dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    diesel91

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Śrem
    Kod pocztowy
    63-100
    Posty
    20

    Domyślnie Pomoc w interpretacji mpzp

    Witam serdecznie,

    od kilku dni jestem posiadaczem działki przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną dla której istnieje MPZP.
    Wymiary mojej działki to 38,5m szeroka na 35m w najwęższym miejscu długa działka graniczy z lasem, MPZP mówi o tym że ustala się nieprzekraczalną linię zabudowy wzduż lasu 20 m i 5m od lini drogi dojazdowej. Prostym rachunkiem mamy 35-20-5 daje 10m długości domu. Znalazłem projekt w którym dom ma długość 9.2m wykusz 1,4m i balkon z tyłu 1,6m czy taki projekt można zastosować??

    Dodam że w MPZP lini zabudowy to: należy przez to rozumieć linię jaką tworzą lica ścian budynków, KONIEC

    BARDZO PROSZĘ O POMOC CZY PRZY WW DEFINICJI LINI ZABUDOWY WYKUSZ I BALKON WLICZAJĄ SIĘ W TĄ LINIĘ CZY TEŻ NIE.

    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

  2. #2

    Domyślnie

    Witam , podobnie jak diesel91 proszę o pomocną informację . W MPZP jest taki zapis -na terenach oznaczonych symbolem R dopuszcza się budowę obiektów zabudowy zagrodowej dla rolników będących właścicielami gospodarstw rolnych o powierzchni przekraczającej średnią powierzchnię gospodarstwa w Gminie. Moje gospodarstwo ma wymagany obszar ale znajduje się w sąsiedniej miejscowości . Czy jest sens odwołać się od decyzji UM ( i gdzie to odwołanie napisać) który twierdzi ,że zapis ten dotyczy tylko gospodarstw znajdujących się na jego terenie, czy dać sobie spokój

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony