dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 22
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 438
  1. #401

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Na pewno bedzie, jak tylko wroce z wakacji

    Pozdrawiam slonecznie

    strasznie długie te wakacje....

  2. #402
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Daria870

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    56-987
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mnie się w mieszkaniu marzy styl klasyczny taki jak ten
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-11-2016 o 10:22

  3. #403
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    Też podobają mi się takie klimaty, coś w tym stylu:
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-11-2016 o 10:22

  4. #404
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaTS Zobacz post
    strasznie długie te wakacje....
    Oj troszkę was zdradziłam, przyznaję Zainteresowały mnie zupełnie inne tematy ostatnio, poza tym u mnie wnętrza dokończone, to i niczego już ostatnio nie szukam.


    Widzę też, że jakieś zmiany tu chyba zaszły, bo zdjęcia mi się nie pokazują

    Ostatnio edytowane przez piu ; 09-11-2016 o 19:40

  5. #405
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie



















    Dokończę przy okazji, bo strasznie wolno się wkleja. Nie mam cierpliwości

  6. #406
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    piu - link do obrazka z poprzedniego posta jest błędny

  7. #407

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba taka drewniana lamperia w kolorze białym. Według mnie dodaje ona wnętrzu stylu i pewnego szyku

  8. #408

    Domyślnie

    Ta łazienka - WOW! Piu a gdzie można obejrzeć Twoje wnętrze? Na pewno jest wyjątkowe.
    Ogród - moja miłość

  9. #409

    Domyślnie

    Leda, na pewno u Piu w domu

  10. #410

    Domyślnie

    Tylko? Szkoda...
    Ogród - moja miłość

  11. #411
    Banned
    mad.agaskar

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-040
    Posty
    23

    Domyślnie

    przyznam, że bardzo ciekawe inspiracje

  12. #412
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał leda16 Zobacz post
    Ta łazienka - WOW! Piu a gdzie można obejrzeć Twoje wnętrze? Na pewno jest wyjątkowe.
    dziękuję, ale nic nie pokazuję, bo nie mam się czym chwalić Jedynie u młodszej córki robiłam ostatnio totalny remont, ale co z tego, skoro robi taki bałagan, że zamykam drzwi, aby tego nie widzieć




    Ozdabiacie już coś na święta ?







  13. #413
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Paradyż moli

  14. #414

    Domyślnie

    A mnie sie ten czajnik do gotowania wody podoba. Pieeeekny .

  15. #415

    Domyślnie

    Witajcie w Nowym Roku
    Zastanawiam się, co najlepiej wygląda na dużym stole na co dzień. W inspiracjach zazwyczaj stoły są nakryte i ubrane zastawą stołową, a mnie chodzi o wygląd stołu, gdy nie mamy w planach przyjmowania gości czy spożywania posiłku. Latem wiadomo, można jakieś kwiaty i inne zielska ułożyć w wazonie. Gorzej zimą. Stół przykryty obrusem albo goły jest jakiś taki pusty, ale też nie widzi mi się robienie na nim wystawy muzealnej. Piu, może znajdziesz ciekawe inspiracje na ten temat? Może inni odwiedzający mają jakieś dobre pomysły?
    Jak wiadomo kobieta potrafi zrobić z niczego trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i awanturę.
    JKM

  16. #416

    Domyślnie

    Odkad wyrzucilam adwentowy stroik, tez jakos pusto. I tez sie zastanawiam co tam polozyc, bez jakichs "muzealnych wystaw".
    Zima to taki spokojny czas i moze tak przez jakis czas bez specjalnego patosu poprostu polozyc owoce (jablka, pomarancze) na jakims ladnym talerzu.

  17. #417

    Domyślnie

    Dla mnie obrus musi być, najlepiej biały,bo bez niego tak jakoś łyso, goło oraz ubogo. Na to daję popielaty bieżnik i np. jakiś kwiat doniczkowy typu fiołek alpejski, bluszcz w ładnej osłonce, z boku dwa wysokie świeczniki. Może też być wersja starej wazy na zupę w którą upchniemy 2 kwitnące storczyki. + jeden wysoki świecznik. Storczyk kwitnie praktycznie cały rok. I zawsze go można szurnąć na parapet, gdy są już kwiaty w ogrodzie. Owoce na ładnej, białej porcelanie też nie zaszkodzą. W każdym razie żadnych plastikowych czy słomianych podkładek. Jednak na razie mam jeszcze wystrój świąteczny
    Ogród - moja miłość

  18. #418

    Domyślnie

    Ta tutaj pięknie wygląda z uwagi na perfekcyjne dobranie kolorów do łóżka, kapy i podłogi.
    Ogród - moja miłość

  19. #419
    Banned
    Jacek.80

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-119
    Posty
    6

    Domyślnie

    Przepiękna aranżacja. Drewniany dom zawsze tworzy niezwykły klimat, gdzie ważną częścią wystroju są z pewnością odpowiednie dodatki i właściwy akcent kolorystyczny, który można zaznaczyć na przeróżne sposoby, co widać nawet na powyższych zdjęciach

  20. #420
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adam_Krakowiak

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-663
    Posty
    5

    Domyślnie

    To wnętrze wygląda zjawiskowo, tyle zieleni, ten klimat, sielski, niepowtarzalny. Zwłaszcza pięknie prezentują się wiklinowe fotele.

Strona 21 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony