dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 84
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Matko jedyna...


  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Teraz wiem co znaczy walić w trąbę


  3. #43

    Domyślnie

    widzę humor dopisuje
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    A co ma nie dopisywać?

  5. #45

    Domyślnie

    Decyzja podjęta - prysznic jest robiony. Kabbina 90cm półookrągła. bedzie komfortowo

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Matko jedyna...

    Doskonałe 2 w 1. Urządzenie niby dla panów ale i dla pań COŚ nie gorsze.
    A nawet bardzo dobre w potrzebie .

  7. #47
    Banned
    Mateo33

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tykocin
    Kod pocztowy
    16-055
    Posty
    107

    Domyślnie

    hAHHAHAHAHA Noc wygrałeś ^^ . Waracając do tematu to pryszic bezbrodzikowy jest super opcją. Ja u siebie mam kabine GIA od Kermi. Zawsze wolałem prysznic, bo nie mam tak dużej łazienki, aby móc wstawić ogromną wygodną wannę. Ale jestem z niej jak najbardziej zadowolony

  8. #48

    Domyślnie

    Pozostając w wątku - prysznic na dole zrobiony i był bardzo dobry wybór. I jest też coś lepszego niż bidet. Wszystko się zmieściło. Łazienka jest b.wygodna
    Ostatnio edytowane przez Adam626 ; 13-10-2015 o 00:17

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Bardzo dobry wybór, a jaki to komfort wykąpać się po dniu pracy na budowie ...
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  10. #50
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pasqud
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za ten temat. Po zastanowieniu się doszedłem do przekonania, że na cholerę mi prysznic na dole kiedy mają być na górze 2 łazienki.
    Oznacza to powiększenie spiżarki ku mojej radości.

  11. #51
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Buchvi

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-001
    Posty
    4

    Domyślnie

    Haha o rany! Ciekawe co by na to powiedziała moja żonka

  12. #52
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wlade

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    101

    Domyślnie

    A ja odpowiem taj. Jeżeli w domu na parterze jest dodatkowy (poza salonem) pokój to prysznic ma uzasadnienie. Przykładów jest kilka np jakaś poważna choroba, przebywanie w domu osób starszych, czy chociażby gości (jeżeli pokój na dole jest pokojem gościnnym). Ponadto można skorzystać z prysznica ( jeżeli nie ma się dużego pomieszczenia gospodarczego)chciażby przy przyniesieniu czegoś z zewnątrz domu, badź jako miejsce gdzie schną np parasole.

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    W naszym domku z uzytkowym poddaszem, którego budowę zaczniemy wiosną 2016 głowna częśc mieszkalna jest na poddaszu (sypialnie no i łazienka z wielka wanna i prysznicem.

    Na dole przewidziany jest pokój - niby dla gości ale życie pokaże co w nim się bedzie znajdowało... A skoro jest pokój to jest i mała łazienka z przysznicem o wymiarach 80 x120.

    Pozdrav

  14. #54
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Vitedzki

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-058
    Posty
    3

    Domyślnie

    chyba nie ma sensu, jak sam stwierdziles, ze rzadko będziecie z tego korzystac. a jakie macie pomieszczenia na parterze?

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Może być tak, że w przyszłości będzie potrzeba zapewnienia łazienki osobie niepełnosprawnej, ograniczonej ruchowo, itp... prysznic na dole idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji... bidet też... warto myśleć długofalowo...
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  16. #56
    Banned
    Mateo33

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tykocin
    Kod pocztowy
    16-055
    Posty
    107

    Domyślnie

    Zgadzam się prysznic dodatkowy zawsze się przyda. Szczególnie przy dzieciakach, bo poranki z jednym prysznicem i łazienką są tragiczne.... Tak jak pisałem na dole mam GIA kermi bez brodzika a na górze Fila klasyczna i za razem piekna

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Wracając stricte do tematu pytania.
    Absolutnie robić prysznic na dole, jeśli tylko jest miejsce. Jeśli nie jest potrzebny dzisiaj, to nie wiadomo czy nie zmieni się to jutro. Wypadki zdarzają się niespodziewanie, czego nikomu nie życzę. W fazie budowania, wykańczania jest to niewielki koszt i problem.

  18. #58

    Domyślnie

    Jako autor wątku jestem mega zodowolony z prysznica na dole. Choćby dlatego że na górze jeszcze nie mieszkam (nie jest gotowe) i gdyby nie prysznic na dole nie miałbym komfortowego życia

    Obawiam się też że jak już zamieszkam na górze to będę korzystał z prysznica na dole (bo blisko kuchni i powiedzmy przygotowania do wyjścia do pracy też zapewne będą odbywały się na dole)

  19. #59
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jarekpolak
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Neska67 Zobacz post
    Prysznic na dole jest bardzo przydatny, zwłaszcza jak ma się rodzinkę. Plus tak jak ktoś wspomniał - nikomu źle nie życzę, ale wypadki sie zdarzaja. Nawet głupie złamanie nogi moze być problematyczne.
    tak, tak przy złamanej nodze prysznic na dole to podstawa (jak już wcześniej wiele osób wspominało), tylko jak wziąć prysznic z gipsem na nodze? Może jeszcze jakiś podnośnik, żeby można było wisieć głową w dół? albo żeby woda leciała w górę a nie w dół?

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarekpolak Zobacz post
    tak, tak przy złamanej nodze prysznic na dole to podstawa (jak już wcześniej wiele osób wspominało), tylko jak wziąć prysznic z gipsem na nodze? Może jeszcze jakiś podnośnik, żeby można było wisieć głową w dół? albo żeby woda leciała w górę a nie w dół?
    Jaki problem?
    Nie szukajmy kłopotów tam, gdzie ich nie ma. Stawiamy plastikowe krzesło do środka, zakładamy zagipsowaną nogę na baterię, słuchawka prysznicowa do ręki i jazda. Jeśli ktoś sobie nie radzi, to zawsze można poprosić męża/żonę o pomoc.
    Albo jeszcze lepiej koleżankę/kolegę czy sąsiada/sąsiadkę .
    I skutecznie i przyjemnie.
    I ten ból może wtedy nie byłby taki dokuczliwy!!!

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony