dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    chrobry

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Panele ścienne 3D

    Przymierzam się do całkowitej zmiany wizerunku salonu i pomyślałem o panelach ściennych 3d + zabudowa GK. Chciałbym wyłożyć nimi ścianę na której będzie TV oraz część ściany bocznej. Czy ktoś ma i może pokazać gotową realizacje oraz coś podpowiedzieć w tym kierunku ?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał chrobry Zobacz post
    Przymierzam się do całkowitej zmiany wizerunku salonu i pomyślałem o panelach ściennych 3d + zabudowa GK. Chciałbym wyłożyć nimi ścianę na której będzie TV oraz część ściany bocznej. Czy ktoś ma i może pokazać gotową realizacje oraz coś podpowiedzieć w tym kierunku ?
    W sumie podobnie jak Ty mieliśmy podobny pomysł. Niestety na tej ścianie mamy meble i by było mało widoczne. Postanowiliśmy umieścić je na innej ścianie.
    Żona wybrała panele dunes wave, a że cena jest 150zl szt. zdecydowaliśmy się tylko na 6 paneli. Myślę że do niedzieli pokój będzie gotowy to Ci prześlę zdjęcia.
    Dzisiaj sprawdzałem temat paneli 3D i znalazłem na allegro po 35zł za 1szt 60/60cm . http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1876441
    Niestety wcześniej żona zajmowała się szukaniem paneli i na te nie trafiła, SZKODA
    W necie masz sporo aranżacji paneli 3D
    http://www.bing.com/images/search?q=...ectedIndex=0#a
    tutaj masz ofertę paneli z allegro

    http://allegro.pl/sciany-i-elewacje-...v10-p-3-o-1106

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    chrobry

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki za odzew. Też podobają mi się dunes wave, jeżeli będziesz miał możliwość wrzuć mi fotki z wykonania ściany.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Ciekawą propozycją do wnętrz są płyty, panele ścienne 3d z MDF.
    Są dużo lżejsze od gipsowych, łatwo i szybko się je montuje,
    Są przygotowane do malowania. Co najważniejsze nie widać łączeń!
    Ponad 100 gotowych wzorów, lub własny wzór na zamówienie.
    Gotowe formatki do docięcia 100x50cm lub formaty na wymiar max 270x125cm
    http://www.luxum.pl/panele_scienne_3d_pl/
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	panele_scienne_do_salonu.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	19,8 KB
ID:	429741Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	panele_bez_widocznych_laczen.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	69,4 KB
ID:	429742Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03-meinDESIGN-Sea-Tower.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	429743Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bialy_panel_mdf.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	52,7 KB
ID:	429744
    Ostatnio edytowane przez Luxum ; 29-04-2019 o 11:40

  5. #5

    Domyślnie

    Ja nie wiem czy panele 3-d są takie dobre na ścianie z telewizorem. Przecież jak skupiasz wzrok na obrazie telewizora to może Cię ten wzór rozpraszać. Ja w ogóle nie jestem przekonany do paneli na ścianach. Na podłogi - zawsze, na ścianach... chyba jestem tradycjonalistą i preferuję gładzie i farby. Ostatnio poszalałem i odkryłem mieniący się dekoral [moderowano] żona jest zachwycona, no i rzeczywiście wygląda to inaczej
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 08-01-2016 o 17:23 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  6. #6

    Domyślnie Panele 3D z Loft Design System

    Cytat Napisał Michał13 Zobacz post
    Ja nie wiem czy panele 3-d są takie dobre na ścianie z telewizorem. Przecież jak skupiasz wzrok na obrazie telewizora to może Cię ten wzór rozpraszać. Ja w ogóle nie jestem przekonany do paneli na ścianach. Na podłogi - zawsze, na ścianach... chyba jestem tradycjonalistą i preferuję gładzie i farby. Ostatnio poszalałem i odkryłem mieniący się dekoral [moderowano] żona jest zachwycona, no i rzeczywiście wygląda to inaczej

    A ja polecam, moja realizacja jest do obejrzenia tutaj: http://loftsystem.pl/panel-dekoracyjny-model-04/#lb[portfolio]/3/ (jak wiadomo teraz stoi tam właśnie telewizor) Wzór nie rozprasza. Na początku oczywiscie rzuca się w oczy, jako że jest czymś nowym w mieszkaniu, ale absolutnie nie przeszkadza to w oglądaniu. Powiedziałbym, że nawet przyjemnie się siada do oglądania

    Dla zainteresowanych mógłbym polecić miejsce, skąd je kupiłem : hellopanel.pl Obsługa bardzo miła, profesjonalna. Pani wszystko mi wytłumaczyła. Początkowo miałem obawy czy będę musiał zatrudniać dodatkowo fachowca, ale na szczęście okazało się że to niekonieczne. Montaż był prosty, a panele dotarły do mnie bardzo szybko.

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Hashtagg

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    44-658
    Posty
    1

    Domyślnie

    W stu procentach zgadzam się z tym co powiedział mój przedmówca nt. paneli 3D. Tak mądrych słów to ja jeszcze nie widziałem w tym temacie
    -------------------------------------
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 04-06-2019 o 12:27 Powód: Link reklamowy.

  8. #8
    Banned
    lukaszlep

    Zarejestrowany
    Jun 2022
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mam ciekawą alternatywę dla paneli 3d. Ze względu na różnorodną strukturę (nie jest płaska) może być problem z czyszczeniem. Ostatnio montowałem drewniane panele ścienne od producenta polskiego . Jestem zadowolony z tych paneli, a i obsługa w porządku, więc może komuś jeszcze wpadnie do głowy koncepcja drewna na ścianie.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 08-06-2022 o 17:18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony