dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 22
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 438
  1. #381
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Na pewno bedzie, jak tylko wroce z wakacji

    Pozdrawiam slonecznie

  2. #382

    Domyślnie

    Przyjemnych wakacji Piu.
    A my tu na Ciebie grzecznie poczekamy

  3. #383
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar barbur
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Mazowsze
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    4

    Domyślnie

    bardzo fajny wątek, mnóstwo inspiracji w jednym miejscu, również czekam na więcej

  4. #384

    Domyślnie

    Hej Piu! Fajnych wakacji Ci życzę. U mnie na wsi ciągle pada, przez co mam nieplanowaną łąkę kwietną wkoło domu. Młode drzewka ledwie widać Zajrzę za jakiś czas po nowe doznania estetyczne. Pozdrawiam Cię serdecznie oraz wielbicieli/lki tego bajecznego wątku.

  5. #385

    Domyślnie

    A kuku, Piu
    Przyniosłam lampę Aluro Mazine do przytulnych wnętrz, przy okazji podbijam temacik

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa-wiszaca-aluro-mazine-oryginalna-metalowa-lampa.jpg
Wyświetleń:	226
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	366942

  6. #386
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Piu ! Bardzo czekam na Twoje inspiracje !

    Kejt - lampy są boskie !

  7. #387

    Domyślnie

    No tak, lampa może i ładna, ale wyobraźcie sobie, jak te gołe żarówki biją kilowatami po oczach
    Ogród - moja miłość

  8. #388

    Domyślnie

    Kejt świetne wnętrze!

  9. #389
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zuzannasemklo

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-424
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wiejski dom w nowoczesnym stylu, elegancki i niebanalny Drewniane belki w połączeniu z jasnymi ścianami daje wspaniały efekt!

  10. #390

    Domyślnie

    Świetne inspiracje, na pewno coś wykorzystam, dzięki

  11. #391
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gwiazdka.p

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-112
    Posty
    19

    Domyślnie

    Każde zdjęcie z białą aranżacją pokoju to miód na moje serce. Sama staram się kupować wszystko białe, ew. beżowe.

  12. #392

    Domyślnie

    Dokładnie, popieram w 100% przedmówcę Generalnie rzecz biorąc, warto przeglądać różne blogi z aranżacjami. Nie raz można trafić na jakąś perełkę Albo np. tutaj http://altavola-design.pl/
    Ostatnio edytowane przez phenom ; 30-09-2016 o 12:48
    Kochać, to znaczy czekać.

  13. #393
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Przepięknie.
    Pomysł do realizacji nie tylko na południu Europy.
    U nas też można w ten sposób się urządzić. Jednak nakłady będą sporo większe.
    Wiąże się to z kosztami izolacji i elewacji, bowiem w naszych warunkach klimatycznych, bez ocieplenia murów, raczej
    budować się nie powinno. Do tego dochodzi zabezpieczenie zimowe i organizacja ogrodu zimowego.
    Trzeba też pamiętać, że w przypadku powyższej aranżacji, nie ma praktycznie zimnych kolorów i dużo się dzieje. Wbrew pozorom, przebywanie na co dzień w tak urządzonych pomieszczeniach może być męczące na dłuższą metę.

  14. #394

    Domyślnie

    Sliczna ta lampa. A jezeli juz przy lampach jestesmy to moglby mi ktos poradzic/ doradzic z moim dylematem? Mam w pokoju goscinnym 3 wiszace lampy (tzn. mam miec, narazie sa wiszace kikuty). odleglosc miedzy nimi jest nieduza, okolo 2-3m. jedna lampa jest nad lawa i ta ma byc najbardziej wyeksponowana, okolo 2 m dalej jest nastepna - myslalam zeby byla jakas mala ale dawala wystarczajaca ilosc swiatla. I okolo 3m dalej ma byc oswietlony stol jadalny. Kazda z tych lamp jest potrzebna, nie wchodzi w gre przeniesienie tej srodkowej na sciane, styl domu - wiejski.
    Oswietlenie ma dla mnie spelniac takze role ozdobna ale boje sie, zeby przy takim zageszczeniu nie zrobic "sklepu z oswietleniem". Szukam fajnych lamp ale ja musze znalezc 3 pasujace do siebie (co nie oznacza 3 takie same i to nie jest latwe.

  15. #395
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tutaj masz przykłady różnych lamp, stosunkowo blisko siebie:



  16. #396
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  17. #397

    Domyślnie

    Dzieki Elfir. mam wrazenie, ze te lampy sa jeszcze blizej siebie niz moje wiec i u mnie powinno sie jakos zgrac.
    Gdyby jeszcze ktos znal jakies adresy sklepow (na poludniu Polski -bo musze zobaczyc i dotknac ) z ciekawym, oryginalnym oswietleniem to bylabym wdzieczna.

  18. #398

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elzbieta 1 Zobacz post
    Dzieki Elfir. mam wrazenie, ze te lampy sa jeszcze blizej siebie niz moje wiec i u mnie powinno sie jakos zgrac.
    Gdyby jeszcze ktos znal jakies adresy sklepow (na poludniu Polski -bo musze zobaczyc i dotknac ) z ciekawym, oryginalnym oswietleniem to bylabym wdzieczna.
    Niestety z lampami takimi do dotknięcia jest problem. Wprawdzie ja na północy kraju, ale podejrzewam, że wszędzie jest podobnie pod tym względem. Wchodzę do sklepu z oświetleniem i naprawdę rzadko coś mi wpadnie w oko, ale wtedy zazwyczaj cena zabija albo parametry nie takie i w końcu człowiek i tak jest skazany na kupno na odległość. Zresztą nie tylko z oświetleniem tak bywa, często w specjalistycznych salonach również pokazują prospekty i kupuje się "z obrazka" (na przykład salony łazienkowe), dodatkowo jeszcze płacisz ich narzuty. Wydało mi się to mało sensowne.
    Ciekawe żyrandole znalazłam w tym sklepie: http://www.lampy.pl/ i tym : https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy-186.html, jest wiele innych. Nawet na Aliexpress znajdziesz w niezłych cenach z darmową przesyłką (nie jestem pewna co do cła ), ale koniecznie trzeba czytać komentarze. Ponadto ostatnio zaczęłam śledzić Allegro w dziale antyki i sztuka i znalazłam interesujące żyrandole tego typu :

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1f2c7fef45cc9696b284ca796ff3.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	370370 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	45f668c84219a6be1047205de45d.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	36,3 KB
ID:	370371 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	44e7d6624c54878b4dcfaba56d83.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	57,4 KB
ID:	370372 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dae483d34fe98e06ebccb26bbd83.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	30,4 KB
ID:	370373

  19. #399
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    https://www.imperiumlamp.pl/ - tutaj jest bardzo dużo fajnych lamp. Mogę z czystym sumieniem polecić Pewnie nie jestem specjalistką i nie wiem czy znajdziesz tam akurat to, czego szukasz... ale kto wie

  20. #400

    Domyślnie

    Dziekuje dziewczyny. Biore sie za przegladanie.

Strona 20 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony