Cytat Napisał PaRa Zobacz post
Miałem to samo, czytałem o zanieczyszczonym wodociągu, dzwoniłem do instalatora a wystarczyło po prostu zużywać wodę na bierząco. W zasobniku nie mam nawet grzałki. Tem. wody ustawiona na 45 stopni, zbiornik 250 litrów, rodzina 2+2.
Woda przestała walić glonami po zaprzestaniu grzania, przestała się też lać ruda. Nie straciła jednak metalicznego zapachu, ale to już niezależnie od tego czy idzie przez zbiornik CWU czy bezpośrednio z wodociągu. Mam nadzieję że jak zacznę grzać na fest, to nie będzie lać się ruda jak ostatnio bo się zeźlę. Ew. może jeszcze zmiękczacz coś na to poradzi. Pompa do dzisiaj pożarła mi 1000kWh (w tym wygrzewanie posadzek), czyli przez 3 miesiące pracy. Spodziewałem się że mniej zje, niemniej mam dziurę w salonie (został przepust do chłodnicy na tarasie), brama też nieszczelna, podobnie jak czerpnie są przewiewne, więc ogólnie jest trochę przeciągu, może to jest przyczyna sporego zużycia.

Tymczasem klecimy z ojcem łazienkę i w końcu nie trzeba biegać za dom. Pisuar bajeczna sprawa, polecam.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kib1.jpg
Wyświetleń:	207
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	451337

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kib2.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	451338

Przyszedł także gres drewnopodobny, jest to MARAZZI TREVERKMORE AROUND BEIGE C. SCURO. Gres będzie w całym domu taki sam, zarówno na parterze jak i na piętrze. Tak sobie gra z płytkami w łazience.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kib3.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	451339

Kurier przywiózł 5 palet, zakopał się z wózkiem na grząskim gruncie, więc zrzucił je przed bramą. Przenosiłem to do garażu 6h. Było tego 4... TONY! Aż się posadzka w garażu poddała.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gar.jpg
Wyświetleń:	195
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	451340

Teraz walczę z otworami drzwiowymi bo są za wysokie -- podklejam więc płytami GK. Jak skończymy łazienkę na dole to idziemy na górę robić drugą łazienkę. Następnie malowanie ścian i będzie można już kłaść gres na piętrze.