dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 49

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Gerard_K

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-004
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam.
    Miałem identyczny problem przy wyborze firmy. Szukałem i porównywałem dosyć długi czas ale zdecydowałem się na firmę Strefa Energii (z Krakowa) którą polecił mi znajomy ze Śląska. Umówiłem się z nimi i pan przyjechał, sprawdził możliwości montażowe i nawet znalazł fajniejsze miejsce na instalacje niż wcześniej planowałem Cenowo wypadli o niebo lepiej niż firma która była wcześniej, która jak się okazało próbowała mi wcisnąć chińszczyznę. Przedstawiciel ze Strefy Energii pokazał mi karty techniczne produktów i wybrałem sobie dla siebie niemieckiego producenta inwerterów SMA + niemieckie panele Q-cells, który wyszedł mnie 20% taniej niż wcześniejsza oferta na chińszczyźnie... Dodatkowo dali mi możliwość fajnego kredytu, tylko 3% na rok więc zdecydowałęm się na tą formę płatności. Doradca firmy załatwił wszystko za mnie, nawet przyjechał z dokumentami z banku do podpisania więc nawet nie musiałem wychodzić z domu. ja tylko dałem mu dokumenty o dochodach. To co mi się podoba to że jestem na bieżąco informowany o wszystkim, kurier już przywiózł osprzęt a w następnym tygodniu mają przyjechać instalatorzy. Dam znać jak przebiegnie dalsza część ale zapowiada się bardzo dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Gerard_K ; 25-06-2015 o 14:42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony