dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mathor

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-661
    Posty
    9

    Domyślnie Salon z aneksem

    Witam, chciałbym prosić o pomoc w rozplanowaniu salonu z aneksem kuchennym. Na początku zależy mi głównie na aneksie. Po prawej stronie znajduje się wnęka na szafę przesuwną. Wszystko jest na etapie dziury w ziemi więc układ ścianek działowych można pozmieniać. Przeglądałem sporo różnego rodzaju inspiracji. Moim takim głównym wymogiem jest zmieszczenie stołu rozsuwanego w tym pomieszczeniu. Takim głównym problemem sprawia szacht który na zamieszonym obrazku w części kuchennej ma 0,3 x 0,3m. Wcześniej wpadłem na pomysł przedłużenia ścianki wnękowej na szafę do 1,8m i zrobienia wysokiej zabudowy 2x0,6m z lodówką i piekarnikiem, natomiast na ścianie przyległej zabudowę dolną i górna do sufitu.
    Zastanawia mnie jednak znaczne ograniczenie przestrzeni poprzez zabudowę lewej ścianki. Drugim pomysłem jest zrobienie zabudowy jednorzędowej. Stół w obydwu przypadkach znajdował by się na prawej ścianie. Co o tym sądzicie? Proszę serdecznie o pomoc.

    Pozdrawiam Mateusz




    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aec64631227312d2med.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	32,7 KB
ID:	332813  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony