dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Narożnik

  1. #1

    Domyślnie Narożnik

    Witajcie

    Chciałbym prosić Was o pomoc. Planuję zamówić za kilka dni narożnik. Wacham sie między dwoma.
    http://benix.pl/meble-tapicerowane/naroznik-vento
    http://www.bydgoskiemeble.pl/produkt...-otm-bk-2-5f-1
    Może się komuś z Państwa udało je na żywo zobaczyć. Ja katalię widziałem natomiast Vento nie.
    Który Waszym zdaniem byłby ciekawszym rozwiązaniem?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czym kierujesz się przy wyborze, ja zaczęłabym od sprawdzenia czy wygodnie się na nich siedzi....

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał agagrusz Zobacz post
    Nie wiem czym kierujesz się przy wyborze, ja zaczęłabym od sprawdzenia czy wygodnie się na nich siedzi....
    Tak jak wspomniałem wcześniej Katalie widziałem natomiast Vento nigdzie nie można zobaczyć w województwie zachodnio-pomorskim i pomorskim.

  4. #4
    Banned
    krysia_ciapka

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Świdnik
    Kod pocztowy
    21-040
    Posty
    8

    Domyślnie

    Trzeba pojechać, pooglądać, podotykać, posiedzieć i poleżeć – i dopiero na takiej podstawie podjąć decyzję. Na oko nic.

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie, poprzednik ma absolutną rację. Nikt nie podpowie Ci, który naroźnik będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

  6. #6

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o praktyczne używanie to na pewno lepszy bedzie ten czarny skórzany. Biel szybko żółknie niestety i przy dzieciach jest wogóle nie praktyczna.

    W jakim stylu jest pomieszczenie do którego chcesz zakupić ta sofe?

  7. #7

    Domyślnie

    Zależy wszystko od rozkładu mieszkania czy też pokoju. Czy te narożniki zmieszczą się. Co do kolorystyki to wiadomo biały będzie się bardzo brudził, natomiast czarny może wszędzie nie pasować. To powinien być twój wybór bo sam widzisz jakie masz wnętrze pokoju i co będzie bardziej pasowało.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ciotka_ze_wsi

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-432
    Posty
    4

    Domyślnie

    Muisz wziąć po uwagę wszystkie okoliczności życia, drogi Kolego.
    Bo wygląd to nie wszystko. Pytanie czy masz dzieci czy nie? Czy narożnik będzie narażony na przykład na wylanie na niego napoju? Czy są zwierzeta.
    Dopiero potem można myślec o kolorze. jakby co to ja bym brała czarny.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Werra87

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-002
    Posty
    15

    Domyślnie

    Biel jest dobra na początku, po miesiącu , dwóch ma się dosyć biegania ze szmatką

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Przecież tutaj nie chodzi o kolor, ale głównie o jakość, formę, wygodę, bo dany model może być w dziesiątkach wariantów kolorystycznych
    Ten z Bydgoskich mebli jest piękny !

  11. #11

    Domyślnie

    Ten biały wygląda świetnie, ale zgadzam się z poprzednikami - lepiej wybrać się do sklepu i samemu sprawdzić czy są wygodne itp.

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lukasz69

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Oha
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja polecam narożniki od "mebloeffect".
    Kupiłem duży, dobry i tanio.

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Robić sobie reklamę to jedno ale w tak bezmuzgi sposób iz takim tupetem to trzeba naprawde się postarac

    Do tego w miejsce skórzanego narożnika wyskiej klasy wrzucać reklamę najtańszego pażdzierza

    Widać chłam nie idzie to trzeba go tak rozpaczliwie rekalmować.

  14. #14

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy narożnik do salonu znajdziemy w agatameble, czasem można fajną okazję trafić na OLX.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 05-02-2016 o 15:54 Powód: usunięcie linka do sklepu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony