dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie 21m2 pokoju w kawalerce - wskazówki w uwzględnieniu sypialni, jadalni i gabinetu

    Witam serdecznie!

    Niedawno kupiłam nowe mieszkanie - kawalerkę 35,4 m2. Dopiero zaczynam swoją przygodę z urządzaniem mieszkania i bardzo proszę o pomoc w funkcjonalnym urządzeniu pokoju. Plan przedstawia się następująco (pokój wydzielony jest za pomocą rozbieralnych ścianek działowych):

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	16,0 KB
ID:	325594

    Bardzo chcę mieć dwuosobowe łóżko, wydzielone w części sypialnianej, biurko (miejsce do pracy) i stół z krzesłami (nieduży). Jednocześnie chcę zostawić kuchnię zamkniętą - jak na planie.

    Jedyne, co udało mi się samej wymyśleć, to układ jak na poniższym zdjęciu - nie znalazłam jednak pomysłu na umiejscowienie stołu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aranz1.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	9,1 KB
ID:	325593

    Czy macie może jakieś sugestie, jak lepiej zaprojektować układ mebli, żeby mieć i stół, i łóżko, i biurko i jednocześnie nie zagracić przestrzeni?

    Z góry dziękuję za wskazówki!

  2. #2

    Domyślnie

    A nie lepiej mieć sypialnię z oknem.
    Nie za bardzo widać wymiary więc skala może się nie zgadzać.
    Ostatnio edytowane przez kinka ; 27-07-2015 o 12:47

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kinka Zobacz post
    A nie lepiej mieć sypialnię z oknem.
    Nie za bardzo widać wymiary więc skala może się nie zgadzać.
    Dziękuję, kinka, za Twoje pomysły - na pewno są warte rozważenia. Ja jednak wciąż optuję za osobną kuchnią z oknem i rozwiązaniem raczej nie wymagającym zmian budowlanych.

    Może ktoś ma inny pomysł na takie wnętrze - kilka pomieszczeń na 20 metrach?

    Dokładne wymiary pokoju to 3,625m x 4,98m, długość ścianki działowej na prawo od drzwi wejściowych to 2,05m, tej przy kuchni - 0,8m.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony