dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie "Sezonowa" wilgoć w komórce

    Witam,
    Poniżej zdjęcie ściany mojej komórki w garażu podziemnym. Co roku, bodajże w okolicach sierpnia na ścianie tworzy się wilgoć jak poniżej . Później wysycha, mogę sobie zamieść co odpadło i czekać do następnego razu. To jest zwykła wewnętrzna ściana z pustaków oddzielająca komórkę od miejsca parkingowego. Dlaczego tak się dzieje, jakieś wody się podnoszą i ściana nie jest zaizolowana? Dodam że problem występuje tylko na tych wew. ścianach, te główne budynku są ok. Nie wiem czego użyto do izolacji.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	56.JPG
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	309358

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Być może jest to wina kontaktu ciepłego wilgotnego powietrza z zimną przegrodą ..
    i następuje kondensacja pary wodnej, w lecie jak puszę z piwem wyciągniesz z lodówki
    to wygląda za chwile jak z pod prysznica, ogrzeje się do temp pokojowej i po wodzie ani śladu.
    Tak samo może być i tu, o ile to nie jest spowodowane braniem wody z fundamentu, ale to by było przez większą część roku ..

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć,
    ja miałem podobny problem ale w komórce w bloku,
    nie ma tam ogrzewania i przy różnicy temperatur nie tyle było widać wilgoć co czuć było taki zapach jakby stęchlizny,
    komórka jest malutka, 3 metry na 2,
    poradziłem sobie tak, że pozbierałem sporą garść taki saszetek http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/ takich jakie są np w pudełkach po butach czy sprzęcie elektronicznym
    mam to położone w pudełku na półce i problem na razie rozwiązany, nieprzyjemny zapach zniknął

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony