dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Brak pomysłu na...

    Witam wszystkich w lany poniedziałek ☺

    Tak na biegu że tak to ujmę pomyślałem o zdjęciu demontarzu dzwi kuchennych , ale co dalej ?
    Myśle o niby połączeniu kuchni z pokojem , ale brakuje mi pomysłu co jak już dojdzie do demontarzu dzwi.
    Czy ktoś z was podsunie mi jakiś nie szalony pomysł nawet z fotografią , słabą mam wyobraźnie jak na tę chwile.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar beatagl
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    okolice Dębicy
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Zastanawiasz się jak obrobić szpaletę po usunięciu framugi?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał beatagl Zobacz post
    Zastanawiasz się jak obrobić szpaletę po usunięciu framugi?
    Zastanawia się co zrobić ze zdjętym skrzydłem drzwi. Ile można to w rękach trzymać.

  4. #4

    Domyślnie

    Zastanawiam czy robić drzwi łukowe albo co innego , ale co..

  5. #5

    Domyślnie

    z tymi łukami... pomijam stronę estetyczną- ale z punktu widzenia technicznego zasięgnij języka fachowego - bo to zwykle są betonowe nadproża są nad otworami tego typu.
    Z tymże ogląd raczej organoleptyczny trzeba zrobić, to raz,
    a dwa jakiekolwiek doradzanie w ciemno - bez zdjęć pomieszczeń, Twoich upodobań i gustów, na niewiele się zda, co najwyżej znów koledzy uruchomią swoje poczucie humoru dotyczące demontażu

  6. #6

    Domyślnie

    No ale tu trzeba raczej powiększać otwór po tych drzwiach. Młodsze pokolenia dzięki jankeskim dodatkom do pasz olbrzymieją. Za nic nie chcą naśladować wzrostem tytana PiSu . Meble tez co jakiś czas transportować będzie trzeba. A swoją drogą jaka ściana nośna czy działowa?
    A na topie będą drzwi typu Sulejman , niedoszłe hurysy sprzed ekranów juz powoli uwielbiają. Zatem jeśli działówka to kasujemy pod sufit z regipsów i kształtownika robimy fikuśny kształcik podwójnego łuku. No i zostaje filigranik z grubej sklejki. bierzemy własne lub cudze niedorostki i papier pakowy dopasowany do naszych łuczków, składamy na pół i jeszcze raz na pół wedle uznani i bawimy się nożyczkami w . Wycięte cudo dopasujemy do sklejki , odrysowujemy i zbędne wycinamy . Dopieszczamy papierem ściernym jeszcze warstwa powierzchniowa I odganiamy się od rodziny i sąsiadów pragnących mieć w domu podobne cudo.
    Uwaga grozi zakupem puf, dywanów etc.
    Dla masochistów dwie sklejki z plexi w środku i doświetlamy ledami

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony