dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Unhappy System podtynkowy Grohe - małe ciśnienie spuszczania wody

    Witam wszystkich

    Jest to mój pierwszy post na forum muratora, z góry przepraszam jeśli trafiłem do złego działu ale trochę ich tu jest a nie znalazłem bardziej właściwego miejsca.

    W dniu wczorajszym, całkiem nagle, mój zestaw podtynkowy Grohe Rapid SL postanowił sprawić mi dużą przykrość - spadło ciśnienie spłukiwania wody . "Na oko" woda napełnia się do tego samego poziomu co przed awarią, ale podczas spuszczania spadek ciśnienia powoduje... wiadomo co Co miało zejść do rur nie chce tego robić

    Kompletnie nie mam pojęcia jak zabrać się do identyfikacji przyczyny - otworzyłem przycisk, spróbowałem manualnie spuścić wodę (tj. używając tej białej rurki w środku i podnosząc ją do góry) - niestety ciśnienie nadal jest niezbyt duże.

    Nie mam bladego pojęcia o hydraulice ale logika nakazuje mi myśleć że "coś" "gdzieś" się zatkało - tylko co i gdzie?

    Jako aktualizacja: Dotarłem do jakiejś regulacji "góra/dół" - ale to chyba reguluje do jakiego poziomu ma się spuszczać woda więc na razie bez sukcesów.

    Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc!
    Ostatnio edytowane przez Mephic ; 11-04-2015 o 08:22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony