie tzn. wąski a długi pokój tylko że z aneksem

  7. #87

  8. #88

    Domyślnie

    O rany jak miło poczytać te rozkminy Czas zdecydowanie za szybko leci... Jeśli ktoś jeszcze zagląda, to można mnie znaleźć tutaj: www.simplyinteriors.pl

    I tutaj: https://www.facebook.com/SimplyInteriorspl/


    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Kasia_1982 ; 12-12-2016 o 21:51

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony