dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2953

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Panowie a ja mam inne pytanie,
    Czy da rade samemu zrobić jakiś reset/upgrade AIR+++.
    Czasem przy włączeniu ręcznie wietrzenia zawiesza mi się i wietrzenia nie da się wyłączyć - pomaga wyłaczenie i właczenie reku.
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qrko

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    257

    Domyślnie

    Raczej samemu nie, ja kiedyś ich pytałem o upgrade Air++ do białego to pisali że koło stówki + dojazd. Mieli się odezwać jak będą w okolicy żebym za dojazd nie zapłacił 2x tyle co za usługę ale mnie olali.

    Mi od początku zdarzały się losowe kliknięcia tak jak bym nie trafił palcem w ikonkę. Myślałem że to cecha tego typu ekranu, wszak to oporowy a nie pojemnościowy ale coraz częściej wydaje mi się że się to nasila i np. ostatnio włączając wietrzenie wchodzi mi w info o reku (lewy gorny rog, chyba napis thesla) a włączając pusty dom zmienia z tryb Auto na Manual albo lato/zima.. Chyba trzeba było to reklamować na początku...
    Prosta bryła z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem, 230m2. 180m2 podłogówka + grzejniki garaż i kotłownia. Ocieplenie: 20cm EPS pod wylewką, ściany 10+10 grafit na zakładkę, dach 30-40cm Profitmata. Oknoplast Winergetic Premium z ciepłym montażem, Thessla Green 400V, Beretta Exclusive Green 25 + Connect Mix (2 obiegi); Cooper&Hunter Veritas R32 7kW; 8,1kWp Huawei + SunPro

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony