dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Mała lazienka z kabina walk-in

    Dzień dobry,
    dumam od kilku tygodni jak zaaranżować łazienkę o wymiarach 161 na 223. Developer proponuje układ jak niżej, który zasadniczo odpowiadałby mi gdyby nie kabina.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-07-12.png
Wyświetleń:	596
Rozmiar:	9,5 KB
ID:	325135


    Co z tą kabiną? Przerażają mnie zakamarki typowych kabin z drzwiami przesuwnymi, które będzie trzeba czyścić, rolko konserwować etc. etc. Szukam więc takiej aranżacji, która w tym miejscu np pozwoliłaby mi wykorzystać taflę szkła aby uzyskać efekt kabiny walk-in - czyli zero zakamarków, rolek, prowadnic, łatwiejsze sprzątanie. Pytanie jednak czy to jest możliwe przy takich wymiarach łazienki? A może ktoś widzie inne rozwiązanie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-07-12 (1).png
Wyświetleń:	390
Rozmiar:	6,0 KB
ID:	325136

  2. #2

    Domyślnie

    Przez wc nie wejdziesz do kabiny,najlepiej zaprojektuj sobie łazienkę w jakimś darmowym programie i zobaczysz czy się zmieści np.power net.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam. Ja mam podobną łazienkę, a nawet mniejszą bo 130x215. W tak małej łazience ( do tego z oknem) nie wyobrażałam sobie zamykanej kabiny, bo to jeszcze bardziej zmniejszyłoby optycznie przestrzeń. Rzeczywiście sprzątanie jest super bo wystarczy umyć podłogę i przetrzeć szkło. Minusem jest fakt, że się trochę chlapie, ale ja mam szkło szerokości 70 cm (przy wymiarach łazienki szyba nie mogła być szersza, żeby móc swobodnie wchodzić), a u ciebie może być nawet 100 cm i wydaje mi się, że nie będzie się wtedy chlapało na łazienkę. Ja mam wszystkie urządzenia po jednej stronie i myślę, że to dobre rozwiązanie bo do wszystkiego mam swobodny dostęp. Załączam zdjęcia





    Przepraszam, ale nie umiem obrócić ostatniego obrazka

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Super. O coś takiego mi chodziło. Niestety gdzieś muszę upchnąć pralkę, a jednocześnie nie chcę robić rewolucji w instalacji do WC. Wygląda, że taki układ da radę i ciasno nie będzie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.JPG
Wyświetleń:	625
Rozmiar:	69,4 KB
ID:	325422

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.JPG
Wyświetleń:	1002
Rozmiar:	57,2 KB
ID:	325423

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony