dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Za pół roku banki będą żądały od potencjalnych kredtobiorców kosztorysu zgodnego z "Zielonym" standardem ;o)
    Jasiu

  2. #42

    Domyślnie

    Dzisiaj byłem w PKO BP i mają przygotowany druk kosztorysowy z wyszczególnieniem robót np: roboty ziemne, fundamenty, ściany konstrukcyjne, dach - konstrukcja, dach - pokrycie, stolarka okienna itp. Tak więc można to zrobić we własnym zakresie i dać do podpisu kierownikowi budowy.
    Pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    W GE BM można zrobić kosztorys samemu na druku, który się od nich dostaje.Nie trzeba biegać nawet do kierownika budowy, ponieważ pod kosztorysem podpisuje się inwestor. Sami sobie sprawdzają czy jest mniej więcej sensowny.

  4. #44

    Domyślnie

    W nawiązaniu do informacji poniżej proszę o przesłanie kosztorysu i harmonogramu transz . Jestem klientką BZWBK. Kupiłam działkę , mam zamiar rozpocząć budowę.Mój adres: [email protected] POadrawiam.

    On 2002-07-31 12:59, Zielona wrote:
    Acha! Oczywiście raty malejące. I jest możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Kredyt wypłacany w transzach (ratach) przeze mnie ustalonych.
    Potrzebny był kosztorys i harmonogram robót i jeszcze sporo dokumentów, u mnie tym więcej, że prowadzę działalność gospodarczą i m.in. dlatego były jaja z tym wkładem własnym, bo nie mogę udowodnić stałych dochodów (wiadomo jak w biznesie raz na wozie raz pod wozem) zwłaszcza, że ten biznes to jedyne nasze źródło utrzymania.
    Acha, jakby ktoś był zainteresowany to mam zrobiony kosztorys w EXCELU z rozbiciem na transze i wkład własny - mogę przesłać mailem.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Zielona dnia 2002-07-31 13:11 ]</font>

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony