dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie wanna we wnęce

    Czy ktoś ma doświadczenie z wanną częściowo schowaną we wnęce? Chodzi mi o małą łazienkę w kształcie prostokąta, w której wanna znajduje się na krótszej ścianie zajmując całą ścianę oraz dodatkowo będąc częściowo schowaną w ścianie (czyli łazienka na rzucie, uwzględniając wnękę na część wanny, będzie miała kształt litery L)? Czy to się w ogóle da zrobić? W szczególności zastanawia mnie to jak widoczną część frontu obłożyć kafelkami i czy da się idealnie wpasować wannę w prostopadłą wnękę?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Św.Mikołaj
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Łask
    Kod pocztowy
    98-100
    Posty
    515

    Domyślnie

    Wszystko sie da tylko trzeba chciec.
    Jak gleboka jest ta wneka, bo jezeli mniej niz 70 cm to nie wroze ci super kompieli w wannie mniejszej niz 70 cm szerokosci i co najmniej 150 dlugosci
    Jestem człowiekiem więc piszę bez ogródek co o tym wszystkim sądze
    MK
    Podgląd pracy mojego kociolka na żywo https://device.esterownik.pl/device/3800/

  3. #3

    Domyślnie

    Wnęka ma szerokość 90 cm na ok 165 więc spokojnie wejdzie wanna 160x75, no ale żeby to dobrze wyglądało trzeba by tę wannę szczelnie zamknąć we wnęce (wanna chowałaby się w ścianie na ok 60 cm) a widoczną część frontu wanny trzeba by było wykończyć płytkami i tu mam watpliwości. Prysznic byłby nad częścią schowaną w ścianie a wyprofilowany brzeg wanny (z oparciem) od drugiej strony. Załączam rysunek, musiałam zmniejszyć rozmiar, mam nadzieję, że coś widać.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna we wnece.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	314144  
    Ostatnio edytowane przez taje ; 22-04-2015 o 13:46

  4. #4

    Domyślnie

    Na tej stronie na pewno znajdziesz jakieś dobre rozwiązanie
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 05-06-2023 o 14:02

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony