dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sabazjos

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    2

    Domyślnie poziomica laserowa

    witam,

    Chciałbym do prac dom owych kupić sobie poziomice laserową ale nie wiem za bardzo jaką wybrać myślałem o Bosch PCL 10 czy miał ktoś z forumowiczów do czynienia z tym modelem jak się z nim pracuje chyba ze sugerujecie jakąś inną w tej kwocie?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    NAMOW

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-289
    Posty
    113

    Domyślnie

    mam kupioną jeszcze do prac remontowych w mieszkaniu, chociaż teraz na budowie tez się przydaje ( szybkie sprawdzenie wyznaczonych pionów, poziomów, czy też przeniesienie wyznaczonych punktów z podłogi na sufit-przy rozmieszczaniu np, oświetlenia). Do prac w mieszkaniu sprawdzała się idealnie. Na budowie trochę gorzej. Teraz kupiłbym PCL 20, różnica w cenie niewielka a ma chyba mocniejszy laser ( porównywałem ze znajomego i jak dla mnie jest lepiej widoczny). Przydaje się uchwyt ścienny z regulacją, natomiast tyczka, którą kupiłem w kpl. zepsuła się dość szybko , wymieniona na gwarancji padła ponownie (może mam za dużo siły-przekręca się i nie można jej ponownie odblokować). Zastąpiłem ją teleskopowym kijem do malowania kupionym za czterdzieści parę zł(castorama)-sprawdza się znakomicie i jest chyba poręczniejszy od statywu.

  3. #3

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    almarat

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Walga
    Kod pocztowy
    12-123
    Posty
    66

    Domyślnie

    w tej cenie ostatnio widzialem tez z Proline podobna poziomice , tak samo dobrze powinna się nadać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony