dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Talking projekt M172 WIOSENNY POWIEW

    Witam wszystkich i pytam czy moze buduje ktos m172 ja projekt juz zakupilem i teraz papierologia. Jezeli ktos chce sie podzielic swoimi osiagnieciami to zapraszam

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kasiapt17

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    też będziemy budować ten domek i jesteśmy chyba na tym samym etapie

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Zyguszek

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Zielonka
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, właśnie jestem na tym samym etapie. Czekam tylko na zezwolenia.

    Projekt już zakupiony i teraz dobór materiałów.

    Możecie doradzić albo opowiedzieć jakie źródło ogrzewania chcecie zamontować, i z jakich materiałów będziecie budować domek?

    Czy już w ogóle coś zaczeliście, chętnie podzielę się informacjami.

    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Witam powiem tak jezeli chodzi o ogrzewanie w naszym przypadku to bedzie paliwo stałe, grzejniki w pokojach i w salonie natomiast jako dogrzanie podlogowka w kuchni, jadalnia, wiatrolap, korytarz i lazienka. Wentylacja grawitacyjna, strop i fundamenty zelbetowe, na dachu dachowka brass, pustak 25 poroterm leier. Ze zmian to lazienka kolo kotlowni na miejsce lazienki pokoj, elka w salonie w druga strone bo tam bedzie zabudowana szafa, nie bedzie przejscia kolo kominka ze wzgledu na obszar nocny okno w jadalni poszezone na 2,40m, w salonie zlikwidowane okno kolo sofy i pomniejszone okno wyjsciowe w salonie na taras 1,80m Drzwi od wiatrołapu do spizarni zlikwidowane sa tylko od kuchni.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Emm@

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kod pocztowy
    58-506
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam serdecznie! Chętnie posłucham wrażeń na temat budowy tego domu. Jest świetny i mamy zamiar zdecydować się właśnie na ten dom. Czy ktoś już jest szczęściarzem i mieszka w swoim domku wiosenny powiew? A może znajdzie się ktoś z okolic Jeleniej Góry, kto buduje bądź wybudował ten dom? Pozdrawiam

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bastekg90

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Szydłowiec
    Kod pocztowy
    26-500
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Ja jestem na etapie fundamentów (wykopane i zalane) i czekam w tym miesiącu jak bedzie pogoda jeszcze na zrobienie z bloczków podmurówki. W tym roku tylko tyle, bo strasznie długo i z komplikacjami czeka się na pozwolenia, wodę, prąd itp. . Ktoś już jest na większym etapie budowania domu M172?. . Ciekawią mnie koszty budowy w stanie surowym
    Macie jakieś zdjęcia??
    Pozdrawiam
    Seba

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    radekdzwo

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Działdowo
    Kod pocztowy
    13-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, z żoną chcemy wybudować taki dom z identycznymi zmianami. Prosiłbym o jakieś zdjęcia z budowy czy stanu surowego otwartego, zamkniętego oraz jaki koszt stanu surowego zamkniętego i otwartego. email [email protected] z góry dziękuję

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony