dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105
  1. #101
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar lukaskord
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Kod pocztowy
    97-200
    Posty
    22

    Domyślnie

    To tylko w Polsce państwo daje dotacje i zabiera od nich podatek... bez komentarza, w dodatku dotacja pochodzi chyba z funduszy europejskich.

  2. #102
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kowalr342

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Hucisko Jawornickie
    Posty
    2

    Domyślnie

    Polecam firmę z Warszawy MODEROWANO, która zapewni dobór odpowiedzniego sprzętu i ceny nie będą z kosmosu. Sam skorzystałem i jestem zadowolony z rezultatu.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 26-03-2015 o 05:09 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem (pkt 5.2.5 b/c)

  3. #103
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.677

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowalr342 Zobacz post
    Polecam firmę z Warszawy xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx która zapewni dobór odpowiedzniego sprzętu i ceny nie będą z kosmosu. Sam skorzystałem i jestem zadowolony z rezultatu.
    Jak również tutaj polecasz? http://forum.muratordom.pl/showthrea...36#post6820436

    Ile kosztuje u Ciebie marketing szeptany? Liczysz od posta, czy jakoś inaczej? Domyślam się że grosze, bo bardzo słabo Ci to wychodzi.... Dużo nauki przed Tobą
    Życie da ci dwa prezenty, pierw koperta, potem kwiaty... (Taco Hemingway)

    ***** ***

  4. #104
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Klitom

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-244
    Posty
    50

    Domyślnie

    Mam pytanie, czy może ktoś przybliżyć temat użytkowania pompy ciepła Hot Jet?
    Cena = jakość wypada dość przyzwoicie, ale jak sprawdza się jej rzeczywista eksploatacja?
    Może jest tu jakiś uzytkownik który chętnie podzieli się doświadczeniami?

  5. #105

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o poradę w sprawie instalacji pompy PW. Dom 200m2 (całość), mur porotherm 24cm + 12 cm styropian, okna 3 szybowe MS, rekuperator. Dom ogrzewany jest piecem Defro AKM2 17kw: na dole ogrzewanie podłogowe (cała część mieszkalna ok 70m2) + grzejniki na termostatach, na górze (oprócz łazienki gdzie jest podłogówka) ogrzewanie grzejnikami na termostatach.
    Chcę zamontowac pompę do ogrzewania domu ale zupełnie nic o nich nie wiem. Mam do wydania ok. 25tys. (sprzęt + montaż). Jakich producentów brac pod uwagę aby nie dostać jakiegoś badziewia? A może macie namiary na jakieś sprawdzone firmy/wykonawców.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony