dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 146
  1. #121

    Domyślnie

    u mnie w domu bez mokrofalówki ani rusz

  2. #122

    Domyślnie

    a ja nie mam mikrofali, jakoś nie jest mi szczególnie potrzebna

  3. #123
    Banned
    Konevka

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Piotrów
    Kod pocztowy
    09-500
    Posty
    66

    Domyślnie

    nie mam mikrofalówki ze względu na brak miejsca. w sumie czasami żałuje, że jej nie posiadam bo jak chce coś szybko podgrzać to muszę albo gotować wodę, albo włączam piekarnik albo smażę na patelni.

  4. #124

    Domyślnie

    Mam mikrofalówkę i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Przede wszystkim jest używana do rozmrażania pieczywa (kupujemy cały bochenek pokrojonego chleba i 10 bułek, ląduje to z zamrażarniku i do mikrofali na 30s zaraz przed zjedzeniem).

  5. #125

    Domyślnie

    A moim zdaniem potrawy podgrzewane w mikrofali są o wiele gorsze i mniej smaczne, niż te na gazie. Swoją mikrofalę Whirpool oddałem teściom, im bardziej (jak twierdzą) się przyda. W obecnym nowym domu - nigdy! Też zamrażam bułki ale rozmrażam je w normalny sposób, leżą 15 minut na stole i gotowe.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  6. #126

    Domyślnie

    również nie mamy mikrofalówki i jakoś nam jej nie brakuje

  7. #127
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Nie mam mikrofalówki, nie brakowało mi jej przez lata całe i nie będę miał. Pieczywo zamrożone wyciąga się z zamrażarki przed zjedzeniem. Kromki chleba rozmrażają się w kilka minut, bułki trochę dłużej.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  8. #128

    Domyślnie

    Mikrofalówka? Zdecydowanie tak, zwłaszcza że nie ma problemu z prędkim podgrzaniem jedzenia dla kota przed wyjściem do pracy

  9. #129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Ja cały czas nie wiem o co ta wojna. 200zł to przecież nie majątek
    Mam więcej mniej użytecznych gratów w domu za większe pieniądze.

  10. #130
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał BigWolf Zobacz post
    Mikrofalówka? Zdecydowanie tak, zwłaszcza że nie ma problemu z prędkim podgrzaniem jedzenia dla kota przed wyjściem do pracy
    To koty jedzą na ciepło ...
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  11. #131

    Domyślnie

    Przydatna rzecz, szczególnie jeżeli chce się coś na szybko przygrzać. Oczywiście lepiej to robić w piekarniku czy inaczej, ale jeżeli nie ma co się lubi to się lubi co się ma. U mnie to jedno z podstawowych wyposażeń kuchni

  12. #132
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    goleb.marcelina

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-949
    Posty
    5

    Domyślnie

    Osobiście nie wyobrażam sobie kuchni bez mikrofalówki Zdarza mi się żyć w biegu i gotuję na kilka dni, do odgrzania niektórych dań nadaje się tylko mikrofala niestety, indukcja z piekarnikiem zawodzi i czas zabierają Rok temu kupowalam mikoralowke od z stylu retro, poniewaz tak teraz urządziłam kuchnię, jest prosta w obsludze i nie zawiodla ani razu
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 16-02-2017 o 16:32 Powód: Reklama

  13. #133

    Domyślnie

    Cytat Napisał goleb.marcelina Zobacz post
    Osobiście nie wyobrażam sobie kuchni bez mikrofalówki
    Ja bardzo długo obchodziłem się bez mikrofali. W rodzinnym domu jakoś nikt nie był przekonany by zakupić taki sprzęt a jak się wyprowadziłem z domu to kupowałem mikrofale chyba przez 3 lata ale jakoś nigdy nie mogłem dojść do sklepu i kupić Teraz już też ciężko mi wyobrazić sobie kuchnie bez mikrofali bo ułatwia wiele spraw np. odgrzewanie jedzenia.Jak się sporo pracuje i w sumie rzadko bywa w domu to ugotowanie obiadu "na zapas" a potem szybkie odgrzanie go w mikrofali to spore ułatwienie ale wiem że spokojnie mógłbym poradzić sobie bez niej. A jestem facetem

  14. #134

    Domyślnie

    miałam i nie używałam, teraz korzystam z zastanej gdy robię popcorn z torebki, dwa razy w roku - w domu nie przewiduję, jeden kuchenny grat mniej

  15. #135

    Domyślnie

    u nas jest, ale nie jest zbyt często używana

  16. #136
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    u mnie częsciej używa się mikrofalówki niż piekarnika dzieciaki często coś podgrzewają w mikrofali, ja z resztą też wolę podgrzewanie w mikrofalówce niz w piekarniku

  17. #137

    Domyślnie

    Mikrofala się przydaje. Ja osobiście używam prawie codziennie ale uważam że nie jest to niezbędne urządzenie w kuchni. Jest ułatwieniem szczególnie dla leniwych albo zabieganych ludzi.

  18. #138

    Domyślnie

    Wolę opiekacz, podgrzeję i zapiekę wiele rzeczy. Niestety płyny odpadają, ale tyle się nasłuchałam o szkodliwości mikrofali, że wolę już coś normalnie podgrzać Czasu aż tak dużo wcale nie marnuję!

  19. #139
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mark.b

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    gdynia
    Kod pocztowy
    81-323
    Posty
    4

    Domyślnie

    mi tam po prostu nie smakuje, do podgrzania zupy ok, ale to by było na tyle. A co do promieniowania itd. to polecam ciekawy artykuł: kopernik.org.pl/bazawiedzy/artykuly/technikamikrofalowka-kuchenka-mikrofalowa/

  20. #140

    Domyślnie

    Mikrofalówka to zbawienie kiedy nie masz czasu gotować

Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony