dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 21
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 407
  1. #121
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.059

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    A on dobry jest?
    Od kiedy?
    No, jest... tyle w temacie...
    Nadal widzę ci się nudzi, więc zamiast zadawać po raz kolejny głupkowate pytania, poczytaj w końcu na ten temat. DPF jest lepszy dla ludzi niż gdyby go nie było, i nie stwarza problemów (sprawdzić czy nie użytkuje auta, taki sam jak ty, ignorant motoryzacyjny). Jakby ci brakowało analogii, to weź sobie za przykład, że lepsze jest palenie bez dymu niż z dymem, albo wywożenie szamba do oczyszczalni niż wylewanie go do twojego ogródka przez okolicznych sąsiadów -- no chyba że temu też będziesz próbować zaprzeczyć.

    Podobnie poczytaj na temat sieci energetycznych, bo też błądzisz w stwierdzeniu że sieci są stare i mogą zostać przeciążone jak się zacznie grzać prądem. Nie są stare, a przeciążenie do którego się odnosiłeś wynikało z wysokich temperatur letnich, oraz zawalania naszych sieci niemieckim prądem z OZE, ignorancie.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  2. #122
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    ...
    Spalamy te 10 - 12 litrów na 100km.
    A autka coraz nowsze a silniki doskonalsze...
    Adam M.
    O czym ty Adam piszesz? Mam od dwóch lat 150 KM tsi VW i w mieście pali siedem litrów benzyny jak zdrowo przycisnę. Tyle samo pali przy 160, przy 200km/h raptem 11l/100km. Zawsze miałem diesla ale, przy takim spalaniu szkoda do niego dopłacać, bo nowe z reguły są trochę droższe. Hybrydy toyoty to w ogóle jakiś kosmos, bo RAV znajomego w mieście pali niecałe 4 litry, przy podobnej mocy.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #123
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Trochę inaczej sprawa się przedstawia w przypadku SUV-a z silnikiem benzynowym czy diesla. Zużywają więcej paliwa w trasie niż w mieście.
    Opór powietrza robi swoje, myślę że Adam właśnie takim samochodem jeździ.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Trochę inaczej sprawa się przedstawia w przypadku SUV-a z silnikiem benzynowym czy diesla. Zużywają więcej paliwa w trasie niż w mieście.
    Opór powietrza robi swoje, myślę że Adam właśnie takim samochodem jeździ.
    Większego idiotyzmu jeszcze nie czytałem. Spalanie w trasie większe niż w mieście. Dobre, dobre.

  5. #125
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Słyszałem od paru osób, że w przypadku CRV-ki tak jest, a potwierdzeniem tej tezy był przeze mnie ostatnio oglądany program „Zakup kontrolowany” na TVN-ie.
    Widać, że nie oglądasz, nie interesujesz się motoryzacją. Za to jesteś mistrzem w obsmarowywaniu swoimi głupimi uwagami wszystkich dookoła.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 08-12-2017 o 19:48
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Słyszałem od paru osób, że w przypadku CRV-ki tak jest, a potwierdzeniem tej tezy był przeze mnie ostatnio oglądany program „Zakup kontrolowany” na TVN-ie.
    Widać, że nie oglądasz, nie interesujesz się motoryzacją. Za to jesteś mistrzem w obsmarowywaniu swoimi głupimi uwagami wszystkich dookoła.
    Oglądaj dalej tvn. Ja jeżdżę i tankuję. Tyle omnibusie teoretyku.

  7. #127
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Już nie długo, już nie długo omnibusie od wszystkiego
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #128
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar S76
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    171
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Tajemnica zawiera się w temperaturze wrzenia benzyny.
    TERAZ wrzenie benzyn to blisko 300stC a kiedyś... od 30 wzwyż.
    (dziś to benzyna ekstrakcyjna pół na pół z lakową)

    Adam M.
    Nie ma czegoś takiego jak benzyna o temperaturze wrzenia blisko 300 st.C. Zakres temperatur wrzenia frakcji węglowodorowych pod ciśnieniem atmosferycznym (0,1 MPa):

    a) benzyna lekka: 40-150 st.C,
    b) benzyna ciężka: 150-190 st.C,
    c) nafta: 190-240 st.C,
    d) lekki olej napędowy: 240-350 st.C

    Źródło: E. Grzywa, J. Molenda: Technologia podstawowych syntez organicznych. Tom 1: Surowce do syntez, WNT Warszawa 1995

    Aktualne specyfikacje benzyny 95 oraz ON:

    http://www.orlen.pl/PL/DlaBiznesu/Pa...lowiowa95.aspx
    http://www.orlen.pl/PL/DlaBiznesu/Pa...eselUltra.aspx

    Pozdrawiam

  9. #129
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Słyszałem od paru osób, że w przypadku CRV-ki tak jest, a potwierdzeniem tej tezy był przeze mnie ostatnio oglądany program „Zakup kontrolowany” na TVN-ie.
    Trochę tak, ale to bardziej zależy jaka ta trasa poza miastem jest i na ile ma kierowca fantazji. Mi swoją CR-V 2.2 i-CTDi po mieście w zimie na któtkich dystansach wychodzi 8,4 l/100 km, w lecie mniej. Natomiast na trasie jest bardzo różnie. Jadąc w zeszłym roku nad morze "starą" drogą, bez pospiechu, bez dociskania nawet na odcinkach dwupasmowych, ze średnią prędkością poniżej 80 km/h miałem spalanie 7,5 l/100km. Wracając autostradą wynik był już dwucyfrowy, wyższy niż po mieście. Tak gdzieś od prędkości 130 km/h zaczyna dużo palić.
    Ostatnio edytowane przez kemot_p ; 08-12-2017 o 20:15

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Już nie długo, już nie długo omnibusie od wszystkiego
    A co, dasz mi bana? To daj, jak masz za co.

  11. #131
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Trochę inaczej sprawa się przedstawia w przypadku SUV-a z silnikiem benzynowym czy diesla. Zużywają więcej paliwa w trasie niż w mieście.
    Opór powietrza robi swoje, myślę że Adam właśnie takim samochodem jeździ.
    RAV to SUV czy jak to zwał. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że jakieś auto pali, jadąc z przepisową szybkością więcej na trasie niż w mieście. To jakieś kuriozum. Muszę obejrzeć ten program. Nie mówię oczywiście o niemieckich autostradach. Jechałem ostatnio do Calais i średnia wyszła mi około 10l/100km, choc w mieście średnio wychodzi 7. Trochę czasu straciłem w Brukseli, bo tam cały czas jakieś remonty i korki nawet w nocy ale wyszło więcej. Nie wiem jaką miałem średnią ale, tam gdzie się dało jechałem ponad 200. Na polskich drogach, większe spalanie w trasie jest mało prawdopodobne.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  12. #132
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    kemot_p dziękuję bardzo za głos w temacie. Dla mnie trasa to taka przejechana po autostradzie, czyli w dozwolonej w kraju prędkości 140 km/ h.
    Przemierzając parokrotnie w roku państwa Europy swoją bawarką, w trzy litrowym dieslu, średnie spalanie oscyluje w wysokości 8.1 litra.
    Opór powietrza 530d jest o wiele mniejszy niż CRV-ki więc spalanie jest proporcjonalnie mniejsze. Sam dobrze wiesz, że stoję przed zakupem Hani i jestem w temacie. Nie lubię wysuwać tez, dla których nie mam poparcia. Cóż poniektórzy nie będąc w temacie klepią w klawiaturę....

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    RAV to SUV czy jak to zwał. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że jakieś auto pali, jadąc z przepisową szybkością więcej na trasie niż w mieście. To jakieś kuriozum. Muszę obejrzeć ten program. Nie mówię oczywiście o niemieckich autostradach. Jechałem ostatnio do Calais i średnia wyszła mi około 10l/100km, choc w mieście średnio wychodzi 7. Trochę czasu straciłem w Brukseli, bo tam cały czas jakieś remonty i korki nawet w nocy ale wyszło więcej. Nie wiem jaką miałem średnią ale, tam gdzie się dało jechałem ponad 200. Na polskich drogach, większe spalanie w trasie jest mało prawdopodobne.
    Odcinek, w którym bohater wybierał SUV-a w granicach cenowych, jeśli dobrze pamiętam 60 k zł. Auta z silnikami benzynowymi. Polecam, auta w odcinku jeśli dobrze pamiętam to: Honda CRV, Mitsubishi Pajero, Volvo XC60 i Chevrolet diesel 185 KM,w automacie.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 09-12-2017 o 08:52 Powód: Łączenie postów.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  13. #133
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    Mam explorera...Dwójkę...

    "Aktualne specyfikacje benzyny 95 oraz ON:

    http://www.orlen.pl/PL/DlaBiznesu/Pa...lowiowa95.aspx
    http://www.orlen.pl/PL/DlaBiznesu/Pa...eselUltra.aspx

    Ktoś to czytał?
    Ale...
    ZE ZROZUMIENIEM TEKSTU?!!!!

    Niby... sama prawda.
    NIC nie mówi...
    Detergenty.... W BENZYNIE? PO CO?
    ładne ple,ple ple dla ignorantów...
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Detergenty
    JAK TO SPALIĆ?
    I... NIC nie zostaje po spaleniu?

    Benzyny zostały CELOWO zepsute!
    Sprytnie, ze znawstwem.
    Silniki dostosowano do popsutych benzyn też celowo.
    Jak byś nie patrzył - palą sporo więcej niż muszą!

    Biorę butelkę benzyny ekstrakcyjnej. Trochę na szmatkę, pocieram coś brudnego i to staje się czyste...
    ŚWIETNIE nadaje się do czyszczenia i odtłuszczania!
    Oleje tłuste są (chyba że już nie?).
    Mam do benzyny dodawać mydła? Po co?

    (no, ja wiem po co)

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  14. #134
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    O benzynie jest tutaj.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Benzyna
    Zobaczcie temperaturę WRZENIA!!!
    Paruje w każdej.
    Nawet w tej z ulotki...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  15. #135
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Mam explorera...Dwójkę...

    "Aktualne specyfikacje benzyny 95 oraz ON:

    http://www.orlen.pl/PL/DlaBiznesu/Pa...lowiowa95.aspx
    http://www.orlen.pl/PL/DlaBiznesu/Pa...eselUltra.aspx

    Ktoś to czytał?
    Ale...
    ZE ZROZUMIENIEM TEKSTU?!!!!

    Niby... sama prawda.
    NIC nie mówi...
    Detergenty.... W BENZYNIE? PO CO?
    ładne ple,ple ple dla ignorantów...
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Detergenty
    JAK TO SPALIĆ?
    I... NIC nie zostaje po spaleniu?

    Benzyny zostały CELOWO zepsute!
    Sprytnie, ze znawstwem.
    Silniki dostosowano do popsutych benzyn też celowo.
    Jak byś nie patrzył - palą sporo więcej niż muszą!

    Biorę butelkę benzyny ekstrakcyjnej. Trochę na szmatkę, pocieram coś brudnego i to staje się czyste...
    ŚWIETNIE nadaje się do czyszczenia i odtłuszczania!
    Oleje tłuste są (chyba że już nie?).
    Mam do benzyny dodawać mydła? Po co?

    (no, ja wiem po co)

    Adam M.
    Mailem jednak rację.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  16. #136
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    TO warto ZE ZROZUMIENIEM przeczytać...
    https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9A...przeciwstukowe

    Tylko nie napisali, ze dobrym środkiem przeciwstukowym jest też...WODA!!!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  17. #137
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    KATALIZATOR jest wynikiem popsucia benzyny!
    Dopala ten syf do niej dodawany.
    Znaczy... MA dopalać...
    Wszelkie cud-dodatki są wściekle kancerogenne.
    (woda - nie)
    A wystarczy tylko ODPRĘŻYĆ silnik...
    Lać czystą ekstrakcyjną i jechać 100km na 2 litrach.
    CZYSTO!!!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  18. #138
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Czy dobrze rozumiem, że każde dodatki wlewane do baku to wywalone na darmo pieniądze?
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  19. #139
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    ZNALAZŁEM!!!

    Ja wiem to od bardzo dawna...
    Schowane w sieci jest głęboko i BARDZO trzeba się starać podać WŁAŚCIWE zapytanie aby sieć COKOLWIEK wypluła.
    Są to SAME PRAWDZIWE FAKTY!!!
    SAMI mozecie pogrzebać i zweryfikować, bo ja tu tylko problem sygnalizuję...

    http://www.kontestator.eu/globalna-z...iPageContent=2
    http://biblia.webd.pl/forum/printvie...9f494e2ace74b8
    https://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Nelson_Pogue

    Pozdrawiam wielbicieli super-cód-silników i benzyn obecnych...
    Cholera...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  20. #140
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    Nie na darmo...
    To zysk koncernów (ze sprzedaży) i rządu (z podatków).

    Nie ma takiego moderowano, jakiego nie wytnie Ci nawet najlepszy rząd, jak mu kasy braknie...
    A stale brakuje naszemu. Coraz bardziej brakuje...
    Vide...
    Opłata mocowa, podwyżka 25gr w paliwach itd.

    Adam M.

    To już CYTOWAĆ klasyków też nie można?
    moderowano, moderowano , MODEROWANO!!!!
    A.M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 08-12-2017 o 21:51
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 7 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony