dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Dobry deweloper Szczecin

    Szukam sprawdzonego dewelopera w Szczecinie, z którym można negocjować, który ma za sobą dobre projekty i nie bawi się w tanie materiały i oszustwa. Nie chcę podawać z nazwy, ale są tacy, że pobudowali mieszkania na podmokłych terenach, ściany złapały grzyba po kilku miesiącach, w garażach woda itp, a nie sposób wszystkiego samemu sprawdzić, zwłaszcza jak się tylko chce kupić mieszkanie na lata, a nie jest się specem. Interesują mnie raczej mieszkania dwupokojowe szczecin dla rodzin (wózkarnie, place zabaw, blisko szkoła, a nie odludzia na wzgórzach).

  2. #2

    Domyślnie

    Z tego co piszesz to możesz spróbować zobaczyć dewelopera, który buduje na MODEROWAN. Doświadczenie jest, z tego co wiem, to materiały też solidne, ale najlepiej sprawdź u nich bezpośrednio, czy takie coś Vi odpowiada MODEROWAN Ja szukam czegoś na wynajem głównie pod studentów, ale póki co temat za drogi.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 10-06-2015 o 16:01

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja kupiłam w Sanix- tour większość znajomych tam pokupiła mieszkania -są naGumieńcach na Gen.Maczka
    fajne rozkłady można negocjować i dobre materiały.
    Moje dopiero się buduje - nr 18 budynek.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    karolemsky

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-215
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mój brat kupił mieszkanie za pośrednictwem firmy ze Szczecina 3 Kąty - tutaj masz link do ich strony: www.3katy.pl .Pomagają wyszukać dom czy mieszkanie, negocjują ceny. Z profesjonalną firmą dużo szybciej można znaleźć mieszkanie, jak człowiek wie czego chce szukać. Na własną rękę to dużo więcej czasu zajmuje.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    nie zgodzę się samemu też znajdziesz i poradzisz sobie...pośrednicy chapią 6% prowizji a mają bazę danych ogólną...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony