dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 55
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    mnostwo wpisow- dziekuje. ja swoja walke przegrywam niestety,. desmoxan dziala w moim przypadku, tylko dzisiaj swiadomie go "zapomnialem", zeby moc przed kolegami i samym soba - powiedziec - a nie mam desmoxanu - to sobe zapale... homecactus tu ma 100% racji. te 5 dni buforowe jest bardzo zgubne.
    Wczoraj lyknalem 1 tabletke z 5, dzisiaj tez... i wypalilem paczke....
    Jutro na sniadanie tabletka, za godzine nastepna (niezgodnie z tym co pisza) ale najwyzej zerzygam sie albo mnie odwioza na odtrucie - ale nie chce juz palic,
    No nie moze tak byc... po prostu nie moze...
    Plasterkow probowalem - cos mi tam z nimi nie wyszlo.. byly mega skuteczne, ale nie wiem o co tam chodzilo, ze nie wyszlo.
    Desmoxan - jest szansa ze sie uda, tylko jak oszukac te 5 dni...
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kalaf5

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Poddębice
    Kod pocztowy
    99-200
    Posty
    175

    Domyślnie

    Przeczytaj książkę którą Ci doradziłem

  3. #23

    Domyślnie

    Jeśli Desmoxan Ci pomaga i naprawdę chcesz rzucić palenie, to może nie czytaj w ulotce tego fragmentu o tych 5 dniach, zapomnij o tym. Mam znajomych, którzy przestali palić dzięki tym tabletkom. Nie palą chyba ze 2 lata.

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    U mnie desmoxan lezy juz od ponad pol roku, ale nie moge sie zmotywowac, zeby zaczac brac.
    Nie sprawdzilam przed zakupem, a te tablety taaakie wielkie sa
    Mam problem z polknieciem nawet malej tabletki i jesli juz cos biore, to musze to zezrec z kanapka Musialabym z wielka torba kanapek do pracy chodzic Wiec tak sobie lezy te pudelko i czeka na odpowiedni moment.

    Raz jeden chcialam rzucic palenie i kupilam e-papierosa. Nie palilam "normalnych" juz po niecalych 2 tygodniach i nie ciagnelo mnie w ogole. Przez 4 miesiace bylo fajnie, ale potem dopadly mnie problemy z kregoslupem i wrocilam do nalogu

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Cisza tu nastała... Fighter szkoda, żeby taki wątek umarł, w końcu nick zobowiązuje : )

    Tereska desmoxan jest w kapsułkach, możesz proszek ze środka rozpuścić w łyżce wody i z połknięciem nie będzie problemu.

    Ja dojrzałam do rzucenia. Mocno ograniczyłam fajki, poczytałam troszkę na temat mechanizmu działania nikotyny, koncernów tytoniowych. Porobiłam porządek w głowie, podumałam nad tym kiedy palę i dlaczego. Poranna kawa, stres czy przerwa pracy na oderwanie się od kołowrotu to tylko preteksty, żeby dostarczyć narkotyk do mózgu.

    Jutro idę do apteki po desmoxan. Nie liczę na cud, peta z gęby mi nie wyciągnie, złagodzi tylko fizyczne skutki odstawienia. Psychikę trza ogarnąć a to dużo trudniejsze, ale wiem, że dam radę i akcja nie skończy się jak tutaj



    Trzymajcie kciuki : )

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Wyciagnelam ten nieszczesny desmoxan i polozylam "na widoku" Moze wreszcie po nie siegne

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika m&m Zobacz post
    Cisza tu nastała... Fighter szkoda, żeby taki wątek umarł, w końcu nick zobowiązuje : )
    Nie umarl... po prostu desmoxan w odstawke i jaram z powrotem.
    Grrrrr
    kolejne podejscie za 2-3 tygodnie.
    Good luck tym ktorzy rzucaja.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    kolejne podejscie za 2-3 tygodnie
    Nie rzucaj! Pal ale tak żeby tobą fajki nie rządziły. Przyjdzie czas o rzucisz na amen

  9. #29

    Domyślnie

    Ja ponownie podrzucam temat odczulania biorezonansem. 3 marca będzie 7 lat jak razem z mężem rzuciliśmy
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Zaglądam się pochwalić - 6 dzień brania desmo, piąty bez papierosa... mały sukces po 27 latach palenia paczki dziennie. Cieszę się jak dziecko, bo lek plus praca nad makówką działają na mnie rewelacyjnie. Wstaję rano i pierwszą myślą jest: Nie palę Oczywiście często przemknie myśl o dymku, ale raczej jak o braku czynności, odruchu. Palący w moim otoczeniu ludzie mi nie przeszkadzają, nie zazdroszczę im, wręcz przeciwnie... żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją o rzuceniu.

    Nie odczuwam większych skutków ubocznych brania leku, łykam mniejszą dawkę niż podana w ulotce.

    Na prawdę warto... Satysfakcja jest ogromna, ale to pewnie wiecie. Powodzenia.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika m&m Zobacz post
    Zaglądam się pochwalić - 6 dzień brania desmo, piąty bez papierosa... mały sukces po 27 latach palenia paczki dziennie. Cieszę się jak dziecko, bo lek plus praca nad makówką działają na mnie rewelacyjnie. Wstaję rano i pierwszą myślą jest: Nie palę Oczywiście często przemknie myśl o dymku, ale raczej jak o braku czynności, odruchu. Palący w moim otoczeniu ludzie mi nie przeszkadzają, nie zazdroszczę im, wręcz przeciwnie... żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją o rzuceniu.

    Nie odczuwam większych skutków ubocznych brania leku, łykam mniejszą dawkę niż podana w ulotce.

    Na prawdę warto... Satysfakcja jest ogromna, ale to pewnie wiecie. Powodzenia.
    graty! i wytrwalosci !
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Fighter - nie ściemniaj tylko rzucaj trochę więcej silnej woli! jak już temat na FM założyłeś to znaczy że plan był poważny, rzucaj i to gibko

  13. #33

    Domyślnie

    Wczoraj minął miesiąc

    Trochę podjadam wieczorami. Nawet gładko poszło. Bez wspomagaczy.

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Kolejny dzień i nawet nie wiem, kiedy je przestałam liczyć. Zostało pół paczki piguł. Właściwie już nawet nie myślę o dymku. Właściwie to nie pamiętam dlaczego widząc wieczorem ostatniego faja w paczce leciałam do najbliższego sklepu i dlaczego przerwa w pracy ukoronowana fajkiem była tak atrakcyjna.

    Wychwalaną książkę Carra przeczytałam z ciekawości (choć irytowało mnie lekko "sekciarskie" polecanie lektury) i muszę przyznać, że facet pisze sensownie. Może uświadomić mechanizmy palenia, pokazać palcem i nazwać to, co dzieje się z człowiekiem rzucającym nałóg (a co każdy palacz doskonale wie choć nie ubiera tego w słowa). Wielki plus za pozytywne powtarzanie, że rzucanie to nie mordęga bolesna, ale sukces i to, że tak naprawdę fajka w niczym nie pomaga a wręcz wywołuje schizy, które następnie trzeba zniwelować zapaleniem. Pomocne narzędzie, dla tych, którzy chcą przestać.

    Podjadam... chociaż nie... zjadam ze smakiem, bo inaczej ten smak odbieram. Wiem, że muszę się pilnować, ale tak ma każdy z tendencjami do łapania zbędnych kilogramów. Czekam z niecierpliwością na wiosnę nie tylko z powodu zapachów. Ruszyć się trza na rower czy basen i mam nadzieję, że będzie ok

    Dla chcących polecam to forum. Niewiele się tam chyba teraz dzieje, ale w kryzysowych momentach pomogło. Pierwszy wątek, który przeczytałam, to ten:
    http://nalogow.com/rzuc-palenie-foru...-desmoxan.html

    Nie lekceważę potężnego wpływu nikotyny na mój mózg przez szmat czasu, ale dotarło do mnie, że nigdy papieros nie był przyjacielem i pomocą.

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika m&m Zobacz post
    Kolejny dzień i nawet nie wiem, kiedy je przestałam liczyć. Zostało pół paczki piguł. Właściwie już nawet nie myślę o dymku. Właściwie to nie pamiętam dlaczego widząc wieczorem ostatniego faja w paczce leciałam do najbliższego sklepu i dlaczego przerwa w pracy ukoronowana fajkiem była tak atrakcyjna.

    Wychwalaną książkę Carra przeczytałam z ciekawości (choć irytowało mnie lekko "sekciarskie" polecanie lektury) i muszę przyznać, że facet pisze sensownie. Może uświadomić mechanizmy palenia, pokazać palcem i nazwać to, co dzieje się z człowiekiem rzucającym nałóg (a co każdy palacz doskonale wie choć nie ubiera tego w słowa). Wielki plus za pozytywne powtarzanie, że rzucanie to nie mordęga bolesna, ale sukces i to, że tak naprawdę fajka w niczym nie pomaga a wręcz wywołuje schizy, które następnie trzeba zniwelować zapaleniem. Pomocne narzędzie, dla tych, którzy chcą przestać.

    Podjadam... chociaż nie... zjadam ze smakiem, bo inaczej ten smak odbieram. Wiem, że muszę się pilnować, ale tak ma każdy z tendencjami do łapania zbędnych kilogramów. Czekam z niecierpliwością na wiosnę nie tylko z powodu zapachów. Ruszyć się trza na rower czy basen i mam nadzieję, że będzie ok

    Dla chcących polecam to forum. Niewiele się tam chyba teraz dzieje, ale w kryzysowych momentach pomogło. Pierwszy wątek, który przeczytałam, to ten:
    http://nalogow.com/rzuc-palenie-forum/8-rady-i-porady/24178-desmoxan.html

    Nie lekceważę potężnego wpływu nikotyny na mój mózg przez szmat czasu, ale dotarło do mnie, że nigdy papieros nie był przyjacielem i pomocą.
    jestem z Ciebie dumny i zazdroszcze bez zawisci.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    nie zazdrość tylko bierz się za siebie

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    A dziękuję ) Ja z siebie też jestem mega dumna, chociaż euforia już minęła. Teraz nastąpił stan pt. "Nie palę i dobrze mi z tym" Oby nikt i nic tego nie zmienił(o)

    Kendra to tak nie działa. Chłopak mądry jest więc sam będzie wiedział, kiedy zgasi ostatniego.

    A co z innymi? Tereska? Rotan?

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    działa działa chcieć to móc

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika m&m Zobacz post
    A co z innymi? Rotan?
    Dziękuję, dobrze. Trochę przytyłem, 5kg, nie martwię się. Zacząłem czuć zapachy, co czasami bywa irytujące. Za chwile minie trzy miesiące, ale mam świadomość że nałóg może się upomnieć o swoje w najmniej spodziewanym momencie. Jestem czujny!

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    O tyciu nie myślę.

    Zapachy są problemem, to fakt. Szczególnie po południu w tramwaju.
    Ale są też te inne, pachnące powietrzem, rozmarzającą ziemią, słońcem, umytymi włosami córki.

    Sny to porażka. Bywa, że budzę się kilka razy w ciągu nocy i zaczynam kolejny, wcale nie fajny sen. Podobno to minie. Oby, bo troszkę trudno.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony