dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 20
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 386
  1. #141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    A no właśnie! Kabli się nie da tak wyregulować, a podłogówkę wodną jak najbardziej! I tu powinniśmy zakończyć dyskusję panie asolt!
    Chcesz to koncz te dyskusje, ja ze swej strony zaprosiłem Arturo na obserwacje działajacego układu sterowania strefowego gdzie takie pykanie (dozowanie energii małymi porcjami następuje) nie wykazał zainteresowania, bawiąc sie teoretyczną analizą działania układów sterowania. Takich teoretyków którzy nawet nie widzieli takiego układu w akcji jest sporo na forum. Mozecie dalej bic pianę.

  2. #142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Klient zadowolony i odhaczony nie asolt? A że przepłacił za niepotrzebne bajery, a kogo to by obchodziło...

  3. #143
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Chodziło mi o "pykanie" se sterowników w każdym pomieszczeniu co uważam za nie zasadne przy obecnych domach z małymi stratami,z dużą akumulacja poprzez ściany i wylewką.
    To wszystko czyli reakcja domu i pomieszczenia na takie pyknięcie będzie odczuwalna dopiero po długim czasie.
    Ty tylko uwazasz ze tak jest, jak jest w rzeczywistosci tego nie wiesz, nie ma znaczenia czy dom ma małe czy duze straty, sterowanie strefowowe ma i tak najwiekszą sprawnosc regulacji. Czy tego chcesz czy nie chcesz.

  4. #144
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Chcesz to koncz te dyskusje, ja ze swej strony zaprosiłem Arturo na obserwacje działajacego układu sterowania strefowego gdzie takie pykanie (dozowanie energii małymi porcjami następuje) nie wykazał zainteresowania, bawiąc sie teoretyczną analizą działania układów sterowania. Takich teoretyków którzy nawet nie widzieli takiego układu w akcji jest sporo na forum. Mozecie dalej bic pianę.
    Praktycznie,teoretyku,praktycznie.
    Pokazuję Ci reakcję domu i pomieszczeń na zmianę temperatury:
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Ale co ty odpierdzielasz asolt,mam dom nagrzany obojętnie czy,strefowo,czy wodną podłogówką,tu jest bez znaczenia bo 23,2st.C w salonie nagrzanym podłogówką wodną będzie to te same 23.2st.C w salonie nagrzanym sterowaniem strefowym,zgadza się czy ze mnie idiotę robisz ???
    A może ktoś inny z siebie robi idiotę uważając,że 23.2st.C to nie to samo co 23.2st.C ?

    Zatem po upływie 11h od całkowitego wyłączenia ogrzewania,obojętnie czy strefowego temperatura w salonie,obojętnie czym nagrzanym czy strefowo czy wodną podłogowką,spadła do 22,8st.C
    Czyli ak długa reakcja domu i tego pomieszczenia w żaden sposób nie uprawnia do tak idiotycznego twierdzenia jak ty asolt uważasz,że sterowanie strefowe jest zasadne w nowych domach.
    Do czego byłoby mi potrzebne sterowanie strefowe przy tak odległym czasie reakcji na to co sterownik se pykanie ?

  5. #145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Klient zadowolony i odhaczony nie asolt? A że przepłacił za niepotrzebne bajery, a kogo to by obchodziło...
    Odwrotu w stronę ziemianek juz nie ma, dla ciekawosci twojej stosunkowo niewielu moich klientów chce sterowania strefowego.
    Im bardziej domy będą energooszczedne tym wiekszy bedzie nacisk na precyjną regulacje temperatury, postepu nie zatrzymasz.

  6. #146
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Praktycznie,teoretyku,praktycznie.
    Pokazuję Ci reakcję domu i pomieszczeń na zmianę temperatury:


    Do czego byłoby mi potrzebne sterowanie strefowe przy tak odległym czasie reakcji na to co sterownik se pykanie ?
    Ty jestes teoretykiem i to bardzo marnym jak widac z przykładu, przyjedz poobserwuj wyciągnij prawidłowe wnioski.

  7. #147
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Ty tylko uwazasz ze tak jest, jak jest w rzeczywistosci tego nie wiesz, nie ma znaczenia czy dom ma małe czy duze straty, sterowanie strefowowe ma i tak najwiekszą sprawnosc regulacji. Czy tego chcesz czy nie chcesz.
    Albo czytasz bez zrozumienia albo grasz jakiegoś dziwnego gościa:
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Po kilku dniach z G12W spostrzeżenia mam takie:
    -od 22-23 grzeje cwu
    -od 23.10-6 grzeje c.o
    -od 13-15 grzeje cwu i c.o z priorytetem cwu.
    O godz. 6.00 temp.w salonie 23,2 w sypialni 22,8 po przyjściu do domu ok.17 temp.w salonie 22,8 w sypialni 22,2 o godz 22 temp.w salonie 23,1 w sypialni 22,4.
    Temp zasilania ustawiona na max.36st C.
    Wentylacja śmiga cały czas na 4 biegu z 7.
    Dobowe zużycie w takim przypadku przy temp. 0-2st.C to ok.15kWh w tym 3,5kWh na cwu,ogrzewanie nocne 7-9kWh.
    Ok.godz.19-20 czuć wyraźnie że ogrzewanie nie chodzi.

    Za kilka dni zmniejsze krzywą bo zona sapie że za gorąco i będzie max.35st.C.
    Czego nie wiem ???
    Tego ze mi po wyłączeniu ogrzewania(obojętnie czy strefowego czy nie) temp.W salonie po 11h spadła o 0,4st.C ??

    Zatem czemu wciskasz komuś za dużą kasę coś co jest idiotyzmem i w yrzuceniem kasy w błoto ?
    Nie wstyd Ci tak oszukiwać namawiajac na coś co jest bzdurą i głupota ?
    Bez tego byłoby tak samo.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 15-07-2015 o 20:57

  8. #148
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Im bardziej domy będą energooszczedne tym wiekszy bedzie nacisk na precyjną regulacje temperatury, postepu nie zatrzymasz.
    Bzdura! Przy podłogówce wodnej jest wręcz odwrotnie! Chłopie nie ośmieszaj się więcej!

  9. #149
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Bzdura! Przy podłogówce wodnej jest wręcz odwrotnie! Chłopie nie ośmieszaj się więcej!
    Osmieszasz sie ty, specjalisto wiedzy wszelakiej, w przyszłosci Eu bedzie coraz czesciej mniejsze niz 15 kWh/m2 i to duzo mniejsze, im bedzie mniejsze tym wieksza rola precyzyjnej regulacji temperatury

  10. #150
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Czego nie wiem ???
    Tego ze mi po wyłączeniu ogrzewania(obojętnie czy strefowego czy nie) temp.W salonie po 11h spadła o 0,4st.C ??

    Zatem czemu wciskasz komuś za dużą kasę coś co jest idiotyzmem i w yrzuceniem kasy w błoto ?
    Nie wstyd Ci tak oszukiwać namawiajac na coś co jest bzdurą i głupota ?
    Bez tego byłoby tak samo.
    Czy róznica na materiale ok 600 zł jest dla ciebie duzą kasą? Jezeli tak to nie ma czym dyskutować
    Jedno pytanie dlaczego chcesz wyłaczac ogrzewanie na pewien czas czy nie lepiej utrzymywac stała temp.?
    Nie jest mi wstyd i nie bedzie dopoki nie przedstawisz mi na forum wiarygodnych pomiarów uzasadniających ze będzie to samo niezaleznie od rodzaju systemu regulacji temperatury.
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 15-07-2015 o 21:42

  11. #151
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Jedno pytanie dlaczego chcesz wyłaczac ogrzewanie na pewien czas czy nie lepiej utrzymywac stała temp.?
    Czy te same pytanie zadałbyś mi jak miałem taryfę G11 ?
    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Nie jest mi wstyd i nie bedzie dopoki nie przedstawisz mi na forum wiarygodnych pomiarów uzasadniających ze będzie to samo niezaleznie od rodzaju systemu regulacji temperatury.
    Przedstawiłem Ci po jakim czasie w nowym domu,mocno akumulacyjnym zachodzi reakcja na zmianę temperatury w danych pomieszczeniach.
    Byłbyś mądry i nie patrzyłbyś na własną kieszeń to być zauważył,że istną głupotą a nawet idiotyzmem jest sterowanie strefowe w domu gdzie spadek temperatury o 0,4st.C następuje dopiero po 11h.
    A tak wolisz robić z siebie głupa i udawać,że nie widzisz tego ośmieszając się bo każdy,który ma praktyczne doświadczenie z tym Ci to wytyka.

    Co Ty chcesz tutaj regulować i w jakim zakresie i w jakim przedziale czasowym ???
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 15-07-2015 o 21:50

  12. #152
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Czy te same pytanie zadałbyś mi jak miałem taryfę G11 ?
    Masz pompę, masz II taryfę a pytasz o sens sterowania strefowego u siebie, nie ma tego sensu bo nie ma jak technicznie wykonac
    Skoro załozyłes takie warunki brrzegowe pracy pompy to u ciebie to sterowanie jest zbędne a raczej niemozliwe do wykonania.

  13. #153
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Masz pompę, masz II taryfę a pytasz o sens sterowania strefowego u siebie, nie ma tego sensu bo nie ma jak technicznie wykonac
    .
    No walisz głupa na całego i ośmieszasz się po całej linii asolt:
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Po kilku dniach z G12W spostrzeżenia mam takie:
    -od 22-23 grzeje cwu
    -od 23.10-6 grzeje c.o
    -od 13-15 grzeje cwu i c.o z priorytetem cwu.
    O godz. 6.00 temp.w salonie 23,2 w sypialni 22,8 po przyjściu do domu ok.17 temp.w salonie 22,8 w sypialni 22,2 o godz 22 temp.w salonie 23,1 w sypialni 22,4.
    Temp zasilania ustawiona na max.36st C.
    Wentylacja śmiga cały czas na 4 biegu z 7.
    Co Ty chcesz tu regulować swoim idiotycznym sterowaniem strefowym,w jakim zakresie temperatury i w jakim przedziale czasowym ?
    Jeśli jesteś ślepy to Ci wytłuszczę.
    Po 11h od momentu wyłączenia ogrzewania temperatura w pomieszczeniach spadła o 0,4st.Ci 0,6st.C
    Odpowiesz na pytanie czy ze wstydu zamilkniesz ?

    Ile już owieczek nabrałeś na ten numer ??
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 15-07-2015 o 21:57

  14. #154
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    No walisz głupa na całego i ośmieszasz się po całej linii asolt:
    Podaj sposób podłączenia do twojej pompy regulacji strefowej, nie chodzi o to czy regulacja cos da tylko czy da sie u siebie to zastosowac.
    U nikogo kto ma pompę nie instalowałem regulatorów, ale u buforowców kilka razy. Wystarczy
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 15-07-2015 o 22:09

  15. #155

    Domyślnie

    Arturo72 taki spadek temp. jaki masz w swoim przypadku być może rzeczywiście podważa zasadność zastosowania sterowania pokojowego, być może (i dotyczyć to będzie zazwyczaj tzw. domów termosów o podobnej specyfice jak Twój).

    W obecnych już czasach wszystko zależy tak naprawdę od rodzaju zastosowanej wentylacji - izolacyjność ścian jest już tak duża że głównym decydentem strat ciepła w budynkach jest jedynie wentylacja (chyba że hodujemy grzybki).

    Ja mam przypadek nieco inny, mam wentylację grawitacyjną, stary dość dom z lat 90 dość solidnie ocieplony, niestety spadki temp. są nieco szybsze - w takim przypadku sterowanie strefowe, możliwość okresowego obniżania temp. oraz stabilizacja temp. sprawdza się bardzo dobrze.
    Efekt polepszył jeszcze bardziej gdyż wyposażyłem się w nowszy typ sterowania, gdzie sterownik "nauczył" się specyfiki domu, mojego charakteru jego użytkowania i stosunkowo wcześniej wyprzedza okresy załączania i wyłączania grzania.

    Niestety Twoje opinie nie mają uzasadnienia w każdym przypadku.

    Nie każdy budujący nowy dom decyduje się na rekuperację.

    Każdy inwestor szuka oszczędności gdzie indziej, Ty zrezygnowałeś ze sterowania pokojowego... ale za to masz rekuperację
    http://pl.kan-therm.com/

  16. #156
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał KAN-therm Zobacz post
    Arturo72 taki spadek temp. jaki masz w swoim przypadku być może rzeczywiście podważa zasadność zastosowania sterowania pokojowego, być może (i dotyczyć to będzie zazwyczaj tzw. domów termosów o podobnej specyfice jak Twój).
    No i prosto i na temat,dotarło do Ciebie to a do asolta w dalszym ciągu nie może dotrzeć,że głupotą i wyrzuceniem kasy w błoto jest pakowanie siłowników i sterowników do domów gdzie reakcja i spadek temperatury w takim zakresie jak u mnie jest bardzo odległa w czasie.
    Dzisiaj na porządku dziennym są takie domy jak mój czyli z dużą akumulacją i dużą bezwładnością i asolt o tym doskonale wie ale brnie dalej i ośmiesza się coraz bardziej.
    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Podaj sposób podłączenia do twojej pompy regulacji strefowej, nie chodzi o to czy regulacja cos da tylko czy da sie u siebie to zastosowac.
    U nikogo kto ma pompę nie instalowałem regulatorów, ale u buforowców kilka razy. Wystarczy
    Widzę,że dalej rżniesz głupa i zgrywasz idiotę.
    A co ma pompa do spadku temperatury w domu o 0,4st.C w ciągu 11h do sterowania strefowego w moim domu przy spadku temperatury o 0,4st.C w ciągu 11h ?
    Co by mi dała regulacja strefowa jak przez 11h temperatura w salonie spadła TYLKO o 0,4st.C ????
    Resztki wstydu byś sobie zachował a tak już zbłaźniłeś się po całości.
    Sądzę,że nie jednego swojego klienta oszukałeś w ten sposób pokazując,że wydając kase na siłowniki będzie miał odczuwalne zmiany temperatury w pomieszczeniach rzedu 0,01st.C w przeciagu 1h.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 15-07-2015 o 23:01

  17. #157
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wivaldi Zobacz post
    Jak zatem w takim domu zrealizować ogrzewanie pomieszczenia, które używane jest niesystematycznie w przeciwieństwie do pozostałej części domu jeżeli nie sterowaniem strefowym - pokojowym ?
    Proszę:
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Być może tak jest w hotelu,gdzie się różnicuje temperatury w pomieszczeniach raz na parę dni ale nie w użytkowanym na co dzień domu jednorodzinnym.
    Tam wystarczy jednorazowa regulacja przy pierwszym sezonie zimowym na rotametrach i tylko tyle.
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Jak napisałem,w hotelu gdzie nie są użytkowane pomieszczenia owszem ale nie w domu jednorodzinnym.
    W domu jednorodzinnym użytkowanym na co dzień kabelki,sterowniki w każdym pomieszczeniu przy podłogówce to głupota i wyrzucenie kasy w błoto.
    Wivaldi,będziesz mieszkał w hotelu ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 15-07-2015 o 23:07

  18. #158
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał KAN-therm Zobacz post
    Arturo72 taki spadek temp. jaki masz w swoim przypadku być może rzeczywiście podważa zasadność zastosowania sterowania pokojowego, być może (i dotyczyć to będzie zazwyczaj tzw. domów termosów o podobnej specyfice jak Twój).

    W obecnych już czasach wszystko zależy tak naprawdę od rodzaju zastosowanej wentylacji - izolacyjność ścian jest już tak duża że głównym decydentem strat ciepła w budynkach jest jedynie wentylacja (chyba że hodujemy grzybki).

    Ja mam przypadek nieco inny, mam wentylację grawitacyjną, stary dość dom z lat 90 dość solidnie ocieplony, niestety spadki temp. są nieco szybsze - w takim przypadku sterowanie strefowe, możliwość okresowego obniżania temp. oraz stabilizacja temp. sprawdza się bardzo dobrze.
    Efekt polepszył jeszcze bardziej gdyż wyposażyłem się w nowszy typ sterowania, gdzie sterownik "nauczył" się specyfiki domu, mojego charakteru jego użytkowania i stosunkowo wcześniej wyprzedza okresy załączania i wyłączania grzania.

    Niestety Twoje opinie nie mają uzasadnienia w każdym przypadku.

    Nie każdy budujący nowy dom decyduje się na rekuperację.

    Każdy inwestor szuka oszczędności gdzie indziej, Ty zrezygnowałeś ze sterowania pokojowego... ale za to masz rekuperację
    Brawo! O to właśnie chodzi. Jednak asolt twierdzi zupełnie coś odwrotnego.
    Zarzucano mi, że się czepiam asolta, ale koleś nie zna się kompletnie na podłogówce a rżnie profesjonalistę. Radzę ostrzegać forumowiczów przed tym "fachowcem". I piszę to całkiem serio.

  19. #159
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar malux20
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kujawy
    Posty
    6.059

    Domyślnie

    JAKIŚ SZYBKI grzejnik elektr

    bo przy akumulacji dzień wcześniej musisz wiedzieć co robisz następnego
    jakoś ciężko tak życ
    sezon grzewczy 2014/2015
    648 kwh POMPA CIEPŁA
    25 KWH GRZAŁKA w łazience
    0,5 m3 drewna

    dom123m2 x 29,6 kwh sezon grzewczy [według ozc]
    pompa pow-woda atlantics10

  20. #160
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.535
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Brawo! O to właśnie chodzi. Jednak asolt twierdzi zupełnie coś odwrotnego.
    Zarzucano mi, że się czepiam asolta, ale koleś nie zna się kompletnie na podłogówce a rżnie profesjonalistę. Radzę ostrzegać forumowiczów przed tym "fachowcem". I piszę to całkiem serio.
    Dziwnym trafem te twoje ostrzezenia trafiają w próznię, nikt ich nie traktuje powaznie, ot kolejne bicie piany na forum jakich wiele. Nie mam ani jednej negatywnej opinii, u wszystkich jest zgodnie z obliczeniami i projektem. Co trzeba wiecej. Tobie moze sie to nie podobac, kazdy stały uzytkownik forum na wyrobioną na twoj temat opinię i dlatego te ostrzezenia, "powazne" ostrzezenia do nikogo nie przemawiają. Ostrzegałes juz wczesniej i co to dało, tylko wzrost zamówien, ja nie prosiłem o twoją reklamę, ale jezeli chcesz to nie mam nic przeciwko.

Strona 8 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony