Witam wszystkich, jestem nową osobą na tym forum i nie mam dużego doświadczenia w tych tematach dlatego zwracam się o pomoc do kolegów i koleżanek mających pewne etapy budowy za sobą
Obecnie jestem na etapie wszystkich formalności związanych z pozwoleniem na budowę.Budowę planuję rozpocząć w kwietniu 2015r.Mam ekipę która podjęła się budowy do stanu surowego (mury pustak ceramiczny,dach pokryty dachówką ceramiczną,całość bez okien) ,materiały będę dostarczał we własnym zakresie.Wstępnie umawialiśmy się na 35000zł ,w tym tygodniu spotkaliśmy się ponownie w celu dokładnej wyceny na podstawie projektu (skarbek rex) i tu mnie Pan Marcin zaskoczył49000 w cenie koparka.Wydaje się ciut za drogo, co sądzicie?Myślę ,że dam projekt do wyceny kilku innym ekipom polecanych przez znajomych i zobaczymy co z tego wyniknie.Koledzy i koleżanki, możecie polecić jakieś hurtownie budowlane w okolicach Żernicy lub Gliwic?Będę niezmiernie wdzięcznyTak na marginesie, w tym samym czasie budowę rozpoczną po sąsiedzku moi znajomi więc materiału będzie sporo, może korzystniejsze ceny wynegocjujemy?