dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 244 z 244
  1. #241

    Domyślnie

    A ja dziś na obiadem mam właśnie zielono, bowiem królować będzie zupa krem z brokuła. Drugie danie to groszek podduszany z marcheweczką i kalafiorkiem skąpane czosnkiem

  2. #242
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Violeet Zobacz post
    A ja dziś na obiadem mam właśnie zielono, bowiem królować będzie zupa krem z brokuła. Drugie danie to groszek podduszany z marcheweczką i kalafiorkiem skąpane czosnkiem
    Choć nie widzę tego ale cudownie jest to wypowiedziane.Wielki ukłon w twoją stronę ponieważ jeszcze nic cię nie przerasta ani duma ani pycha.
    Serdecznie pozdrawiam i proszę o więcej.

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Choć nie widzę tego ale cudownie jest to wypowiedziane.Wielki ukłon w twoją stronę ponieważ jeszcze nic cię nie przerasta ani duma ani pycha.
    Serdecznie pozdrawiam i proszę o więcej.
    Jeżeli Violeet niewiele z tego zrozumiałaś to się nie dziw. Tu nikt tego gościa nie rozumie. Kląska tak sobie, czy go proszą czy nie.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  4. #244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Violeet Zobacz post
    A ja dziś na obiadem mam właśnie zielono, bowiem królować będzie zupa krem z brokuła. Drugie danie to groszek podduszany z marcheweczką i kalafiorkiem skąpane czosnkiem
    Deser ?
    ... zielony Sainit Patrick Day ? ::
    unde venis et quo tendis

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony