Witam wszystkich, jako to że mój pierwszy pościk na forum chciałbym się przedstawić. Mam na imię Łukasz, mieszkam w Lublinie, przymierzam się do budowy domku Zofia Neo i to o mnie tyle

Mam problem dotyczący pozwolenia na budowę. Chodzi o to że pozwolenie już mam jednak zawarta jest w nim treść " ponadto informuję że działka o nr. ewid. xxx/xxx położona jest w obrębie terenów oznaczonych symbolem 011 MR (zabudowa zagrodowa z wydzieleniem pojedynczych działek zabudowy jednorodzinnej ) i zgodnie z par. 10 ust.4 Miejscowego Zagospodarowania Przestrzennego radą gminy ble ble ble... ustalono że ze względu na jej położenie w strefie obserwacji archeologicznej obowiązuje przy podejmowaniu działalności inwestycyjnej oraz zmianie sposobu użytkowania terenu uzyskanie warunków konserwatorskich od właściwego konserwatora zabytków"

Co mam z takim fantem zrobić?

Dodam jeszcze że ulicy na której będę budował stoi około 8(nowych) budynków i żaden z właścicieli nie musiał cackać się z jakimiś konserwatorami, przyczyną tego były zaniedbania pewnej pani ze Starostwa która nie dopatrzyła się u nich w ewidencji gruntów jakiego rodzaju jest ta ziemia a dla na była jakaś wredna i szukała i szukała aż w końcu znalazła na nas haczyk