dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fraks

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    09-984
    Posty
    10

    Domyślnie Abonament w agencji ochroniarskiej

    Jakie mogą być koszta związane z wynajęciem agencji ochroniarskiej do do systemu antywłamaniowego? Chodzi o Warszawę. Kwestie jakie są dla mnie istotne to krótki czas dojazdu, aby kilka pierwszych interwencji w każdym miesiącu była darmowa.
    Jeżeli macie jakieś doświadczenia z tym związane, to będę wdzięczny za ich wyjaśnienie.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ElemenT

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    166

    Domyślnie

    Solid 40 zł - 2 dojazdy w cenie.
    Konsalnet 30 zł - 2 dojazdy w cenie.

    Pozdrawiam

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fraks

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    09-984
    Posty
    10

    Domyślnie

    Jak myślisz, jaka jest bezpieczna ilość darmowych interwencji w ciągu miesiąca? 2, 5? Mam na myśli interwencje w ramach płaconego abonamentu.
    Spodziewałem się, że ten abonament będzie trochę droższy. Jak im się opłaca za tak niewielkie pieniądze podejmować się ochrony obiektu. Czy nie jest przypadkiem tak, że robione jest to kosztem czasu dojazdu? Czy w umowie powinien znaleźć się zapis definiujący czas dojazdu? Np w max 10 min mają się zjawić przed chronionym obiektem?

  4. #4
    Banned
    wodanm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    32

    Domyślnie

    Zwykle jest tak, że agencje ochroniarskie dają w pakiecie 2 darmowe wyjazdy. I to powinno wystarczyć. Myślę, że te 2-3 w miesiącu powinno wystarczyć. Należy pamiętać, że alarm może się załączyć z różnych powodów - np słaby akumulator podtrzymujący napięcie gdy np nie ma energii elektrycznej z sieci.
    Czas dojazdu i inne tego typu ustalenia powinny znaleźć się oczywiście na umowie. Jeżeli ochrona da ciała i będzie się spóźniała (możesz zrobić przecież test na cza reakcji), to negocjuj cenę, że np cena abonamentu za niedotrzymywanie terminów będzie o ileś tam % niższa. Aż się nauczą.
    Płacić możesz też w zależności od ilości połączonych czujek.

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    qosek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-041
    Posty
    353

    Domyślnie

    Pod Gdańskiem cena to 50zł netto (w Gdańsku 40zł netto) (Solid).
    Ja w umowie (pod Gdańskiem) mam zapisany czas dojazdu - max 5min w nocy i max 15 min w ciągu dnia
    Potwierdzam, ze 2 interwencje na miesiąc (NIEUZASADNIONE) to standard też u nas. Każda następna to 30zł
    Do tego ekipa robi objazd nieruchomości (ale juz nie podają jak często)
    W razie uzasadnionego alarmu (np. wybite okno) ekipa "zabezpiecza obiekt" przez max 1h

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony