dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Barliniak
    Kod pocztowy
    74-320

Domyślnie

Cytat Napisał androida Zobacz post
    W rodzinie maja expresy cuda-niewidy za kilka tysiaków,Ja mam expres kolbowy za kilka stówek i dziwne że u mnie im najbardziej samkuje kawa.Podstawa to bardzo dobre ziarna kawy + bardzo dobra woda .
    I to samo potwierdzam ponieważ przed zakupem stałem przed podobnym dylematem.Próbowałem kawy z expresów za 15tyś. i w dużej mierze zależało jaka kawa została zasypana do expresu.Po tych doświadczeniach wyleczyłem się w celowania w target z przedziału powyżej 3tyś.
    Defro bio slim 10 kw do ogrzania 150m . Klimy Rotenso Imoto 2,6/ 3,5 /5,3kW .PC do CWU Gorenje 300litrów.Dom czerwona cegła 44cm +10 styro/Poddasze 30cm 0,33 /okna 3szybowe /grzejniki Purmo

Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Kod pocztowy
    41-400

Domyślnie

żaden domowy expres nie zastąpi kawiarki, a podstawa to dobre ziarna kawy !
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

Domyślnie

Cytat Napisał ŁUKASZ ŁADZIŃSKI Zobacz post
    żaden domowy expres nie zastąpi kawiarki, a podstawa to dobre ziarna kawy !
    No więc jakie Ty kupujesz kawy?

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matyspio

Kod pocztowy
    14-200

Domyślnie

To ja się wtrącę.
    Zakup rodzaju kawy w dużej mierze zależy od urządzenia w jakim ją będziemy przygotowywali, do automatu raczej wybieramy mocniej palone kawy.
    Oczywiście świeżo palona, raczej darować sobie wszystko poniżej 60pln /kg.

Domyślnie

Jak dla mnie 5.000 bedzie okej, nie warto brać byle czego

Domyślnie

Dla każdego coś innego Jedemu wystarczy fusiara ze szklaneczką z koszyczka, innemu kawa będzie pasowała dopiero Kopi Luwak
    Dla osób które piją kawę "która ma pasować każdemu" typu złota Lavazza, to jakikolwiek ekspres z marketu będzie ok. Kwestia nie polega na tym, który będzie najlepszy do danej kawy, tylko który będzie psuł się najmniej. Z mojego doświadczenia wynika, że najmniej psującymi się ekspresami są DeLonhgi, a w szcze©ólności z serii Dynamica - nie do zajechania

Domyślnie

Zawsze można wypożyczyć ekspres. Ja korzystam w tej kwestii z usług i jestem bardzo zadowolona. Mają dobre ceny, a ekspresy sprawują się świetnie
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-11-2021 o 09:15

Domyślnie

Zależy czego oczekujesz i jak często będziesz go używać

Banned
    ngreen

Kod pocztowy
    20-028

Domyślnie

Tak jak powyżej. Dobrze jest zastanowić się jakie ma się priorytety, jaką kawę się preferuje. Jak również ile kaw dziennie będzie się robiło. W sytuacji w której robimy głównie czarną kawe, nie warto jest inwestować w ekspres z systemem mlecznym, bo on zwykle jest najbardziej awaryjny.
    Co było dla mnie ważne: Rurka do spieniania mleka zamiast pojemnika, możliwość zrobienia dwóch kaw na raz i to chyba by było tyle w moim przypadku kaw mam chyba 6 rodzajów a i tak zawsze robię latte.

Jeśli ekspres ma być do uzytku profesjonalnego, dobrze jest skontaktować się z firmą, która oferuje ekspresy dedykowane firmom Od siebie polecam ich.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 22-03-2022 o 11:03

Domyślnie

wydaje mi sie ze 1000zl wystarczy na dobry ekspres, dostawa do szczescia jest dobra kapsulka kawy, nic wiecej czlowiekowi do zycia nie trzeba niz dobra kawka

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Cytat Napisał Medardkot Zobacz post
    wydaje mi sie ze 1000zl wystarczy na dobry ekspres, dostawa do szczescia jest dobra kapsulka kawy, nic wiecej czlowiekowi do zycia nie trzeba niz dobra kawka
    Ciekawa myśl. Aż ją zacytowałem, by zobaczyć czy nic u Ciebie się nie zmieni i nie dopiszesz czegoś po czasie
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d

Domyślnie

Cytat Napisał Medardkot Zobacz post
    Chyba "podstawa" a nie "dostawa" ....
    Kawa w kapsułkach jest droższa niż podobna w ziarnach i do tego ma różne dodatkowe składniki (niekoniecznie zdrowe).
    ...
    My zostajemy w UE !!
    https://www.polityka.pl/tygodnikpoli...ylebskiej.read
    #StopRussia !!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia