dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie narozniki z plyt GK jak wykonac?

    witam zastanawiam sie jakie narozniki wykonac w oknach polaciowych obudowalem je plytami GK i teraz zastanawiam sie czym zakleic naroznioki? mam tasme "papierowa" papierowa z alu wkladkami,siatke i zastanawiam sie nad kupieniem naroznikow z metalu co wy polecacie do tego bo szczeze myslalem nad metalowymi naroznikami bo mocniejsze i sztywniejsze ale nie wiem jak to pozniej zaszpachlowac przeciez to "gruba'blacha" i trzeba by bylo gladzic cala sciane a w tqasmie papierowej wystarczy dobrze dotrzec czy dobrze mysle?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    2.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał paradox2604 Zobacz post
    witam zastanawiam sie jakie narozniki wykonac w oknach polaciowych obudowalem je plytami GK i teraz zastanawiam sie czym zakleic naroznioki? mam tasme "papierowa" papierowa z alu wkladkami,siatke i zastanawiam sie nad kupieniem naroznikow z metalu co wy polecacie do tego bo szczeze myslalem nad metalowymi naroznikami bo mocniejsze i sztywniejsze ale nie wiem jak to pozniej zaszpachlowac przeciez to "gruba'blacha" i trzeba by bylo gladzic cala sciane a w tqasmie papierowej wystarczy dobrze dotrzec czy dobrze mysle?
    Najbardziej idealny jaki znam to narożniki Knauf Dallas. Jest to połączenie narożnika metalowego z papierem. Szukaj pytaj po składach może w "lirojku", do tego wiaderko masy Knauf fill Sheetrock.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony