dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84
  1. #81
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał namira Zobacz post
    Ha,ha pudło - siostra ma i pisuar i bidet,wybudowana pięć lat przede mną, często ją odwiedzam ,więc wiem o czym piszę
    Korzystasz z pisuaru siostry? Bo może o jego przydatność lepiej zapytać mężczyzn?
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  2. #82

    Domyślnie

    piotrku - każdy w swoim domu może mieć takie sprzęty i wyposażenie jakie chce,ja nie muszę pytać na forum co ma być w moim domu, i nie muszę bazować na opiniach innych bo wiem co jest niezbędne a bez czego mogę sie obejsć,ty masz pisuar,no i dobrze,u mnie w domu pisuaru nie ma i nikt nie cierpi z tego powodu

  3. #83
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jarekpolak
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    nie chodzi chyba o cierpienie z braku lecz poprawę komfortu przed położeniem płytek bo potem to można jedynie pogodzić się z obecną sytuacją.

  4. #84

    Domyślnie

    Prysznic na dole zrobiony i po ponad roku mieszkania mogę powiedzieć że to był dobry wybór mimo ze na piętrze mam kolejne dwa prysznice. Czasami po powrocie z ogrodu korzytam z prysznica na dole, dodatkowo latem się sprawdza na szybkie kąpiele.Warunek - musi to być wygodny prysznic a nie jakiś mały i kulawy bo wtedy rzeczywiście nie bedzie wykorzystywany. To często wygoda powoduje że dany sprzęt jest użytkowany lub w przypadku jej braku robi za eksponat

    Pisuaru ostatecznie nie zrobiłem. Czy załuję? nie żałuję, nadal myślę że warto go zrobic

    Dwie wanny - to też był dobry wybór - sprawdza się.

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony