dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Przemek Kardyś
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4.906

    Domyślnie

    Cytat Napisał JedrulaLSW Zobacz post
    I to jeszcze jakie
    Tak kombinowałem jak wstawić zdjęcia ale coś mi nie szło. To URL skasować i dać IMG?

    Coś mi nie idzie to dodawanie zdjęć.
    Cholera to jakieś inne jest. Musisz mieć linka do pliku graficznego i jak go wkleisz w adres w nowym oknie przeglądarki, to powinien pokazac sie ten obrazek. Tu na forum taki link okladasz tymi znacznikamii masz zdjęcia widoczne, aleten onedrive chyba nie zadziała.
    Ja mamz zdjęcia na imgur.com i tam jest za ddarmo hosting. Może powinieneś spróbować.

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar JedrulaLSW
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Swidnik
    Kod pocztowy
    21-040
    Posty
    61

    Domyślnie

    Udało się

    Ostatnio edytowane przez JedrulaLSW ; 16-05-2016 o 08:32

  3. #43
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    ... no super ściągnąles humus, a teraz przez 3 miesiące rozładowujesz tiry z bloczków ??? Czy moze wreszcie racjonalnie podszedłeś do tematu i wzialeś już ekipę i przestaleś się afiszować jako samorób ???

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał grend Zobacz post
    Ja miałem około 800bloczków i 3 murarzy robiło to 4 dni
    gość krytykuje a sam nie jest w pełni samorobem

  5. #45
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar JedrulaLSW
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Swidnik
    Kod pocztowy
    21-040
    Posty
    61

    Domyślnie

    Witam, fakt zaniedbałem dziennik! Nie afiszuję się bo idzie bardzo powoli, w pracy mam dużo zajęć i czasu mało na budowę a do tego jeszcze dwójka dzieci.
    A więc tak po humusie przyszła pora na kopanie fundamentów.



    Nastepnie zbrojenie się Po rozciągnięciu drutu trzeba to było jakoś pociąć.





    Potem trzeba było to wszystko zalać betonem, wyliczyłem 41m3 a betoniarnia przywiozła mi 37m3 i straczyło do tego jeszcze w dobrej cenie i na jakość też nie narzekałem wszystkie gruszki takie same.



    Niestety dzień po akcji wylewania law trafiłem na 10 dni do szpitala i siłą rzeczy wynająłem 2 murarzy, którzy przyszli pod moja nieobecność i wymurowali ściany. Myślę, że to była bardzo dobra decyzja bo gdy przyszło mi wymurować na części garażowej jedna warstwę to kręgosłup bolał mnie 3 dni, tak więc samorobem do końca już nie będę ale na pewno jeszcze okazji napracować się będę miał sporo.

    A tak wygląda na chwilę obecną, do zimy plan był i jest zrobić stan zero, myślę, że się uda.


    Garaż.


    Na wprost salon, po lewej kuchnia


    Pokoje dzieci

  6. #46

    Domyślnie

    Witam!
    Przypadkowy trafiłam na ten dziennik i zorientowałam się, że działka wygląda znajomo. Jakiś czas temu przechodziłam obok Twojej budowy (mój wzrok przykuł najpierw ten nowoczesny dom obok) i zastanawiałam się czy to będzie dom, bo fundamenty wydały mi się bardzo rozległe. Projekt bardzo ciekawy i olbrzymi! Po nicku i avatarze można przypuszczać, że jesteś miłośnikiem motoryzacji, pewnie stąd ten przepastny garażo - warsztat. Źle Ci nie życzę, ale tego domu sam nie wybudujesz jak już większość gości dziennika zauważyła, jakkolwiek kibicuję i pozdrawiam!

  7. #47
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    drapek

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kozienice
    Kod pocztowy
    26-900
    Posty
    401

    Domyślnie

    zajefajny garaż zazdraszczam Chociaż sam mam niewiele mniejszy bo przerobione piwnice że wchodzą mi pod dom 3 auta
    Ale z tymi 5 latami w ciągu których chciałbyś wykończyć dom może być ciężko jeśli dużo zamierzasz zrobić samemu - no chyba że nie pracujesz
    U mnie pękły 4,5 roku a zostało do wykończenia poddasze. O podwórku nie wspomnę...I mój dom ma 160m2 (teraz wiem że 30-40m2 za dużo)a nie 200m2.
    Mimo wszystko życzę powodzenia!

  8. #48

    Domyślnie

    Witaj, jak budowa? Czy udało się ją szczęśliwie zakończyć? Bo nie ukrywam, że interesuje mnie Twoja elewacja ...szczególnie ściana szczytowa.
    Mamy troszkę podobne domy, tylko mój jest mniejszy i rozważam podobną opcję elewacji u mnie i chciałabym zobaczyć, choćby na zdjęciach jej efekt.
    Ostatnio edytowane przez ciężkiprzypadek ; 16-07-2019 o 07:45
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar JedrulaLSW
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Swidnik
    Kod pocztowy
    21-040
    Posty
    61

    Domyślnie

    Wow, już zapomniałem o tym dzienniku . Budowa jakoś idzie choć nadal nie skończona, plan jest wprowadzić się na wiosnę. Elewacja nawet nie dotknięta, na chwilę obecną walczymy z instalacjami.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony